Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 528 / 40 / 0

To tak jak by dac iv w mięsień hehe albo i.m w zyle
  • 427 / 31 / 0

Pytanie do osób z wysoką tolerancją. W ilu ml przygotowujecie r-r z 500-600mg morfiny? Bo różne źródła podają inne wartości, jeśli chodzi o rozpuszczalność siarczanu morfiny w wodzie. Od niecałych 40 do 64mg/ml. Nie chcąc mieć strat stawiam na te 40mg. Jednak wolałbym używać mniej wody, bo zawsze lubiłem podawać M na kopa. A takie 16-18ml ciężko szybko podać, nawet uzywajac grubszych igieł. Dlatego jeżeli ktoś ma doświadczenie w przerabianiu takich ilości niech się nim podzieli.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Uciekał z narkotykami i pieskiem na ręku

Kryminalni z tomaszowskiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna próbował uciec funkcjonariuszom z pieskiem na ręku. Teraz odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt.
  • 10 / / 0

Hej, zastanawiam się jak u was wygląda wyrzut histaminy przy podaniu majki iv. Ja zawszę biorę histaminę jak zaczynam przygotowywać tabsa. Czyli ok 30 minut czyli prawdopodobnie już działa. Przy pierwszych razach podawałem r-r bardzo powoli, w częściach po 1/4, z krótkimi przerwami. Wtedy praktycznie żadnego wyrzutu, brak jakiegokolwiek swędzenia. Teraz z kolei jak podaję wszystko naraz to odczuwam dosyć silny ucisk w głowie i mocne swędzenie, wszystko trwa może z pół minuty. Jestem ciekawy czy wyglądałoby podobnie bez antyhistaminy i czy byłoby dużo gorzej. Spodziewałem się że antyhistamina powinna wyeliminować wszelkie tego typu objawy i zastanawiam się czemu mimo wszystko swędzi. Czy wyrzut przy podaniu iv. jest po prostu za duży i antyhistamina nie wyrabia?
  • 528 / 40 / 0

Ja robiąc roztwór to obstawiam że 40mg na ml wody się rozpuści i na 2tab mst200 dawalem dyche wody ale według mnie walenie tyle na raz juz mija się z celem . Gdyż ja pompujac taka ilość musze się zatrzymać gdzieś przy 7ml bo jest za grubo i dopiero jak serducho się uspokoi wale reszte bo wyrzut histaminy jest ogromny i jak czyje ze juz głowa zaczyna puchnac robie pauza na 5sekund .To przede wszystkim nic zdrowego walic tyle na raz i przestrzegam ze te dawki nie są dla ludzi z mała tolerancja bo może was zabić takie coś
  • 364 / 52 / 0

28 marca 2020oxy77 pisze:
Ja robiąc roztwór to obstawiam że 40mg na ml wody się rozpuści i na 2tab mst200 dawalem dyche wody ale według mnie walenie tyle na raz juz mija się z celem . Gdyż ja pompujac taka ilość musze się zatrzymać gdzieś przy 7ml bo jest za grubo i dopiero jak serducho się uspokoi wale reszte bo wyrzut histaminy jest ogromny i jak czyje ze juz głowa zaczyna puchnac robie pauza na 5sekund .To przede wszystkim nic zdrowego walic tyle na raz i przestrzegam ze te dawki nie są dla ludzi z mała tolerancja bo może was zabić takie coś
ostatnio miałem podobnie jak waliłem na metadon i klony, musiałem się zatrzymać bo myślałem, ze mi serce wybuchnie i myślałem ze zjadę, zwolniłem i podawałem dalej
  • 528 / 40 / 0

To już jest niebezpieczna zabawa A zwłaszcza jak jesteś na mietku bo jego działanie ciezko przebić. Jak miałem syrop piłem po 120mg i wtedy to cwiare hery jak pukalem to ledwo co było ja czuc
  • 207 / 16 / 0

Witajcie - brałem Majkę przez pewnien czas i było okej, ale pod koniec zaczęło mnie nakurwiać gardło przez parę dni. Jaka przyczyna? Brałem doustnie - MSTki
  • 528 / 40 / 0

Może zwykle zapalenie gardła?jesteś pewny że to po mst
  • 454 / 86 / 0

Jak na fazie sobie umiłowałeś palenie papierosów jeden za drugim, to tak właśnie będzie. Albo masz za suche powietrze w pokoju, polecam kupić nawilżacz %-D
  • 254 / 51 / 0

26 marca 2020RytmiczneZwierciadlo pisze:
Pytanie do osób z wysoką tolerancją. W ilu ml przygotowujecie r-r z 500-600mg morfiny? Bo różne źródła podają inne wartości, jeśli chodzi o rozpuszczalność siarczanu morfiny w wodzie. Od niecałych 40 do 64mg/ml. Nie chcąc mieć strat stawiam na te 40mg. Jednak wolałbym używać mniej wody, bo zawsze lubiłem podawać M na kopa. A takie 16-18ml ciężko szybko podać, nawet uzywajac grubszych igieł. Dlatego jeżeli ktoś ma doświadczenie w przerabianiu takich ilości niech się nim podzieli.
Pół grama na raz :trucizna: To nie ma sensu, gwarantuję. Wyrzut histaminy po przekroczeniu rozsądnej dawki MST bywa BARDZO NIEPRZYJEMNY (nie zawsze potrafiłam dostosować dawkę i kilka razy tą histaminą oberwałam), nie rozumiem, po co chcesz walić 500mg, masz aż tyle materiału lub tak wysoką tolerancję?

Pewnie w strzykawce dziesiątce jakoś by się zmieściło. Jakieś 250mg przerobione na 5ml, czyli 50mg/ml, ale straty jakieś będą na pewno, więc liczmy 40mg/ml to wychodziłoby 400mg w 10ml. No niby można, wiadomo. Ale to tak niewygodne, że o wiele lepiej zrobić sobie 2 zastrzyki, no chyba, że chodzi o tolerancję w kosmosie i brak jakiejkolwiek "prawidłowej" odpowiedzi organizmu, wtedy no nie wiem, no wtedy próbuj, niektórym nawet pasują te pompki 10ml bardziej niż 5.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata