Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Benzo, klasycznie %-D
"Etizolm nt wrkinb"

Nie walilem koczki z rok czasu, mam nadzieje ze w Brukseli sie najem, tam podobno lata dobra.
A jak przestane tu pisac to znaczy ze jakis fentek mi zmieszali.
  • 268 / 12 / 0

ultra nie obraź się ale nie możesz wrzucać wszystkich do jednego wora, ja też biorę ten sort 80% i mam POWIĘKSZONE źrenice ale daleko im do księżycy pięciozłotówek amfetaminowych.
Co do spania po waleniu 21-4 po materiale od blv zasypiam z wymęczenia, po prostu - padam na pysk i mnie nie ma. druga opcja to ok 30 minut na sucho. 3 opcja rolka i 10 minut.
Jest u mnie taki moment w którym wiem już że czas kończyć zabawę - kolejne kreski działają krótko i jak schodzą wychodzi potworne zmęczenie.
Ale ja łącze z alko i dużo się "ruszam" podczas seansu %-D
Bez alko sobie nie wyobrażam koksu, nie wiem też co jest zajebistego w waleniu porannej kreski jak robią moi znajomi "na rozruch" mi to nic nie daje - jak walić koks to przez te kilka godzin.
Jeszcze jedno u mnie żeby gadka/elokwencja wzrosła x10 musza być spełnione warunki - towarzystwo w postaci więcej niż 1 osoby %-D bo inaczej po prostu jest mi dobrze ale gadać farmazonów mi się nie chce, przy ludziach to przychodzi "naturalnie"

Ja np. jak odstawiam benzo to mi wypiernicza źrenice i wtedy ludzie zamiast mnie "wspierać" pierdolą, że ćpam bo źrenice wielkie i tak dziwnie sie zachowuje ;)
na szczescie teraz już nie korzystam z taktyki zimny indor ale rolkami miękko ląduje

to mój mały pamiętniczek %-D

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Marihuana wpływa na rozrodczość?

Badania naukowe, których celem jest sprawdzenie wpływu tej substancji na układ rozrodczy oraz ciążę, wciąż są prowadzone i daleko do konsensusu naukowców. Jednocześnie raczej nie znajdzie się lekarza, który przyszłej matce poleci kanabinoidy, tym bardziej że są rezultaty badań sugerujących, że marihuana jednak negatywnie wpływa na układ rozrodczy tak kobiet, jak i mężczyzn, a także na embrion i płód.
  • 2329 / 384 / 0

30 lipca 2020misiek010101 pisze:
ja też biorę ten sort 80% i mam POWIĘKSZONE źrenice
[...]
Ale ja łącze z alko
Czyli masz powiększone źrenice po kokatylenie, a nie kokainie - doszliśmy do tego na poprzedniej stronie.

Ja sobie wyobrażam kokę bez alko, ale całkiem możliwe, że to przez moje bycie abstynentem (a jestem nim, bo nie nienawidzę profilu działania alkoholu, poza tym już po dwóch piwach na drugi dzień mam gorszy zjazd niż po kilkudniowym maratonie na władzie). Ostatnią kroplę alkoholu wypiłem spokojnie ponad 10 lat temu, także wiesz ;)
  • 336 / 2 / 0

@misiek010101 - poranna kontrolna po przekątnej stołu na rozruch jest bardzo zrozumiała, niezrozumiałe jest zaś picie porannej kawy i palenie peta na rozruch :D
  • 4530 / 739 / 25

To słaby koks.
Ja zauważyłem, że ludzie po kokainie stają się aroganccy i zbyt pewni siebie. Miałem kumpla kokainistę.
  • 685 / 200 / 0

15 lipca 2020kupagowna6 pisze:
Chcialem tylko pokazac ze w jakims stopniu dziala na serotonine, wiadomo ze nie wypierdala oczu jak talerze.

Dziala w jakims stopniu na serotonine, czyli mozliwe jest ze na zrenice tez.
Kogs jest SRI(1) i aktywatorem VMAT(2). Wynika z tego, że dosyć mocno zmniejsza wychwyt zwrotny i słabo stymuluje wyrzut serotoniny.
  • 3 / 1 / 0

wkurwia mnie w koksie ze trzeba poprawiać mogliby to dopracowac:D
  • 26 / 3 / 0

kokaina nie bez powodu ma cenę jaką ma (nie tylko chodzi mi o brak możliwości zsyntezowania jest w Janusza w piwnicy), ale jest to narkotyk na tyle subtelny, że działa ile chcesz, a rano normalnie idziesz do pracy. Jak dla mnie najlepszy stymulant ze wszystkich.
  • 2 / / 0

Ile trzeba poczekac, zeby kokaina znowu zaczela dzialac jak za pierwszym razem? Walilem codziennie przez ostatnie 1,5 tygodnia i zeby znowu poczuc rush musze wjebac 2-3 razy tyle co na poczatku. Jak to mozliwe, ze tolerancja tak szybko urosla? Czy to tolerancja czy ja mam jakas schize?
  • 268 / 12 / 0

Ja mam tak że czekałem miesiac, dwa i ta magia z pierwszych razów już minęła.
Głównie stymulacja.
Na dniach przerobiłem grama kamyków we dwie osoby to w końcu coś poczułem ale pfff za 400 zł pobawiłem się może 3,4 godzinki.
Wole snnif - tylko musisz mieć dobry klimat i ludzi z którymi jest o czym pogadać - babe która Cie kreci wtedy koks zadziała jak należy - jak będziesz powielał ileś razy ten sam schemat używania - koks stanie się nudny
takie moje zdanie, z gówna bata nie ukręcisz, pewne warunki muszą być spełnione żeby odpaliło jak należy, na takiej heroinie nigdy się nie zawiedziesz, a z koksem różnie bywa (mówi tu o towarze dobrej jakości)

wg mojej tajnej teorii czyli obserwacji znajomych widzę dwie grupy użytkowników.
Grupa
A) na co dzień aktywna, pełna energii, gadatliwa (stimowcy) - tej grupie koks zawsze pasuje i zawsze jest super
B) osoby spokojne, wycofane, myśliciele %-D (opio fani) - koks musi się im dobrze wkręcić często faza się nie wkręca jak należy

Należę do tych z B %-D

Szczerze wierze mimo, że nie mam wiedzy naukowej, że koks mocno zaburza gospodarkę hormonalne.
Pytanie mam do znawców tylko czy koks mocno ciągnie z serotoniny ?
Bo rozważam czy używanie na co dzień Tramalu który zżera serotonine %-D wpływa znacząco na ten hormon czy bardziej koks to dopamina.
Idzie zbadać takie rzeczy? Chodzi mi o badanie krwi.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata