Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) - dyskusja o ekstrakcji, paleniu i uprawie
Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 28 / / 0

Knigi
Post
Książek o szałwii jest wiele, wpisujcie jak coś macie.

Prawdę mówiąc to piszę z nadzieją, że mi pomożecie; poszukuję książki ‘salvia divinorum – Doorway to thought-free awareness’ lub ‘Peopled Darkness – Perceptual Transformation through salvia divinorum.’ Jest to jedna kniga wydana pod dwoma tytułami. Autor - James D. Arthur - opisuje swoją historie. Fascynacja tą niezwykłą roślinką zmusiła go, do prowadzenia swoistych badań. W książce można znaleźć opisy eksperymentów jakie wykonywał, wnioski do jakich doszedł. Odkrycia w salvia-space'ie, zapoznanie z istotami, rozmowy z nimi, miejsca do których go zaprowadzili, i osobliwe stany, do których osiągnięcia używał salvinorinu. Zapowiada się naprawdę ciekawe, potencjalny must-read. http://psypressuk.com/2010/03/30/litera ... -d-arthur/ - trochę dłuższy opis. Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć wersji pdf, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie. HALP!

salvia did not fulfil any of my personal philosophical predispositions but, rather, devastated them. The touchstones that had served to define my concept of reality have had to be discarded, and a completely new set of reference points installed in their stead. "” <<< fragment książki.
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2010 przez cancer mass, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik cancer mass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Awatar użytkownika

Re: Knigi
Post
  • 83 / 5 / 0

namiary na vendora o którym pisal wyzej kolega? Widze, ze profil spadl - dlaczego?
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.