Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 538 / 95 / 0

kokaina zdecydowanie wygrywa po 4mmc pozostaje takie zezwierzęcenie %-D i to samopoczucie na drugi dzień znam ludzi którzy by opierdolili pałę za kolejną kreskę byle by podtrzymać stan.
Prawilna koka działa zawsze mi się uruchomiła akcja na po dentyście przez bite 3 dni myślałem więcej o Coco niż o innych rzeczach chodź by jedzenie czy sex. Mój nos złamie abstrakcyjne 14/15 miesięczną dopiero na weselu kumpla czyli za jakiś 2 tyg eeeehhhhh ciężko być abstynentem jak całe towarzystwo wali eeeehhhh
  • 2026 / 118 / 0

ja nie pisałem że koks jest chujowy, tylko niewarty swojej ceny, jakby dobry koks kosztował nie 400 a 150 zł to byłaby to bardzo fajna używka, a tak to wolę dać 100 za dobre jakości mefa

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Leczenie uzależnienia od marihuany wkrótce z farmakoterapią?

W leczeniu nałogu dotychczas nie było skutecznej farmakoterapii - jak donosi The JAMA Internal Medicine już wkrótce ulegnie to zmianie.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Ogólnie to polecam nie walenie koksu :) w chuj lepsze samopoczucie, brak parcia na chlanie i palenie (rzuciłem zaraz po koksie jak zauważyłem, że tylko przez niego to robiłem), więcej energii i pieniędzy, same pozytywy. Także do boju i się niezaopatrywać w koks na weekend %-D
  • 156 / 5 / 0

za 300 zł na dn masz czystą kokę działającą w ilościach 20-25 mg, z grama masz 40 lini, 20 godzin na rushu, drogo?
  • 1060 / 282 / 0

W wątku o miksach chyba bym poczekał na odpowiedź to daję tutaj. Ile mniej-więcej koko jak mieszam z helem? Jaka proporcja będzie dobra żeby czuć obie substancje równo? helu zamierzam dać setkę jak będzie dobry bo wiadomo że w speedballu mocniej działa.

I tak, wiem że różne są sorty i reakcje organizmu. Nigdy koksu iv nie waliłem. Jakieś nakierowanie na przedział dawek byłoby pomocne. Tabelkami i teorią się nie sugeruję, wolę praktyków.
  • 20 / 5 / 0

Co do 40 lajnek bym nie przesadzal ale. 250mg już dobrze robi inie trzeba dorzucac przez jakiś czas ale chęć zawsze jest.
  • 1389 / 239 / 0

taka ilość to zdecydowanie za dużo, jeśli chodzi o kokainę w miarę wysokiej czystości. dawka 0,25 g to jest ostre przedawkowanie i mogłoby się jej przyjęcie źle skończyć. standardowo sypie się 50-70 mg na kreskę, nawet przy słabszym towarze (40-50€) wystarcza 80-100 mg, aby zapewnić przyjemne doznanie. nie wiem skąd masz tą swoją "kokainę", ale obawiam się, że ten proszek ma z nią mało wspólnego. dlatego zawsze warto się zaopatrywać w ten środek u sprawdzonego źródła. sam specjalistą nie jestem w temacie kokainy, ale jak czytam, że ktoś ładuje 250 mg, to od razu widać, że kokainy to on nie widuje zbyt często. i na przyszłość napisz obok tego ile ty bierzesz, dawkę standardową, bo ktoś przeczyta twojego posta, posypie 0,25 g i coś mu się stanie.

• 53 / 13 / 0

Od kiedy wysuszylem przyzwoita jak na londyn paste wreszcie przestalem myslec o tym gownie. Efekt? Tydzien bez koki I 3 nieodebrane polaczenia od dilera. Pozdrawiam :D
  • 20 / 5 / 0

Czytaj chłopie że zrozumieniem. Nie mówię 250mg na raz. Mówię o ilości na 1 osobę na wieczór. Ćwierć g wystarczy. Następnego dnia wstajesz rano i idziesz do pracy. PS. Towar mam 1 klasa, pierwej sort.
  • 1389 / 239 / 0

na jeden wieczór to tak, brzmi sensownie, ale nigdzie w poprzednim poście o tym nie napisałeś, więc nie wiem jak miałem czytać ze zrozumieniem, skoro nie było o tym nawet wzmianki.

a po drugie to weź tu się zatrzymaj na 0,2 g %-D
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata