Najgorsza rzecz jaką zrobiliście, by sie naćpać.

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
  • 2427 / 524 / 155

Coś tak dla mnie złego, że po tym nie mogę patrzeć w lustro.
  • 2952 / 327 / 0

Mów co, a nie tu jakieś enigmatyczne półzdania uskuteczniasz %-D

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

"Odkażanie" koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

„Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia…
  • 253 / 61 / 0

Mam nadzieję że to dlatego że lustro albo okulary do lombardu oddałaś.

I żeby nie było offtopu, to na święta w ciągu kilku dni przerobiłem donosowo całą paczkę Wellbutrinu. Działało na granicy placebo, a do tej pory mam nos tak rozwalony jakby cały był od środka zasuszony, że nie mam po niczym spływów ani kataru.
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2020 przez NiebieskiLis, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 283 / 24 / 0

Wjebałem świadomie z 3 gramy paracetamolu razem z kodą
  • 225 / 20 / 0

16 lutego 2020NiebieskiLis pisze:
Mam nadzieję że to dlatego że lustro albo okulary do lombardu oddałaś.

I żeby nie było offtopu, to na święta w ciągu kilku dni przerobiłem donosowo całą paczkę Wellbutrinu. Działało na granicy placebo, a do tej pory mam nos tak rozwalony jakby cały był od środka zasuszony, że nie mam po niczym spływów ani kataru.
Otoczke zeskrobales? Ale fakt mocno piecze podobnie jak MPH
  • 1782 / 535 / 0

@Roade - do niebiezpiecznej dawki daleko raczej u przeciętnego użytkownika, jak to jednorazowa akcja.

A ja kode kupiłem. Nie dzisiaj, nie wczoraj. Z 6 czy 7 lat temu. Z perspektywy czasu była to chyba najgorsza rzecz jaką zrobiłem żeby się naćpać.
  • 58 / 12 / 2

Jak zapewne niektórzy wiedzą, daję metę po kablach z kumplem raz na miesiąc, dwa. Niestety często się też z nim kłócę (jak napisałem we wcześniejszym poście wykradłem mu numer do dila), ale nie o tym teraz. Co ON zrobił ostatnio, żeby poprawić haj:
Mieliśmy towar od innego dila i zadziałał na mnie inaczej (źle w moim odczuciu - uderzenie gorąca, duszności i wrażenie umierania). Kumpel pomyślał, że wziąłem cos innego niż mieliśmy i chciał po kilku godzinach jeszcze wziąć resztki. Już wtedy byliśmy pokłóceni na fazie - masakra! Kumpel rozpuścił kryształy w strzykawce, zaczął wbijać igłę, zarejestrował krew w pompce po czym nie wstrzykując wyjął bo nie dało się wstrzyknąć i zaczął szukac innego miejsca i na mnie wrzeszczeć. Rzucił tą strzykawką (z otwartą igłą, z krwią w środku i roztworem mety) i zaczęłiśmy się bić. I tak chyba około godziny.
Mówię mu, żeby się uspokoił, a on, że musi poprawić. Wziął tę strzykawkę z podłogi (z tym całym gównem w środku) i zapodał iv z taką determinacją że aż trafił w tę żyłę w końcu. Nic mu na szczęście nie jest ale meta zwalnia z trzeżwego myślenia.
  • 2661 / 157 / 0

16 lutego 2020Roade pisze:
Wjebałem świadomie z 3 gramy paracetamolu razem z kodą
Phi, ja zjadłem 80g bez kody. Dwukrotnie.
Deal with it.

Wystrzelałem z 20g czystego bupropionu, palić palę nadal ;(
  • 664 / 51 / 0

14 listopada 2019nezumi1 pisze:
@methuser Tematu może chłopie nie wygrałeś, ale podium to u mnie masz na pewno xD

Ja zaś dołączyłem do elitarnego grona opalacza luf, chociaż widzę, że to dość powszechna praktyka. Przy czystej głowie to nawet spoko koło ratunkowe, ale jak w dłuższym ciągu susz się skończy, to opalanie tylko wzmaga apetyt, taki cukierek przez papierek

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Uryna jest styrylna to prawda @methuser

Niejeden już pił swój mocz u nas też wygrywasz podium.
  • 2661 / 157 / 0

Mocz to pili już wikingowie, nic nowego.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata