Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2356 / 362 / 0

31 lipca 2019nieprzysiadalna pisze:
@AlienForms to wspaniale, dzięki, że napisałeś i przywróciłeś wiarę, że jednak się da :)
Powiesz coś więcej o procedurze kwalifikacji? Sam wywiad? Testy? Musiałeś dostarczyć jakąś dokumentację?
U nas też wizyta jutro, oby tylko nie marudzili z powodu tej bupry...
Powodzenia!
Nie, żadnej dokumentacji - tylko dowód. Wywiad to chyba standardowy. Pierwsze pytanie to co mnie tutaj sprowadza, więc powiedziałem, że chciałem dostać się na program metadonowy. I pani doktor na to tylko, że OK, że jestem w dobry miejscu. No i dalej swoją opio-biografię przedstawiłem itp. Wiem, że zwracają uwagę czy ktoś nie ładuje dodatkowo benzosów. Bo kilka razy się o to pytała i dodatkowo jeszcze badania będę mieć jutro przed syropem. No i w sumie tyle - 30 minut rozmowy i wszystko było załatwione. Bez żadnych wymysłów, że metadon to nie bo coś tam, albo żeby najpierw spróbować tego czy tamtego... Co dwa tygodnie jest spotkanie z lekarzem prowadzącym, takie kontrolne a po miesiącu podobno dostaje się już na wynos.
Jutro napiszę coś więcej jak będę już po syropie
  • 15 / 2 / 0

A gdzie to jest w Warszawie ? Może ja niepotrzebnie wywalam kasę ?
Codziennie płace za coś, co się należy jak psu micha.
Jak nie trzeba udowadniać, że się nie jest wielbłądem i potwierdzać paręnaście razy rożnymi kwitami, to se tak myślę, dlaczego by nie ?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

USA: Przez ponad 10 lat udawała farmaceutkę

Śledczy wpadli na trop kobiety już 8 sierpnia 2017 roku. Zainteresowały ich nieprawidłowości w realizacji recept z alprazolamem w jednej z aptek sieci Walgreens w Północnej Kalifornii...
  • 2356 / 362 / 0

Właśnie chlapnałem 30ml i wracam do roboty :) Miał być jakiś lekarz, który miał mi zrobić test czy benzosow nie wrzucam i mnie poobserwowac przez 2h ale nie było.. A może był ale nie pytałem :)
@up to jest na ul. Jagiellońskiej 34. Jak kupujesz syrop na "ulicy" to bez sensu... Idziesz na spotkanie, mówisz co i jak i na drugi dzień masz za free

Aha - i btw - to bardzo tam czysto, tak nowo, schludnie - to jakiś nowy obiekt jest. Jak byłem parę razy na Nowowiejskiej to tam ten odział substytucyjny to masakra.... Jak koszary w XIX wieku ;) I w ogóle ludzi nie było - jak wychodziłem to przyszła jakaś młoda rodzina też na syrop. Tak że polecam te miejsce
  • 481 / 50 / 0

To może jakaś tendencja nowa że punkty metadonowe ,są czyste i miłe dla oka..w moim miasteczku też jest na poziomie ,i do tego obsługa bardzo miła i pomocna,raczej starają się iść na rękę niż rzucać kłody pod nogi.
  • 615 / 30 / 0

Oficjalnie stwierdzam że z ostatniego lipca na 1 sierpień rzuciłem picie i palenie i mixy obu.
  • 24 / 11 / 0

Gratuluję wszystkim którym udało się wyjść z gówna i serdecznie życzę powodzenia tym którzy sie z nim zmagają. Mi osobiście udało się rzucić trawe i benzo, zostały tylko opio ale z nimi nie walcze a raczej nie jestem zdolny. Pamiętajcie liczy się chęć i wiara że wyjdzie.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata