SSRI: Escitalopram (Lexapro, Mozarin, Escitil) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 4 / / 0

10 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Nie wiem. Ja 6 sty miesiac biore i dzialania juz nie czuje. Libido w dol, brak emocji, potliwosc... To negatywy . Pozytywy malo widoczne. Wyjebka ale przez to brak motywacji. Na lekka nerwice dobry lek, ale po czasie czlowiek stwierdza ze wegetuje na ssri a nie zyje. Jak jest naprawde kiepsko to polecam wchodzic na eseseraje. Nie wyobrazam sobie jednak brac te leki non stop. Czlowiek rzyga tym stanem .
A jak z apetytem, wagą? Jakiś przyrost, spadek?
  • 3231 / 275 / 0

Nic z tych rzeczy. Jak bralem w miksie z kwetiapina to byla masakra z tyciem. Solo jest ok.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.
  • 4 / / 0

Esci i tramadol, mogę łączyć?
  • 132 / 1 / 0

Nie.
  • 4 / / 0

A co może mi się stać? Próbował ktoś?
  • 1725 / 282 / 154

@Viktoria030 Dosyć duże ryzyko zespołu serotoninowego, który bywa śmiertelny.
  • 132 / 1 / 0

10 sierpnia 2019ledzeppelin2 pisze:
Nie wiem. Ja 6 sty miesiac biore i dzialania juz nie czuje. Libido w dol, brak emocji, potliwosc... To negatywy . Pozytywy malo widoczne. Wyjebka ale przez to brak motywacji. Na lekka nerwice dobry lek, ale po czasie czlowiek stwierdza ze wegetuje na ssri a nie zyje. Jak jest naprawde kiepsko to polecam wchodzic na eseseraje. Nie wyobrazam sobie jednak brac te leki non stop. Czlowiek rzyga tym stanem .
Mialem dokladnie tak samo. Po pol roku brania ssri czulem sie jak warzywko bez emocji. Juz wolalem byc smutny niz czuc obojetnosc wobec wszystkiego. Dzialanie antydepresyjne oslablo do minimum, mimo ze na poczatku brania czulem sie zajebiscie
  • 46 / 6 / 0

Podanie podjezykowe ma sens? Biodostępność jest taka sama lub większa? Pytam z czystej ciekawości + z mojego fetyszu podawania tabletek podjęzykowo
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata