Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 55 / / 0

25 grudnia 2019YoungestFlexer pisze:
@Zielona24 juz nie przesadzaj, 0,5l wódki to znowu nie są jakieś duże ilości xD. Brak "świateł"? Wizuali? Jak jesteś w klubie to fakt światło powinno się inaczej zachowywać ale to nie jest tak, że siedzisz w pokoju i masz jakieś światła przed sobą czy coś. Przerwa zdecydowanie jest dobrym pomysłem. Możesz też spróbować tych "końskich" dawek i może Cię klepnie lepiej - nie namawiam do brania ale jak już chcesz spróbować to rób to OSTROŻNIE.

PS. Cały czas mam wrażenie, że jednak czegoś innego od emki oczekujesz. Masz jakieś tam wyobrażenie i jesteś zawiedziona, że nie działa to tak jak myślisz.

Wiem jak to wygladalo u moich znajomych i innych ludzi. Zdecydowanie inna bania niż to co mam ja. Pamietam tez jak było kiedy coś jednak mnie klepło.
  • 135 / 34 / 0

@Zielona24 no to zrób tak jak pisałem - spróbuj wziąć więcej, sporo więcej - tylko ostrożnie. Wrzuć np. 200. Nie będzie się nic działo wrzuć np. 100 (po +/- godzinie jak już na pewno 'weszlo' ale słabo). Tylko wszystko z głową! Ty najlepiej znasz swój organizm i wiesz (a przynajmniej powinnaś) ile Ci potrzeba itp. itd.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Sycylia refunduje medyczną marihuanę

Lek będzie dostępny bezpłatnie dla osób cierpiących na przewlekłe bóle, bóle neuropatyczne oraz spastyczność wynikającą ze stwardnienia rozsianego, leczących się w publicznych ośrodkach zdrowia.
  • 5 / / 0

Hej ostatnio na imprezie w klubie zabalowałem na okrągło. Przez 3,4 godziny było jak w bajce. Później koszmar, dreszcze jak cholera. Trzęsłem się z zimna. Zjazd? Czym to mogło być spowodowane?
  • 55 / / 0

28 grudnia 2019mlodyraja pisze:
Hej ostatnio na imprezie w klubie zabalowałem na okrągło. Przez 3,4 godziny było jak w bajce. Później koszmar, dreszcze jak cholera. Trzęsłem się z zimna. Zjazd? Czym to mogło być spowodowane?

Przesadziłeś z iloscia i tyle ;). Zjazd po dużej dawce.
  • 1 / / 0

Cześć,
Mam takie pytanie, czy według Was branie solo piguły siedząc samemu w domu ma sens i nie jest dziwne? Lubię sobie czasem zjeść jednego cukierka, puścić jakiś tomorowland i się czuć błogo. Pozdrawiam

---------------------

I jeszcze jedno pytanie, czy to normalne że chcę cały czas oczy zamykać?

Scalono. taurinnn
  • 1828 / 85 / 0

@Banas921 Nie widzę żadnych przeciwwskazań, ; ) a tak na poważnie, coś ty nie ma w tym nic nienormalnego ani dziwnego. Niby czemu miało by być, tym bardziej jak tak lubisz. Między prawdą a Bogiem to dobre kule na MDMA nie są zbyt wyjściowe, mnie to wisi jak wyglądam bo wiem jak wygląda moja naćpana morda ; ), ale wyobrażam sobie że są ludzie co się tam chcą jakoś nie rzucać w oczy, ja też chcę do czasu aż mi nie wejdzie co ma wejść ; ), to po kulach może i można i pewnie niektórzy ludzie się potrafią maskować, ale kuleczki źreniczki na szczycie potrafią i umieją ładnie rozszerzyć a do tego może mordką wykrzywiać ; ) tak że... no ten tego. ; ) Według mnie same tablety nawet jak są dobre średnio nadają się do klubu bo jest za mało siły. Ja wiem że ludzie latają na samych kulach i się super bawią całą noc ale ja mówię o sobie. Najlepsza kreska, dwie kreski dobrego speeda i jedna, dwie kule i wtedy to muzykę się czuję każdym mięśniem i nerwem i ma się siły na całonocny taniec. Oczywiście same ekstazy są ok ; ) ale jak mówię nie dają wystarczająco dużo siły na taniec, bynajmniej mnie ; ) i stosunkowo szybko schodzą. Nie mówimy tu teraz o wyższej (czy na pewno, hmm ; )) szkodliwości speeda względem MDMA, tylko nad czystą praktyką. Pomijając szkodliwość to jeśli się planuje długą noc i dużo tańca to mając do wyboru tylko jedną z tych dwóch substancji wiecie co bym wybrał nie? ; ) Po speedzie nie ma takiej euforii jak po kulach to wiadomo ale mi się tam po samym speedzie super tańczy i super czuję muzykę. Oczywiście najlepiej speed + MDMA. ; )
  • 2 / / 0

Mam taką rozkminę. Mieszkam za granicą gdzie mam dostęp, ale w maju lecę do pl na event do warszawy. I tak się zastawiam, czy na takiej imprezie jest szansa ogarnąć jakiegoś dropsa, i czy to jest jako tako bezpieczne.
  • 55 / / 0

@dejv921 Idzie dostać jak się wie jak szukać. Co do bezpieczeństwa - tak jak zawsze przy braniu z losowo napotkanego źródła, wszystko na ryzyko.

@Zielona24, nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim! - taurinnn
  • 55 / / 0

Ma ktoś może problem z wymiotowaniem po pigułach(i w sumie wszystkim co się łyka)? Normalnie na nudności polecam imbir - działa świetnie. Ale nie raz nawet on nic nie dawał i szedł bełt. Co polecacie w takiej sytuacji?
  • 55 / / 0

W jakim maks odstępie czasowym się doładowywać? Odstęp około 3h to nie za dużo? Klepnie jeszcze to doladowanie po takim czasie jak czuje, że prawie zeszło?
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata