Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 357 / 82 / 0

Też przerabiałam jaranie jointów na zaleczenie chęci wzięcia opio - na krótką metę pomaga, na dłuższą miałam lęki z odbicia i wracałam dość szybko do heroiny czy w późniejszych latach do kodeiny i PST.
  • 2 / / 0

19 lipca 2020kanda pisze:
Mówisz o helu czy mj? Przeciez badania laboratoryjne z moczu to max z 2 tygodni cokolwiek wykrywają.
Hejka, oczywiście że mj. Żadnych innych dragów nie ruszam. Kiedyś tam spróbowalem koxu tylko.
Właśnie ludzie różnie piszą, niektórzy że po miesiącu wykrywalo, ja robiłem w zeszłym Tygodniu test z apteki ( czułość 50ng/m) te laboratoryjne mają czułość 20 ng/m.
W każdym bądź razie idę jutro na te badania i zobaczymy co się stanie, 3 tygodnie abstynencji. Jeśli kogoś to interesuje to dam znać jak poszło.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Kontrowersyjne słowa sędziego z Niemiec. Zachęca do palenia trawki

Poleciłbym wszystkim niemieckim sędziom palenie trawki. Większość nie zauważy różnicy, a inni stwierdzą: „Och, nie jest tak źle” – powiedział w rozmowie z serwisem Welt niemiecki sędzia Andreas Mueller, który specjalizuje się w sprawach młodocianych przestępców.
  • 24 / 4 / 0

Odtrucie dla mnie nie istnieje, będąc dłuższy czas na trzeźwo odbija mi. Muszę się zaleczać sącząc piwka, z rana po wstaniu. Nie potrafię utrzymać trzeźwości, to dla mnie siedmiomilowy krok. Nikt mi nie zakazuje, sam se wytyczam swoja droge.
  • 2 / / 0

23 lipca 2020Pomocybadania1 pisze:
19 lipca 2020kanda pisze:
Mówisz o helu czy mj? Przeciez badania laboratoryjne z moczu to max z 2 tygodni cokolwiek wykrywają.
Hejka, oczywiście że mj. Żadnych innych dragów nie ruszam. Kiedyś tam spróbowalem koxu tylko.
Właśnie ludzie różnie piszą, niektórzy że po miesiącu wykrywalo, ja robiłem w zeszłym Tygodniu test z apteki ( czułość 50ng/m) te laboratoryjne mają czułość 20 ng/m.
W każdym bądź razie idę jutro na te badania i zobaczymy co się stanie, 3 tygodnie abstynencji. Jeśli kogoś to interesuje to dam znać jak poszło.
I jak tam? Wyszlo cos?
  • 1465 / 222 / 0

26 lipca 2020przedmuchany pisze:
Odtrucie...
Każdy dzień podjęcia inicjatywy żeby to utrzymać może okazać się kiedyś najważniejszym dniem.
Ja osobiście uważam im większe problemy z ćpaniem tym zmiana życia i zwiększona aktywność do osiągania jakiś innych życiowych inicjatyw musi być proporcjonalna.
  • 24 / 4 / 0

Drodzy Hypowicze. Jestem obecnie w 5 miesięcznym ciągu na PST i chciałbym z tym skończyć. Wiem już, że nie poradze sobie na sucho ze skrętem. Chciałbym się udać na detoks szpitalny. Potrzebuję rady od czego zacząć, do kogo się zgłosić, jak to wygląda, ile trwa itp..
Pozdro...
  • 18 / / 0

Siema
Był ktoś na detoksie i terapii w Kościanie na nowych oddziałach (nie jestem alko). Chodzi o Śmigielska. W necie żadnych opini, a jutro lub w piątek tam jadę. Jakieś doświadczenia? Opinie. Regulamin. Jadę tam w ciemno i przydałoby się światełko.
Pozdro dsetuxy
  • 7638 / 795 / 0

29 lipca 2020Quazarro pisze:
Potrzebuję rady od czego zacząć, do kogo się zgłosić, jak to wygląda, ile trwa itp..
Pozdro...
Najpierw wizyta u psychiatry i szczera rozmowa.Co brałeś, ile lat etc.
Następnie lekarz powinien Ci dać skierowanie na detox i tam się Tobą zajmą.
Najprawdopodobniej będą Ci dawać benzo albo neuroleptyki.A ile to trwa to już zależy jak Twój organizm w jakim tempie się oczyści z danej substancji.
  • 24 / 4 / 0

UJebany . Jest to moja pierwsza przygoda z opio, Jestem w ciągu od lutego tego roku. Obecnie płukam 3x400g Helcoma. Jest możliwość, ze psychiatra przepisze mi obstawe lekową tak, żebym przeleczył się w domu? czy wizyta w szpitalu jest jednak konieczna?
  • 2865 / 1165 / 1

Zależy od lekarza. W związku z Covidem szanse na "domową terapię" są większe niż pół roku temu, ale to wszystko zależy od lekarza i gadki z nim. Jeżeli uzna że można "Ci zaufać" to wypisze. Jeżeli uzna, że chcesz sobie zrobić "zapas leków na inną okazję" to nie wypisze. Z dostępem do detoksów szpitalnych też jest trudniej niż kiedyś.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata