Poppy seed tea

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 2146 Strona 215 z 215
Rejestracja: 2019
  • 111 / 20 / 0

Ja zawsze muszę popijać to obrzydlistwo jakimś słodkim napojem, bez tego chyba mi się wszystko cofnęło po kilku łykach. Ale to kwestia indywidualna ponieważ mam tak samo z wódą, bez popity nie ma opcji żebym wypił.
Rejestracja: 2019
  • 257 / 48 / 0

@anonimowy18 ja dodaje miodu i wycisniety sok z cytryny,wtedy nie jest takie zle.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Nie żyje autorka "Pamiętnika narkomanki" Barbara Rosiek. Miała 60 lat

Na oficjalnym profilu facebookowym Barbary Rosiek pojawiła się informacja o jej śmierci. Tę informację potwierdził w rozmowie z Onetem menadżer Barbary Rosiek Andrzej Bryśkiewicz.
Rejestracja: 2018
  • 239 / 40 / 0

a ja lubie ten rytuał
jestem zdolny pływak pije jakis mocny wywar
Rejestracja: 2010
  • 2104 / 66 / 0

Zauważyłem że robiąc PST z 3 paczek (750g łącznie) zdecydowanie lepsza herbatka wychodzi gdy przeplukam najpierw 2 paki wypiję i po tym 1 paczka. Niż robione z 3 naraz. Metoda garnkowa, woda gorąca niby mieszane równie intensywnie. Czyżby to skutek tego że jednak więcej dobra zostaje na nasionach? Choćby nie wiem jak wykręcał i ściskał szmatę to nie wykreci jej tak jak po 2 lub 1 paczce. Sprawdzałem to wiele razy i zawsze się zgadza. Co na to powiecie? PS. Właśnie siedze wkurwiony z lenistwa przeplukałem 3 naraz i pozostał niedosyt...
Rejestracja: 2020
  • 16 / 1 / 0

Chciałem założyć nowy temat ale spróbuję tutaj. Mam 3 pytania do doświadczonych herbatkowiczów :)

1) Czy Wam też wychodzą okropne bolące syfy/pryszcze?
2) Czy masa ciała znacząco wpływa na dawkowanie oraz fazę po herbatce? Mam 150kg i 197cm wzrostu i czytam że ludzi 400g Helcoma doprowadza do ciężkich jazd łącznie z rzyganiem itp, a ja spokojnie płukam sobię 800g i fazka jest przyjemna.
3) Czemu mimo strasznej senności i często samoistnie zamykających się oczu wieczorem, gdy już położę się spać to nie ma szans na normalny sen, tylko jest taki pół letarg?
4) Od ok 4 tygodni robię przepłuczkę codziennie, obecnie płukam 800g helcoma (2x dziennie 400g) i chciabym już przystopować z tematem. Jak najlepiej zejść z dawek i jak najlepiej załagodzić skręta?
Mam za sobą już jednego skręta, ale wtedy nie schodziłem z dawek i zrobiłem praktycznie cold turkey co nie było miłym przeżyciem.

Pozdro :)
Rejestracja: 2018
  • 556 / 91 / 2

Mnie się nie robią takie pryszcze, ale być może jest to indywidualna reakcja organizmu.
Masa ciała jest odwrotnie proporcjonalna do działania dawki PST, przy podawaniu opiatów bierze się pod uwagę masę ciała.
Ten letarg jest charakterystyczny dla działania PST, u mnie jest tak, że mimo letargu nie czuje niewyspania następnego dnia.
Z odstawieniem to indywidualna sprawa -jeden woli cierpieć przy CT ale w krótszym czasie odstawić, inny woli zmniejszać dawkę- trwa to dłużej, też potrzeba samozaparcia i silnej woli by nie dowalić więcej by jeszcze "ostatni raz" mieć fazę (co zwykle kończy się kolejnym ciągiem). Gdy dawki są duże lub bardzo duże , zejście powinno być jednak przez redukcje- skręt jest zbyt bolesny.
Posty: 2146 Strona 215 z 215
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: stumptownpunctual i 0 gości