Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1279 / 131 / 0

Z tym cieszeniem chodzi mi o to, żeby nie popaść w złudną pewność siebie. Przykładowo - "Nie biorę już kupę czasu, trzy miesiące, ale super. To może, w nagrodę, ale wyjątkowo tylko dzisiaj, zarzucę sobie trochę? Po takim czasie pewnie zajebiście poklepie... tylko raz zarzucę to nie będzie skręta. Będzie fajny wieczór, coś sobie obejrzę...".
Często i gęsto, kończy się na coraz częstszych wyjątkach, aż tu nagle - kolejny ciąg.
Użytkownik zbanowany
  • 566 / 149 / 0

@kanda kto podejmuje walkę już jest zwycięzcą.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Nowy Wiśnicz: Więziennicy udaremnili próbę przemytu narkotyków w butach (zdjęcia)

W wyniku prowadzonych czynności profilaktycznych oraz efektywnej współpracy funkcjonariuszy Działu Ochrony oraz Działu Penitencjarnego uniemożliwiono przekazanie osadzonemu paczki, zawierającej substancje niedozwolone.
  • 1120 / 199 / 4

każda odstawka to myśl,
"teraz jak zapierdolę, to będzie jebnięcie"
Moje jedyne :jebnięcie: to terraz tylko zielona herbata albo kawa, albo i to i to naraz ;)

dla mnie rozpoczął się dziś właśnie 9 miesiąc odstawki od ... wszystkich stimów
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 834 / 0

10 sierpnia 2020igla83 pisze:
@kanda kto podejmuje walkę już jest zwycięzcą.
Wygranie bitwy to jeszcze nie wygranie wojny.Jak ktoś odbył detox to jeszcze bitwa przed nim zanim wygra wojnę = totalnie czysty z parę miesięcy.
  • 639 / 126 / 0

A na mnie życie wymusiło odstawkę Morfy i oksykodonu. Gdzie ogólnie biorę ok 8 lat, i nie licząc przerw po 1 / 2 dni czasem. W Listopadzie zeszłego roku miałem przerwę ponad tydzień, Gdzie autentycznie przeszedłęm skręta i on się skończył. I teraz znowu. Mam słoik Oleju Kokosowego od zaufanego kolegi który stwierdził że to mi pomoże w mojej sytuacji ( jest to osoba z forum której jestem śmiertelnie wdzięczny ;) ) z THC na zasadzie Makumby ( powinno się na tym jakies smakowite ciasteczka upiec. Ale jak będziesz jadł olej na łyżki to efekt się niczym nie różni tak naprawdę xD więc nie chce mi się z tym piperzyć. Ale mam wrażenie że to mi bardzo pomoże na skręcie bo jednak tak przyjęte THC działa na mnie kompletnie inaczej niż przy paleniu. Nie ma wjazdu na psychę. O wiele większe rozluźnienie Rozleniwienie no i wspaniały długi sen. Ale zobaczymy jak bedzie na skręcie za 2 dni... no nic dzis przeżywam wlasnie ostatiną bombę Oxy - 140mg - 4 piwka, Olej kokosowy THC, normalna baka i fajki - oczywiscie moje ulubione seriale - wszystkie najnowsze odcinki ;D Kurde ostatnie 8h nirvany. Jutro już bedzie gorsze samopoczucie i pojutrze od rana się zacznie ... Horror... na razie o tym nie myślę ;)
  • 454 / 86 / 0

09 sierpnia 2020kanda pisze:
20 lipca 2020kanda pisze:
Zaczynam od nowa, jak zwykle jestem pełna optymizmu :patrzy:
Data startowa czystości od opio to 18 lipca
Nadal jestem czysta. Pozdrawiam.
Pierwszy miesiąc odstawki. Szczerze już nie chcę. Pozdrawiam.
  • 81 / 16 / 0

Już nie chcesz kontynuować detoksu czy nie chcesz brać więcej ?

Kurwa najgorzej to popłynąć i wsiąknąć w to gówno,
potem trzeba bawić się w jakieś odstawki, detoksy i pilnować się
aby po długiej przerwie znów nie polecieć.

Polecam po prostu nie uzależniać się.
To trzeba sobie postanowić na początku przygody z substancją
Może jest to w pewnym stopniu ograniczanie siebie ale
warto przewidywać skutki.
  • 454 / 86 / 0

18 sierpnia 2020brookbeer pisze:
Już nie chcesz kontynuować detoksu czy nie chcesz brać więcej ?
Nie chcę brać, nigdy więcej.
  • 72 / 5 / 0

Jakie znacie sposoby, aby opanować chęć na przyjebanie kreski jakiegoś stima?
  • 37 / 1 / 0

sport, nie posiadanie numerow do osob ktore maja cpanie, nie przebywanie w towarzystwie osob cpajacych, zmiana stylu zycia
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata