Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 115 / 14 / 0

Donosowo jest fajnie jak się komuś nie chce czekać. Można zajebać nosem i potem od razu oralnie. Wejdzie od razu, a gdy to sniffnięte zacznie schodzić, to zacznie wchodzić to per oral. Fajnie się dopełnia.
  • 2331 / 132 / 0

Pytanko : jak zjadłem pół pixy i jest słabo, to dorzucić większą połowę piguły ( była nierówna) czy dorzutka to np. Połowe 1 dawki? Ogólnie dziwnie weszło, może za krótka przerwa. W czwartek pół pixy z PST podziałało elegancko. Dziś poirytowanie, lekkie kardio. Po wypiciu PST dopiero jakoś przyjemniej się zrobiło. Myśle czy dorzucać czy lepiej odpuścić. Ciśnienie na dokładke spore.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Co to jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek?

SKANDALICZNA decyzja sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie Huberta Zaremby!
  • 136 / 12 / 0

rzeczywiście krótka przerwa od ostatniego wrzucenia. tak jak piszesz w teorii dorzutki powinny być max połową pierwszej dawki. ja bym nie dorzucał bo szkoda łba i materiału ale jeśli minęło już trochę od załadowania i dalej jest słabo to dawaj
  • 136 / 12 / 0

swoją drogą ciekawe połączenie, PST z emą XD przybliżysz efekty?
  • 2331 / 132 / 0

@heks1en Wrzuciłem prawie całą połówke, kawalątek ziomek wziął na microdosing :D I dopiłem wiecej PST. W Emce jestem świerzak dopiero kilka prób, z niskimi dawkami. Ale z PST działa kapitalnie. Piękna euforia, ciepełko, oczu tak nie wywala, jak schodzi brak smutku, poirytowania, zasnąć można od razu. Nawijka, muzyka super. Mam wrażenie jak by PST wzmaciało MDMA, a na pewno jego pozytywne strony.
  • 2 / / 0

Nazwa: Redbull
Kolor:czerwony
Kształt: prostokąt
Kupione: Małopolska

Piguła nad napisem bull ma R w kółku.
Orientuje się ktoś jak mocne może być?
  • 115 / 14 / 0

@Mateusz420 ogólnie to nie ten temat, znajdź temat co się nazywa "ecstasy opisy piguł" czy jakoś tak i tam w wyszukiwarce w tym temacie wpisz np "redbull" i popatrz. Ewentualnie jak nie będzie to na drugsdata.org
Ale pamiętaj, że dzisiaj czerwony redbull może mieć 200mg a jutro 300mg. Jeden drugiemu nie równy, więc według mnie nie ma sensu w ogóle takie sprawdzanie. Bierzesz pół, jak będzie ok to dorzucasz po takim czasie jak zwykle się dorzuca, a jak będzie za słabo to dorzucisz szybciej i tyle.
  • 2 / / 0

@yikokode Co prawda piguła jest na drugsdata.org ale nie ma podanej ilości mg
  • 115 / 14 / 0

@Mateusz420 sprawdziłem w wątku o opisach piguł to znalazłem dwa posty. Jeden mówi o ilości 200mg+, drugi o ilości 300mg. Ale mówię, takie sprawdzanie nie ma sensu, redbull redbullowi nie równy, jak ogarnąłeś pixe z dobrego źródła to walisz pół i tyle.
  • 4 / 1 / 0

Orientuje się ktoś czy mrowienie twarzy występuje po emce + takie uczucie jakbym miał coś na głowie, a niczego nie miałem :cojest: Wszystko cię działo jakieś +-5 godzin po łyknięciu.

scalono - UV

Dodam jeszcze że w dawce 170mg przy 60kg, proszę o scalenie :D
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata