Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 511 / 94 / 0

od gotowania nie grozi Ci nic, problem jest taki, że jeśli tam istotnie się coś zalęgnie to może wytworzyc toksyny, których gotowaniem nie zniszczysz. Tak samo jak gotowanie filtrów nie daje pewności uniknięcia pirogena. Zabijesz bakcyle czy też jakieś grzybki, ale ich produkty pozostaną.
  • 78 / 13 / 0

Hmm, ja mam podobną rozkmine co kolega @Psychowygrzew. Hej, a jakby zrobić rzecz następującą - wziąć ampułkę, nabić sobie w strzykawkę, a resztę zlac do szklanej buteleczki i tą buteleczkę wsadzić do kąpieli wodnej lub szybkowaru i tam pasteryzowac jakis czas. Oczywiście butelka powinna być zakręcona, potem wystarczy poczekać aż cały płyn się schłodzi i - na mój chłopski rozum - powinien być sterylny do ponownego otwarcia butelki. Ma to sens? Czy bakterie mogą się dostać do zakręconej butelki? Jeśli tak to całość mogę jeszcze wjebac do pojemnika próżniowego, powinno dodatkowo zahamować rozwoj bakterii lol

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.
  • 11 / / 0

@Janowsky
Tak jak wyżej potwierdzam. Branie morfiny w tabletkach nie ma sensu nie występuje tzw wejście a euforia jest znikoma i więcej skutków ubocznych. O pożytecznym wykorzystaniu majki można mówić przy podaniu domięśniowym to jest wejście po kilku minutach powoli ale też fajne tylko dawka musi być większa niż dozylnie lub dożylnym sposobem euforia lepsza niż orgazm czujesz rozkosz we wszystkich żyłach. Coś czego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Niestety szybkie uzależnienie bo chcesz przeżyć to jeszcze raz i tak w kółko całe życie ustawia się w kierunku i w pogoń za morfiną.
  • 78 / 13 / 0

I jeszcze tak sobie myślę, że mógłbym walnąć w żyłę, a resztę odparować i ten proszek, patrząc po składzie powinien składać się z samej soli morfiny + NaCl. Chyba tak zrobię, poporcuje po 20mg i jak będę chciał huknąć to woda do iniekcji, wymieszać z nią proszek, zagotować dla higieny, zaciągnąć w pompkę i ogień

morfina jest chyba bardzo trwała w prochu, czyż nie?
  • 115 / 33 / 0

Tak, system z odparowaniem i podziałem proszku jest jak najbardziej odpowiedni. W proszku powinna leżeć latami, ale i tak najlepiej ją szczelnie w miarę możliwości zapakować.
@pradziadprzysaniach
Z tym tygodniem to może przesadziłem, lepiej zrobić mniejsze porcje i trzymać krócej. Nigdy nie miałem problemów z takim roztworem. Tak, roztwór z tabletek. Jak się wie czym jest uzależnienie od opio to też wiadomo, że żaden zapas, choćby kilogram, długo nie poleży czy postoi, bo się sieka do oporu ile organizm przyjmie.
Pozdrawiam.
  • 2 / / 0

6!

Mam pytanie. Zostało mi po Mamie trochę sprzętu, konkretnie mst 60. Chciałbym sobie poeksperymentować. Nie miałem wcześniej tego typu doświadczeń chyba że tramal. Ile wziąć na raz, żęby było dobrze i bezpiecznie? Waże 70 kilo, nie chce się kłuć.
  • 16 / 8 / 0

@Tzadik 30mg będzie ok
  • 19 / 4 / 0

@Issar 30mg po? Przecież on tego nie poczuje nawet. Przy iv spoko (bo przy przerabianiu i tak połowę zmarnuje pewnie), zresztą w ogóle jak m to i igły. Najlepiej to niech to do kosza wyjebie w sumie.
  • 16 / 8 / 0

Ah ok, chyba nie doczytałam dokładnie, teraz widzę. Skoro na iv z góry się nie piszesz, to pół żartem pół serio, tak jak kolega @kochamtoinienawidze pisze, więcej sensu będzie miało wyjebanie tego do kosza :D niezależnie od dawki moim zdaniem morfina ma sens jedynie przy podaniu dożylnym. Ja wiem, że obrosło to w mitologiczne stereotypy sięgnięcia dna no ale cóż ;) to już tylko i wyłącznie kwestia własnej interpretacji
  • 145 / 7 / 1

walnąłem 30 i jestem niedogrzany, czy z taką mikrotolerką moge dorzucić 50? 80mg iv mnie nei zabije? dodam że 3h temu walone
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata