Reakcja oksydacji pseudoefedryny - wątek ogólny

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2305 / 294 / 1

Zgadza się Panie kolego :)
Chciałem jeszcze napisać bardzo ważną rzecz otóż jeżeli chcemy mieć pewność że kot doszedł to kiedy wlewamy go na filtr oczywiście filtry jest biały to kot nie może go z penetrować kolorem nie daj Boże fioletowy albo brązowy w kolorze cegły dobry kot zostawia filtr nienaruszony i całkowicie białe filtrate zaś jest klarowny lekko słomkowy i generalnie wtedy możemy się cieszyć jakością oczywiście jak na chałupnicze warunki.

Edit: kurwa drugie zdjęcie nie chce mi wejść Nie wiem czemu ale jak kiedyś mi się będzie chciało to wrzucę zdjęcie filtra to i filtra samego podczas filtrowania sorry za brak interpunkcji ale piszę głosem. pozdro bo idę grać w grę :)
  • 2305 / 294 / 1

Próba zdjęcia wrzucenia filtra
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Marihuana w Sejmie. Ustawa przewiduje legalną uprawę w domu, a za jointa tylko mandat

Poseł Beata Maciejewską, szefowa Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, w rozmowie z Bizblog.pl zapowiada złożenie w najbliższy wtorek (20.04) projektu ustawy częściowo znoszącej karę więzienia za posiadanie marihuany i ułatwiającej uprawę konopi siewnych w Polsce.
  • 1034 / 96 / 7

dokładnie. ten osad powinien ładnie się osadzić i dalej filtr się wilgoci tylko i wyłącznie klarownym kotkiem. nie może być smug fioletowych i brązowych. dobra robota retrowirus, dobrze że ktoś jeszcze ma chęć edukować i robić zdjęcia
  • 2305 / 294 / 1

Zdjęcie osadu na kubku.
Dzięki za karmę, Koledzy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1400 / 283 / 4

prawilny osad... w sensie KOLOR - taki kolor to podstawa w gotowaniu efedronu. Tak mi się śniło.

ja pamiętam, że im "większe" fusy się robiły, tym metkat był nie dość że:
- smaczniejszy
- to jeszcze mocniejszy
  • 519 / 10 / 0

egzakli mordeczki. tyle że czasami zaczyna się budyń mi robić, ale wtedy trzeba wyczuć moment i dolać tej zimnej (kurewnie zimnej dodam) wody, no i co by to miało konsystencje właśnie wodną a nie budyniu, który trudno jest przelać do strzykaweczki służącej za filtr. Ale i tak zawsze wychodzi kotek KOCUR :D
  • 2305 / 294 / 1

04 maja 2021DuchPL pisze:
prawilny osad... w sensie KOLOR - taki kolor to podstawa w gotowaniu efedronu. Tak mi się śniło.

ja pamiętam, że im "większe" fusy się robiły, tym metkat był nie dość że:
- smaczniejszy
- to jeszcze mocniejszy
Mówiłeś że coś ci pomogło, bacopa czy rozeniec? Niedawno wspomniałeś
  • 1400 / 283 / 4

pomogło w..czym?
  • 78 / 6 / 0

Patrzę tak sobie i wspominam dobre czasy, kiedy też to przyrządzałem. Pytanie ogólne, czemu to nadal robicie? Do nauki podstawowych technik rozumiem, związek jak znalazł. Ale jak już opanuje się do perfekcji why not podnieść sobie poprzeczkę? Fosfor jeszcze w niektórych chemsklepach kupowalny, a satysfakcja z pierwszego, nawet miernie wykonanego pikoczewskiego jest wielka. Chemia jest zbyt zajebista żeby ograniczać się do jednego przepisu. Odwagi w snach towarzysze! :)
  • 1400 / 283 / 4

pomyśl, dlaczego ;)
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata