Apteki za granicą PL - wątek ogólny

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 411 / 25 / 0

18 listopada 2019kifek pisze:
03 listopada 2019Łaciata pisze:
Nic. Naprawdę absolutnie nic bez recepty w DE ciekawego nie ma.
Kiedyś było DXM dostępne. Już nie jest?
Jest, ale drogie bo od 5euro za 300 mg i wsimie to by było na tyle.
  • 29 / 3 / 0

Czy jest jeszcze coś z koda bez recepty w UK? ?
Ktoś pisał "Codeine Linctus" ale online nie mogę znaleźć.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Z kleju arabskiego robili dopalacze. To gangi z Gliwic i Częstochowy

Z kleju arabskiego robili dopalacze. Prokuratura Okręgowa w Gliwicach skierowała do Sądu Okręgowego w Gliwicach Ośrodka Zamiejscowego w Rybniku akt oskarżenia przeciwko 20 osobom, które oskarżono o popełnienie szeregu przestępstw związanych z handlem narkotykami oraz środkami zastępczymi.
  • 1 / / 0

Hejka,

Jak wygląda sprawa na słowacji? Jest coś OTC co nie jest DXM? Głownie chodzi o kode
  • 1 / / 0

wie ktos cos na temat holandii?
  • 16 / / 0

Niemcy
Lucky12 pisze:
Kupię hydroksyzyne gdzieś w europie bez recepty ?
  • 17 / / 0

to pewna informacja z ta hydroksyzyna bez recki ? I jak to się tam nazywa
  • 44 / 2 / 0

Pytanie oczywiście hipotetyczne - czy dałoby się kupić jakieś fajniejsze rzeczy na ukrainie bez recki, mając dolary :)? Na przykład takie MST? Pojechałbym na taki wypad.
  • 2204 / 459 / 155

@Holstein, na majkę raczej nie ma szans, nikt nie wyda bez recepty, mi nigdy się to nie udało mimo znajomości ukraińskiego, propozycji chabarii i innych takich. Ale już np. wszelkie benzo (przede wszystkim diazepam czy fenazepam) wyrwiesz bez problemu na dobrą gadkę i ew. trochu hrywien.
  • 14 / 8 / 0

@dziwnamuzyka
kodeina,bez recepty,jest w Anglii OTC,czyli musi Ci ją podać farmaceuta/ka.Leku,z samą kodeina,bez dodatków nie ma,najtańszy,to kodeina z paracetamolem pod nazwą Co-Codamol,jednak żeby się nie zabić,musisz wykonać proces ekstrakcji,czyli usunięcia paracetamolu z tabletek.
  • 29 / 3 / 0

@Kadirbaj
Dzięki kolego. Ja od 5lat na sportowo parę razy w roku jem kodeine takze z ekatrakcja sovie poradze, dzieki. Tutaj znajomy na receptę dostaje czysta i co jakiś czas blister kupowałem ale zmieniłem miasto i naszła mnie ochota a nie wiem jak szukać dlatego jeszcze raz wielkie dzięki. Jak sobie napisze na kartce nazwę to w aptece bez problemu mi dadzą? Powiem w razie czego ze fizycznie pracuje i to mi pomaga czy że mam kaszel mówić? Pozdrowil
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 427 uczestników Wejdź na czata