Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

Jest to możliwe że po zarzyciu 2 pigół nic mi nie ma :( Jakieś połtora godziny temu wziołem czerwonego krzyża a ok. poł godziny temu niebieskiego. Tablety napewno są dobre bo wczoraj kumpel po 1 miał nieźle. Jestem na zjebie po wczorajszym wdupianiu ale nie sądze żeby to miało jakieś znaczenie. Poczekam jescze na kumpla moze jak se z kims pogadam bedzie lepiej.

Sorrry możecie usunąc tego posta te piguły działają z opuźnieniem :D
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2005 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.

• 54 / 2 / 0

Zapamiętaj sobie że niektóre piguły moga zadziałać nawet po dwóch godzinach więc lepiej poczekać a potem pisać że nie działa.
Niektórzy moi kumple jak po godzinie nie zadziala ida spac a to jest duzy blad poniewaz pizda wskoczy ale pozno.
Kiedys jak brałem z pewnego źródla białe pentagramy to pizda zawsze mi wskakiwała po równych 2h.
Teraz jak załatwiam z innego źródla to normalnie po 40-45 minutach, więc róznie to jest z tymi tabletkami.

Lepiej nie usuwac tego posta bo moze on pomoc niektórym amatorom tabletek :-D

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”

...to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która rusza dzisiaj we wszystkich jednostkach Policji w kraju.

• 1636 / 190 / 0

Kwestia wypełniaczy i substancji narkotycznej.
Jeśli w pigułce jest MDMA/MDA, to napewno podziała. Jeśli coś innego - to nie podziała jak powinna.
Jeśli w pigułce jest za mało MDMA/MDA to nie zadziała jak powinna.
Jeśli w pigułce jest MDMA/MDA, ale jest powleczona grubą warstwą to podziała, ale wejdzie po dłuższym czasie.

• 438 / 8 / 0

To jest właśnie dziwna sprawa. 3 razy zdarzyło mi się, że pixy na mnie w ogóle nie podziałały, mimo iż kumple odczuli ich działanie. Po prostu czasem nie chce działać i tyle :)

• 54 / 2 / 0

Ja nigdy nie miałem czegoś takiego zeby mi piguly nie zadziałały.
Dziwna sprawa....

• 1636 / 190 / 0

Może jadłeś któryś dzień pod rząd i nie miałeś już serotoniny? Albo kumple wylobrzymiali fazę.

• 438 / 8 / 0

Brak serotoniny odpada bo to początki były, zapas nienaruszony jeszcze :].

Pierwszy raz raczyłem się trzema iksami (xxx) i nie odczułem żadnego efektu, mimo iż widziałem, że kumpli (którzy mieli już jakieś doświadczenie z tym środkiem) poczesało. Widać było po nich ewidentnie, wtedy akurat nie wyolbrzymiali. A zdziwienie było tym większe, że był to mój debiut z xtc a efektu żadnego. Sprawa pozostała nie wyjaśniona :].

W pozostałych przypadkach rzeczywiście mogli wyolbrzymiać (dość częste, niezrozumiałe przeze mnie zjawisko).

• 157 / 4 / 0

Ja tam lubię rozkruszyć i w kluka - wtedy wchodzi szybko :D

Użytkownik nieaktywny
  • 7 / 1 / 0

Bakuś mi te krzyże też ..jowo wchodzily! Jadłem rozkruszone, wciągałem do nosa i nic specjalnego i to jeszcze 1wsza po ponad godzinie! Zwałowe są jakieś napewno czyste MDMA to nie jest może jakieś śladowe ilości lub MDXX. Siupy napewno nie ma, a szkoda... hehe

PS. staraj sie przyjmowac na psuty zaladek
jesli polykasz to rozkrusz
po wciagnieciu dziala mocniej ale krucej hehe

K...wa siedze wlasnie i zdycham! cos mi sie ciezko oddycha i wogole cisnienie mam jakies, serce boli troche, wczoraj jadlem te zasrane krzyze! A zdrowy jestem, gralem w pilke teraz regularnie chodze na silownie i zwala jak nie wiem! Coz mi moze byc??!!
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2005 przez wojtasfu, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1 / / 0

A ja wczoraj w 1,5 godzinnych odstepach zarzucilem 2 zolte krzyze i nic... Oczy jak u kota, troche zgrzany i wszystko... A pigsy na pewno byly dobre, bo qmpel mial po nich niezla jazde... A mial to byc moj I raz (moze za mocno sie nastawilem na efekty?), mam to w d*** i tak dlugo nie bedzie okazji, a tak od niechenia to bez sensu brac :nuts:
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata