Diazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala
  • 768 / 89 / 0

przy doraźnym stosowaniu nie grozi ci uzależnienie fizyczne. oczywiście mowa o braniu tylko w kryzysowych sytuacjach. bierz pod uwagę to, że diazepam długo się utrzymuje w organizmie i trzeba robić przerwy. jak raz czy dwa weźmiesz powiedzmy dwa dni pod rząd tabletkę to się nic nie stanie. byle tylko w miarę trzymać się pierwotnych ustaleń i to kontrolować, bo łatwo jest się zatracić. jeśli chodzi o jakieś zdrowotne uszczerbki to nie ma się o co bać przy sporadycznym używaniu.
  • 270 / 12 / 0

ok dzieki rozumiem, bo słyszałem że od nadużywania benzo np. nitrazepam po paru latach może nawet wystąpić zanik jąder (?!), i zacząłem się zastanawiać ale czytam tutaj że sporo ludzi nawet klony zażywa parenaście lat już, to trochę się uspokoiłem. relanium to ponoć lajtowe benzo, kiedyś mi dawali w szpitalu i pomagało mi jak ulał na moje stany, rozluźnienie, spokoj ducha i sen. nie chcę też tym polecieć wiem będę brał to ostrożnie. z fety wyszedłen, z alko wyszedłem ale nie chciałbym się w benzo wjebać, tylko ta bezsenność i nerwy skłoniły mnie do zakupu tego środka

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

W trosce o środowisko, diler postanowił dostarczać narkotyki w eko-opakowaniach

W ramach wsparcia ruchu #LessWaste pewien diler postanowił zadbać o środowisko. Zamiast pakować narkotyki w foliowe woreczki, zaczął używać wielorazowych pojemników.
  • 2 / / 0

Przepraszam z góry, że wpadam tak z bomby w temat, ale szukam tylko wskazówki - gdzie mogę przeczytać o tym jak najlepiej zdobyć receptę na diazepam lub w ogóle zdobyć diazepam z innych źródeł? Bardzo proszę o link do poczytania lub jakąkolwiek inną przydatną informację. Pozdrawiam.
  • 5349 / 377 / 0

@metods
Idziesz prywatnie do psychiatry. Płacisz 100 złotych, mówisz, ze masz léki, nie możesz spać, etc.
Sam wysil swoja mózgownicę i wymyśl jakiś bajer.
  • 270 / 12 / 0

Moim zdaniem relanium to dobry lek ale nasenny, ja nie mam po nim fazy, jedynie pomaga usnąć. Mówię o dawkach 5-15 mg , bo większych nie brałem. Co dziwne, jak w psychiatryku dali mi 2 różowe relki zapewne 2mg to mnie zmiotło z powierzchni ziemii na dwa dni. Ale wtedy nie miałem wgl styczności z żadnymi lekami nawet neuroleptykami oraz byłem przechlany i przećpany.
  • 1 / 1 / 0

Znajomy często brał i zachwalał, że fajny chillout, a że mojej babci rodzinna przepisuje co chwilę nowe opakowanie Relanium, którego prawie nie bierze, skorzystałam z zasobów.
Raz w letnie, sobotnie przedpołudnie poczęstowałam się jedną tabletką, przez jakieś 15 minut nic nie czułam, leżałam na łóżku i oglądałam coś na YT, nagle tak mnie zamuliło, że nie pamiętam kiedy usnęłam, obudził mnie wkurzony ojciec, który wpadł do pokoju z pretensjami, czemu udaję, że nie słyszę dzwonka do drzwi, a on się dobija jak szalony.
  • 713 / 80 / 0

Kurna chata, wziąłem 2 razy 5mg relanium i mam fajny chillout, zaraz dopiję jakiś chmiel albo melisę. Kiedyś po dużo większej ilości nic nie czułem, tzn prawie nic. A teraz po takim mikro dobry chillout na słuchanie muzyki. Nie wiem od czego zależy odczucie intensywności fazy. No ale ja jeszcze biorę inne leki, w tym neuroleptyki, może to trochę rozbija fazę.
-----------------------------------------------------------
Dorzuciłem dwie 5tki jeszcze i wziąłem 2 propranolole 40mg i mam wrażenie jakbym się kontrolnie zataczał, zaraz jeszcze stygnie melisa, ciekawe jaki będzie efekt?
  • 170 / 31 / 0

@VERBALHOLOGRAM znając Ciebie to i tak pewnie opierdzielisz te rolki w 2 dni. %-D
  • 713 / 80 / 0

Vratislav pisze:
11 stycznia 2019
@VERBALHOLOGRAM znając Ciebie to i tak pewnie opierdzielisz te rolki w 2 dni. %-D
I tak się stało, po kilku tabletkach połączonych z propranololem miałem zajebisty chillout, ale do kurwy nędzy jak nie urok to sraczka, złapała mnie migrena połowy szczęki, głowy i ucha, i już nie mając wyjścia w akcie desperacji zjadłem paczkę ANTIDOLU, puściło mnie ale w między czasie dojadałem po kilka sztuk RELANIUM, w końcu zasnąłem i obudziłem się już bez bólu, ale za to na przyjemnej fazie tego diazepamu, dopiję kawę i mam energię siedzieć do póznego wieczora na przyjemnym relaksie słuchając muzyki. Gdyby nie ten ból migrenowy, to zatrzymał bym się na tych 4 sztukach relanium, ale jakoś wyszło na dobre i będę korzystał z fazy, ale z opóznieniem. :zły:
  • 713 / 80 / 0

Dzisiaj, tzn dzień pózniej po tej większej ilości tego diazepamu, obudziłem się na benzo kacu, przez chwilę myślałem że mi odjebie, bo miażdżyło mi łeb i ogólnie czułem się nieciekawie, ale po wypiciu kawy porannej, miałem wrażenie że wraca mi pozytywne działanie tego benzo. Sumarycznie czuję się dobrze na tą chwilę i jakaś korzyść z tego relanium jest, ale żałuję tylko że dojadałem za dużo by przebić ból głowy i zęba, a mogłem zostawić to sobie nawet na 2-3 dni tą ilość diazepamu którą posiadałem.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata