Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1889 / 304 / 2

08 października 2019WiedzaRadosna pisze:
@guccilui Wydaje mi się, choć nie jestem pewny, że Ty też już długo i intensywnie bierzesz opiaty, ale nie przeszedłeś na iv. Chętnie poznałbym Twoje zdanie w kwestiach drogi administracji opio, jeśli można oczywiście „wywołać Cię do tablicy”. A może już walisz iv? Opłacało się? Ewentualnie, dlaczego wciąż nie przechodzisz na tą „najbardziej ekonomiczną” roa?

Prosiłbym o scalenie z poprzednim moim postem.
Hexe napisała, po 10 latach przygody zacząłem niedawno hukać iv. Bardzo długo się trzymałem i dalej bym się pewnie trzymał, gdyby nie kwestia ekonomii. Nic bardziej się nie opłaca długofalowo, niż majka iv. Tolerkę wywala każde roa, więc się nie czepiajcie i pomińmy tę kwestię. Oksy jest świetne, ale za drogie / za krótko działa. DHC po otworzeniu słoiczka znika tak szybko, jak jakieś cukierki. fent działa za krótko. No i zostaje majka, oralnie jednak trzeba większej dawki i nie ma wjazdu, a tak to dzieli się turkusa i można hukać, dopóki tolerka nie urośnie.

Iv różni się przede wszystkim higieną podania, tutaj trzeba nabrać wprawy, błędów ciężko uniknąć, ale jak się ma jakiekolwiek rozeznanie co się powinno robić a co nie, nic nie powinno się dziać. Miałem już różne opuchlizny, bolesne miejsca,siniaki i wszystko zeszło dzięki maści tribiotic z antybiotykiem + heparyna. Tutaj ukłon dla @Hexe bo ona doradziła tą świetną maść. Wjazd to oczywisty plus tak samo. Ale jakbym miał naprawdę sporo towaru, np. oksy, to śmiało nie musiałbym wszystkiego ładować w kabel, do nocha też by sporo poszło. Także hukanie jest bardzo przyjemne, ale nie mam czegoś takiego że żałuję że tak późno zacząłem to robić. Ja od zawsze starałem się nie jechać za szybko po bandzie, mimo że wpadałem zawsze w ciąg jak poznałem nowe opio, także @Kanda niestety, zresztą branie iv na sportowo to jakiś oksymoron jak dla mnie.

Prędzej czy później i tak to nastąpi u każdego wjebanego, przede wszystkim z powodu ekonomii. Tak w ogóle dobrze, że użyłeś mentiona, bo na hajpa zaglądam już tylko po to, żeby odpisać na privy. Jakoś mi się nie chce tyle pisać, co kiedyś.
  • 6 / / 0

Poleciłby ktoś lekarza od uzależnien w Bielsku?
Odstawiam opioidy

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Uzależniony rodzic może pożegnać się z władzą rodzicielską

Jeśli rodzic cierpi na chorobę alkoholową lub jest uzależniony od narkotyków, może stracić władzę rodzicielską. Kluczowe dla sądu rodzinnego jest to, czy nałóg rodzica godzi w dobro dziecka.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata