Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 3295 / 387 / 0

Przy sniffie 4cmc tak nigdy nie miałem,to tez duzo zależy od dawki i drogi podania. Sniffem mac 200mg szło z 30min eufo a później Speed jak szło duzo kresek to ten Speed byl tak mocny ze raz wyglądałem jak psychol taki wytrzeszcz oczu ze wstyd było przez miasto iść,dobrze że była noc i nikogo po drodze nie spotkałem.

Ogolnie to jak 4cmc większa dawkę oral sie przyjmie to wyssa cala serotonine i ta pierwsza bombka potrafi być sroga i zapewnić wlasnie takie efekty wizualne,niektórzy nawet wzorki widzieli jak po sajko. Podsumowujac to ten keton jest bardzo mocny i nie najgorszy tylko trzeba umieć się ograniczyć do 2 wrzut max.

Przy sniffie jest więcej dopaminy stąd podejrzewam że nie odczuwa się tak mocno tego zalewu sero i nigdy nie doświadczyłem jakichs większych efektów wizualnych poza nieogarem.

Przepraszam za offtop,można przenieść do tematu o 4cmc. To ostatni post tutaj na ten temat.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 84 / 7

Przy sniffie to ja prawie w ogole nie czuje serotoninowych efektow ktore mozna nazwac mianem psychodelicznych.
Nie jest to moim zdaniem prawidlowy sposob podania, tak jak MDMA, nie ma pelni efektow.
Chociaz niektorzy to osiagaja, albo im takie dzialanie pasuje.

O wiele bardziej wole ladowac m-ke czy byle jaki benzofuran niz 4cmc, to dla mnie krotko dzialajace scierwo.

Tez sory za offt.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Badanie kierowcy na narkotyki nawet bez jego zgody

Każdy policjant może przeprowadzić wstępną weryfikację kierowcy na obecność niedozwolonych substancji. Kierowca musi się jej poddać.
  • 31 / 4 / 0

Ostatnie dwie posiadówki z grochami= faza typowo kanapowa, powieki w dół i to po połówce. Jednak wolę festiwale albo ravy w terenie :D wtedy nigdy nie dopada mnie zamuła, lecz to już i tak nie ta faza co kiedyś :/ pozdro świrki
  • 36 / 1 / 0

emka w nos ? bez sensu bardzo, doustanie o wiele lepiej ale jak się ktoś upiera to niech próbuje. Potem przyzna racje tym co odradzali sniff :)
  • 2 / / 0

No własnie ona w nos raczej nie działa jedynie lekko pobudza.
  • 47 / 4 / 0

co wy gadacie? działa działa! to czy się opłaca to już inna kwestia bo nie wiem czy szybszy i trochę mocniejszy peek jest wart krótszego działania, obrzydliwego spływu i mniejszej przyswajalności. ale działa jak najbardziej
  • 573 / 52 / 0

13 lipca 2020heks1en pisze:
co wy gadacie? działa działa! to czy się opłaca to już inna kwestia bo nie wiem czy szybszy i trochę mocniejszy peek jest wart krótszego działania, obrzydliwego spływu i mniejszej przyswajalności. ale działa jak najbardziej
Serotoninogeniki najlepiej działają oralnie, dopaminogeniki sniffem/wapo. Walenie emki do nosa to marnowanie kamyka i faza nie ta, zbyt sztuczna, działanie jest niepełne jak dla mnie. Ale są osoby co MDMA p.o nie działa, po prostu, za to sniffem jak najbardziej.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 84 / 7

Przeciez ludzie uzaleznieni od walenia w nosa czuja pierdolniecie jak cos wypala im sluzowke :D

Samo walenie w nosa uzaleznia, tez to mam/mialem haha.
Zawsze musi byc szybko, przeciez nie beda czekac godzine na oral,
w huj ludzi tabsy kruszy :korposzczur:
  • 47 / 4 / 0

ale ja absolutnie nie mówię, że walenie w nochala jest lepsze. co więcej przecież napisałem, że według mnie jest ot bez sensu XD
  • 1111 / 86 / 0

13 lipca 2020mrfuter pisze:
13 lipca 2020heks1en pisze:
Serotoninogeniki najlepiej działają oralnie, dopaminogeniki sniffem/wapo. Walenie emki do nosa to marnowanie kamyka i faza nie ta, zbyt sztuczna, działanie jest niepełne jak dla mnie. Ale są osoby co MDMA p.o nie działa, po prostu, za to sniffem jak najbardziej.
Właśnie dlaczego niektórym MDMA nie działa p.o a sniff robi jak trzeba ? Wtf ?!
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1326 uczestników Wejdź na czata