Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 2697 Strona 268 z 270
Rejestracja: 2019
  • 55 / / 0

25 grudnia 2019YoungestFlexer pisze:
@Zielona24 juz nie przesadzaj, 0,5l wódki to znowu nie są jakieś duże ilości xD. Brak "świateł"? Wizuali? Jak jesteś w klubie to fakt światło powinno się inaczej zachowywać ale to nie jest tak, że siedzisz w pokoju i masz jakieś światła przed sobą czy coś. Przerwa zdecydowanie jest dobrym pomysłem. Możesz też spróbować tych "końskich" dawek i może Cię klepnie lepiej - nie namawiam do brania ale jak już chcesz spróbować to rób to OSTROŻNIE.

PS. Cały czas mam wrażenie, że jednak czegoś innego od emki oczekujesz. Masz jakieś tam wyobrażenie i jesteś zawiedziona, że nie działa to tak jak myślisz.

Wiem jak to wygladalo u moich znajomych i innych ludzi. Zdecydowanie inna bania niż to co mam ja. Pamietam tez jak było kiedy coś jednak mnie klepło.
Rejestracja: 2019
  • 135 / 34 / 0

@Zielona24 no to zrób tak jak pisałem - spróbuj wziąć więcej, sporo więcej - tylko ostrożnie. Wrzuć np. 200. Nie będzie się nic działo wrzuć np. 100 (po +/- godzinie jak już na pewno 'weszlo' ale słabo). Tylko wszystko z głową! Ty najlepiej znasz swój organizm i wiesz (a przynajmniej powinnaś) ile Ci potrzeba itp. itd.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Sycylia refunduje medyczną marihuanę

Lek będzie dostępny bezpłatnie dla osób cierpiących na przewlekłe bóle, bóle neuropatyczne oraz spastyczność wynikającą ze stwardnienia rozsianego, leczących się w publicznych ośrodkach zdrowia.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

Hej ostatnio na imprezie w klubie zabalowałem na okrągło. Przez 3,4 godziny było jak w bajce. Później koszmar, dreszcze jak cholera. Trzęsłem się z zimna. Zjazd? Czym to mogło być spowodowane?
Rejestracja: 2019
  • 55 / / 0

28 grudnia 2019mlodyraja pisze:
Hej ostatnio na imprezie w klubie zabalowałem na okrągło. Przez 3,4 godziny było jak w bajce. Później koszmar, dreszcze jak cholera. Trzęsłem się z zimna. Zjazd? Czym to mogło być spowodowane?

Przesadziłeś z iloscia i tyle ;). Zjazd po dużej dawce.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Cześć,
Mam takie pytanie, czy według Was branie solo piguły siedząc samemu w domu ma sens i nie jest dziwne? Lubię sobie czasem zjeść jednego cukierka, puścić jakiś tomorowland i się czuć błogo. Pozdrawiam

---------------------

I jeszcze jedno pytanie, czy to normalne że chcę cały czas oczy zamykać?

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2009
  • 1828 / 85 / 0

@Banas921 Nie widzę żadnych przeciwwskazań, ; ) a tak na poważnie, coś ty nie ma w tym nic nienormalnego ani dziwnego. Niby czemu miało by być, tym bardziej jak tak lubisz. Między prawdą a Bogiem to dobre kule na MDMA nie są zbyt wyjściowe, mnie to wisi jak wyglądam bo wiem jak wygląda moja naćpana morda ; ), ale wyobrażam sobie że są ludzie co się tam chcą jakoś nie rzucać w oczy, ja też chcę do czasu aż mi nie wejdzie co ma wejść ; ), to po kulach może i można i pewnie niektórzy ludzie się potrafią maskować, ale kuleczki źreniczki na szczycie potrafią i umieją ładnie rozszerzyć a do tego może mordką wykrzywiać ; ) tak że... no ten tego. ; ) Według mnie same tablety nawet jak są dobre średnio nadają się do klubu bo jest za mało siły. Ja wiem że ludzie latają na samych kulach i się super bawią całą noc ale ja mówię o sobie. Najlepsza kreska, dwie kreski dobrego speeda i jedna, dwie kule i wtedy to muzykę się czuję każdym mięśniem i nerwem i ma się siły na całonocny taniec. Oczywiście same ekstazy są ok ; ) ale jak mówię nie dają wystarczająco dużo siły na taniec, bynajmniej mnie ; ) i stosunkowo szybko schodzą. Nie mówimy tu teraz o wyższej (czy na pewno, hmm ; )) szkodliwości speeda względem MDMA, tylko nad czystą praktyką. Pomijając szkodliwość to jeśli się planuje długą noc i dużo tańca to mając do wyboru tylko jedną z tych dwóch substancji wiecie co bym wybrał nie? ; ) Po speedzie nie ma takiej euforii jak po kulach to wiadomo ale mi się tam po samym speedzie super tańczy i super czuję muzykę. Oczywiście najlepiej speed + MDMA. ; )
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Mam taką rozkminę. Mieszkam za granicą gdzie mam dostęp, ale w maju lecę do pl na event do warszawy. I tak się zastawiam, czy na takiej imprezie jest szansa ogarnąć jakiegoś dropsa, i czy to jest jako tako bezpieczne.
Rejestracja: 2019
  • 55 / / 0

@dejv921 Idzie dostać jak się wie jak szukać. Co do bezpieczeństwa - tak jak zawsze przy braniu z losowo napotkanego źródła, wszystko na ryzyko.

@Zielona24, nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim! - taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 55 / / 0

Ma ktoś może problem z wymiotowaniem po pigułach(i w sumie wszystkim co się łyka)? Normalnie na nudności polecam imbir - działa świetnie. Ale nie raz nawet on nic nie dawał i szedł bełt. Co polecacie w takiej sytuacji?
Rejestracja: 2019
  • 55 / / 0

W jakim maks odstępie czasowym się doładowywać? Odstęp około 3h to nie za dużo? Klepnie jeszcze to doladowanie po takim czasie jak czuje, że prawie zeszło?
Posty: 2697 Strona 268 z 270
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości