Diazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 2625 Strona 261 z 263
Rejestracja: 2019
  • 40 / / 0

Nie melaniuk tylko relanium.
Rejestracja: 2018
  • 868 / 42 / 1

Diazepam to zabawka wobec fenazepamu i jego pochodny jak klonozalamu i alpry w mocy działania.Jeśli chodzi o diazepam to jest podstawą w tabeli benzo z badań możecie ocenić przeliczenia dla Hiperealawiczów i opracować taką tabelkę.A tam temat wywiązał się o rekreacji bezno i braku ich wyczualności.Tak weźmiesz 1 mg Zomirenu nic nie czujesz, ale widać to po twoich ruchch i twarzy.Natomiast potęge benzo poczujesz jak walniesz pół metrowego szczura w nos na koncercie do tego dodasz pixe i potem zarzucasz wrcając do domu i idzesz spać nie przytomny na 10 h bez zwały, a jak benzo zaczyna działać pizda po narkotykach jak po fecie przestaje działać.Tak samo jest jak jesteś nażarty Rolkami na przykład po 40 mg walisz potem dobrą fetę w nos i ona działa, po chwili jej moc znika i nie ma uboków.Zgłaszam się do zrobienia rekrecyjnego przeliczenia benzosów w tabeli na Rolki.

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Francja: Wzrost handlu narkotykami w Paryżu i przedmieściach o około 50 proc. w 2021 roku

Handel narkotykami w Paryżu i przedmieściach wzrósł o około 50 proc. w 2021 w porównaniu z rokiem ubiegłym – pisze w piątek dziennik „Le Figaro”, powołując się na dane policji.
Rejestracja: 2019
  • 40 / / 0

Już sprawdziłem, że tolerka na alpre rzędu 5mg, spowodowała, że 40mg rolek nic nie dało. Zero.
Rejestracja: 2020
  • 226 / 7 / 0

Nie mam duzej tolerki na benzo, ognie zjadlem w zyciu jakies 70 mg alpry w dawkach 1-2 mg i jedno opakowanie clona, potem przerwa kilka mies bez zadnego a teraz 50 mg diazepamu i jedy ie co to mnie lekko uspokoilo bo od rana mnie wszystko wkurwialo ale moca porpwnalbym to do placebo. Moze jeszcze drugie tyle zjem j zobacze co sie stanie.
Dodam ze czule sie lekko spowolniony, myslenie jest spowolnione i przestaly mi drzeć rece wiec w sumie spoko
Scalono/Imane Anys
80 mg diazeoaniu przyjetrme- kitki: lekki oieogrsn, lekki nieogsr, sedacjs i ogolnie bezstresowy wieczor bo wypilem 3 piwka, fajrrrerwerkow nir ms alr oyolnir jest spoki
Rejestracja: 2018
  • 868 / 42 / 1

Benzo nie czuć, że działa i robiłem dożutki.Widać po pisaniu, wyżej komentarza.Ale ogólnie jest relaksik, ja za tępaka czyli w szkole nie znałem się na temacie się tak najebałem Rolkami, że zasnąłem na lekcji i nie mogli mnie dobudzić, przypał a jak mnie walneli w ramię mimo czułem się tak dobrze i dalej poszedłem na miękich nogach i sobie poszedłem na materac koło sali się przywalili za ćpanie, ale odpuścili sprawę.I na holu był materac i się rozwaliłem.Wychowawca potem pszyszedł i mi przeszkadzał spać.Mi przeszukiwał kieszenie i leżało mi się zajebiście ogarnoł, że się porobiłem.Relanium to jak 2 tyg jedziesz 2 mg alpry to 50-70mg więc słabizna, ale długi rozpad.
Rejestracja: 2007
  • 2731 / 219 / 0

najtańszy diazepam w pl to Neorelium 5mg x 20 za 8,99 zł? czy można taniej? :P
Rejestracja: 2018
  • 868 / 42 / 1

Są taniej na zamówienie poszukanie nie boli w duckduckgo.Pytanie do znawców benzo, medyków przedawkowałem kiedyś opio z Rolkami i Klorem, popiłem piwem czy mnie wtedy odtruwali w karetce?Bo to ile tego było, to nie możliwe było przeżyć.
Rejestracja: 2016
  • 938 / 166 / 0

13 kwietnia 2021Wioslo pisze:
Już sprawdziłem, że tolerka na alpre rzędu 5mg, spowodowała, że 40mg rolek nic nie dało. Zero.
A na mnie za to rolki działają zawsze po alprze, nawet przy ciągach na 2-3mg tolerancja na diazepam rośnie (a w zasadzie to nawet spada) na tyle powoli, że po powiedzmy miesiącu na takich dawkach nawet 20mg potrafi ładnie zrobić, a po >30mg już usypiam na siedząco. Tolerkę na klona alpra podbija trochę mocniej, ale wciąż raczej słabo, za to na lorazepam już tak samo - jak nie czuje jednego, to i drugiego. Ogólnie diazepam stawiam chyba jako moje ulubione benzo, jedyne którego działanie nie zanika całkowicie po jakimś dłuższym okresie brania, a tolerancja rośnie najwolniej. Noi najlepiej obok klona nadaje się na czarną godzinę, jakby tylko w Polszy były 10-tki...

Wogóle mam podobnie jak z opio, jedne substancje inaczej wpływają na tolerancje innych niż drugie, a niektóre powiedziałbym, że nawet praktycznie wcale. Mniej więcej wygląda to tak, że przerzucając się z rolek na np. alprę, tolerancja na rolki spada trochę wolniej, niż przy całkowitej abstynencji. W przypadku opio podobnie jest np. z przerzuceniem się z oxy na DHC i z powrotem - przy całkowitym odstawieniu w jakieś 2 tygodnie tolerancja praktycznie wraca do normy, a przyjmując w międzyczasie DHC, powiedzmy w 3-4 tygodnie do tego samego poziomu. Oczywiście nie mówię tutaj o jakimś zaleczaniu skręta, tylko o normalnych, wysokich dawkach mniej więcej odpowiadających dawce substancji, z której się przerzuciłem. Dlatego nigdy nie jadę cały czas na jednej substancji, tylko staram się je zmieniać, co pozwala mi trzymać tolerancję na mniej więcej tym samym poziomie od dłuższego czasu. Trzeba tylko wyczuć, co, jak i na co oddziałuje.
Rejestracja: 2019
  • 40 / / 0

Czyli jak mam tolerancję na alprę 4-5 mg, to klony zadziałają normalnie np 2mg, czy z tą podbitą tolerancją?
Rejestracja: 2020
  • 208 / 47 / 0

22 kwietnia 2021p420 pisze:
najtańszy diazepam w pl to Neorelium 5mg x 20 za 8,99 zł? czy można taniej? :P
Jak masz znajomego farmaceutę który da ci rabat. Można też sprowadzić coś z importu równoległego, czasami różnice między lekami są kolosalne, a to ten sam producent tylko lek ściąga się z innego kraju. Ale trzeba znać pigularza, który nie ustawi dużej marży %-D
Posty: 2625 Strona 261 z 263
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości