Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2646 Strona 265 z 265
Rejestracja: 2010
  • 2356 / 362 / 0


31 lipca 2019nieprzysiadalna pisze:
@AlienForms to wspaniale, dzięki, że napisałeś i przywróciłeś wiarę, że jednak się da :)
Powiesz coś więcej o procedurze kwalifikacji? Sam wywiad? Testy? Musiałeś dostarczyć jakąś dokumentację?
U nas też wizyta jutro, oby tylko nie marudzili z powodu tej bupry...
Powodzenia!
Nie, żadnej dokumentacji - tylko dowód. Wywiad to chyba standardowy. Pierwsze pytanie to co mnie tutaj sprowadza, więc powiedziałem, że chciałem dostać się na program metadonowy. I pani doktor na to tylko, że OK, że jestem w dobry miejscu. No i dalej swoją opio-biografię przedstawiłem itp. Wiem, że zwracają uwagę czy ktoś nie ładuje dodatkowo benzosów. Bo kilka razy się o to pytała i dodatkowo jeszcze badania będę mieć jutro przed syropem. No i w sumie tyle - 30 minut rozmowy i wszystko było załatwione. Bez żadnych wymysłów, że metadon to nie bo coś tam, albo żeby najpierw spróbować tego czy tamtego... Co dwa tygodnie jest spotkanie z lekarzem prowadzącym, takie kontrolne a po miesiącu podobno dostaje się już na wynos.
Jutro napiszę coś więcej jak będę już po syropie
Rejestracja: 2019
  • 15 / 2 / 0


A gdzie to jest w Warszawie ? Może ja niepotrzebnie wywalam kasę ?
Codziennie płace za coś, co się należy jak psu micha.
Jak nie trzeba udowadniać, że się nie jest wielbłądem i potwierdzać paręnaście razy rożnymi kwitami, to se tak myślę, dlaczego by nie ?

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Na Jamajce za wiaderko śmieci darmowy joint

33-letni niemiecki przedsiębiorca znalazł sposób na ochronę środowiska naturalnego poprzez oczyszczanie lokalnych plaż zaśmiecanych przez turystów oraz mieszkańców.
Rejestracja: 2010
  • 2356 / 362 / 0


Właśnie chlapnałem 30ml i wracam do roboty :) Miał być jakiś lekarz, który miał mi zrobić test czy benzosow nie wrzucam i mnie poobserwowac przez 2h ale nie było.. A może był ale nie pytałem :)
@up to jest na ul. Jagiellońskiej 34. Jak kupujesz syrop na "ulicy" to bez sensu... Idziesz na spotkanie, mówisz co i jak i na drugi dzień masz za free

Aha - i btw - to bardzo tam czysto, tak nowo, schludnie - to jakiś nowy obiekt jest. Jak byłem parę razy na Nowowiejskiej to tam ten odział substytucyjny to masakra.... Jak koszary w XIX wieku ;) I w ogóle ludzi nie było - jak wychodziłem to przyszła jakaś młoda rodzina też na syrop. Tak że polecam te miejsce
Rejestracja: 2016
  • 481 / 50 / 0


To może jakaś tendencja nowa że punkty metadonowe ,są czyste i miłe dla oka..w moim miasteczku też jest na poziomie ,i do tego obsługa bardzo miła i pomocna,raczej starają się iść na rękę niż rzucać kłody pod nogi.
Rejestracja: 2009
  • 614 / 30 / 0


Oficjalnie stwierdzam że z ostatniego lipca na 1 sierpień rzuciłem picie i palenie i mixy obu.
Rejestracja: 2018
  • 24 / 11 / 0


Gratuluję wszystkim którym udało się wyjść z gówna i serdecznie życzę powodzenia tym którzy sie z nim zmagają. Mi osobiście udało się rzucić trawe i benzo, zostały tylko opio ale z nimi nie walcze a raczej nie jestem zdolny. Pamiętajcie liczy się chęć i wiara że wyjdzie.
Posty: 2646 Strona 265 z 265
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość