Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 440 / 81 / 0

Dużo zależy od stężenia, strat czy też jak szybko się poda. Może porobić 10mg osobę bez tolerki, pod warunkiem, że to na pewno będzie 10mg, a nie 3-5mg po filtracji.
  • 132 / 10 / 0

Wiele doświadczonych użytkowników opio zachwala miks morfiny z fentanylem. Według mnie najlepszy z miksów, ale nie zachęcam ze względu na niebezpieczeństwo depresji oddechowej. Sam po kilku miesiącach na morfinie nie odczuwam już nic po za wjazdem mimo dawek 250mg iv. Dla porównania dawka fenta 1,5mg nie daje nic wjazdu ale przez pewien czas odczuwam przyjemny spokój.

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Narkotyki ukrywał w latarkach. Policjanci zabezpieczyli ich ponad 450 porcji

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć...
  • 46 / 8 / 0

Czy oprócz benzo da się czymś realnie podbic majke? Głównie chodzi mi o wjazd ktory mi zaczyna się od goracych pluc. Hee
  • 1908 / 581 / 0

Klasycznie DXM. W ogóle warto go brać waląc opio, w badaniu wyszło że w stosunku 1:1 ta kombinacja pozwoliła zmniejszyć dawki potrzebne do tego samego efektu przeciwbólowego - czyli po prostu mocniej grzeje. U niektórych osób dzięki temu tolerka też wolniej wzrasta. Jak nie chcesz mieć dysofazy to próbuj mniejsze dawki dexa, dla mnie i tak te 45mg czy koło tego było spoko, warte tych paru złotych. Pamiętaj tylko że DXM też nasila depresję oddechową.
Poza tym możesz próbować szybciej podawać (większy kaliber igły się przyda) lub zwiększać stężenie roztworu.
  • 46 / 8 / 0

Dzięki za odp, ale mnie DXM odpycha, nie przepadam za ta faza.

Po prostu bede mial malo mai, a nie ma nic gorszego niz brak wjazdu przez za mala ilosc. 7 dni jestem czysty od opio ale jeszcze niedawno... O mamo co to sie dzialo
  • 1908 / 581 / 0

Może daj mu jednak szansę, sam nie jestem fanem deksiwa (no może do 450mg jest fajnie czasami) ale na niskich dawkach nie powinieneś odczuwać ućpania nim a pozytywne efekty w jakimś stopniu powinny się i tak pojawić. Więcej pomysłów nie mam poza klasykami które każdy zna czyli łączenie z innymi dragami. Oczywiście antyhistamin nie ładuj, bo z nimi paradoksalnie jest gorszy wjazd.
  • 1718 / 351 / 25

Nawet bardzo małe dawki DXM rzędu 30 mg podbijają opioidy, w takiej ilości w żaden sposób nie idzie wyczuć dexa. Kiedyś podbiłem za to 100 mg morfiny analogiczną dawką DXM i miałem normalne CEVy, faza to było coś pomiędzy noddami a typowym tripem po dexie. Mnie się akurat podobało, ale niekażdemu by to podeszło. Ciężko było cokolwiek oglądać, wolałem słuchać muzyki.
  • 731 / 117 / 0

Dokładnie tak, jak wyżej - DXM w dawkach terapeutycznych 15-60mg podbija działanie tak samo, jak dawki 100-200mg, więc nie trzeba się nim naćpać, żeby wzmocnił fazę. Druga sprawa to fakt, że oczywiście nie jest tak pięknie i po 2-3 razach już trzeba odczekać, bo przestaje działać, nie mniej jednak w dalszym ciągu trochę spowalnia wzrost tolerancji. Noi sama tolerancja na DXM też nie stoi w miejscu, dlatego branie cały czas razem w ciągu z opio mija się z celem, trzeba robić przerwy żeby odczuwać efekty.
  • 481 / 40 / 0

04 kwietnia 2020Pablesco pisze:
Wiele doświadczonych użytkowników opio zachwala miks morfiny z fentanylem. Według mnie najlepszy z miksów, ale nie zachęcam ze względu na niebezpieczeństwo depresji oddechowej. Sam po kilku miesiącach na morfinie nie odczuwam już nic po za wjazdem mimo dawek 250mg iv. Dla porównania dawka fenta 1,5mg nie daje nic wjazdu ale przez pewien czas odczuwam przyjemny spokój.
Gościu kaj my są. Mnie robi morfina w dawkach rzedu 10-20-30mg do ryjca %-D a ty mi mówisz, że po kablach 250 leci i nic nie czujesz XD Długo mnie ten świat będzie zaskakiwał.
  • 856 / 60 / 0

A jeśli ktoś ma wysoką tolerancję na opioidy ( morfinę oksy czy fentanyl ) dla przykładu podam któregoś dnia gdy po zmianie opatrunku napier****a mnie cała klatka i wziąłem w ciągu 40minut 700mg mst czekałem i czekałem i nic .. po 2godz odrzuciłem 200mg mst i nic ból może lekko ustąpił i co w takim przypadku zrobić? Ile dam dodawać? Jest ktoś kto mógłby coś poradzić?
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata