Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2901 / 1188 / 1

Zajechałeś żyłę i się samoczynnie odłączyła. Te skrzepy to krew która wyleciała poza żyłę i zakrzepła. Nie ruszaj tej żyły przez 2-3 miesiące, niech się zregeneruje. Bo jak pobawisz się w nią jeszcze 3h, to ostatecznie ją zajebiesz i organizm ją odetnie na amen.
  • 269 / 17 / 0

Miał ktoś do czynienia z niemieckimi tabsami morfiny retard o nazwie Morphin 60mg Retardtablette von Aliud Pharma
To sie przerabia do iv jak te polskie czy inaczej?
Wystarczy zgniesc na pył zalać,pogrzać i przefiltrować czy trzeba jakieś kombinacje inne?
Racze sie czasem heroinką dożylnie więc procedure znam ale chciałem spróbować dla odmiany morfinki bo często towar jaki sie kupuje w pewnym sklepie na e jest różnej jakości

Dilerzy dopalaczy z Wrocławia skazani na więzienie

Osiem osób skazanych zostało dziś za handlowanie dopalaczami w lokalu przy ul. Oleśnickiej we Wrocławiu. Usłyszeli kary od roku w zawieszeniu do trzech i pół roku bez zawieszenia. Śledztwo w tej sprawie zaczęło się po materiale portalu GazetaWroclawska.pl.
  • 1508 / 220 / 0

Też uważam tak, jak GG Allin, że wielu uzależnionych od opiatów potrafi i chce realizować się w różnych sferach życia i nawet im to wychodzi! Wydaje mi się, że ważne jest niezrobienie z siebie ćpuna z zainteresowań i zawodu tak, jak działa wiele osób z tego forum w życiu prywatnym. Jak czasami patrzę na to, jakie brednie mające na celu tylko skupienie na nich uwagi i na ich "okrutnym nałogu" <przeczytaj to teatralnie rozpaczliwym głosem> , a w rzeczywistości czerpią przyjemność z każdego "lajka" pod postem o tym, jak to niby nie mają przejebane w życiu przez te kurewskie opiaty. Serio, ludzie, ćpuny róbcie to, co lubicie, jeśli jeszcze lubicie coś poza ćpaniem. Bo bez tego to naprawdę nadajecie się tylko do utylizacji, którą sami sobie lada moment zafundujecie jakimś.
  • 664 / 54 / 0

11 listopada 2019syluro pisze:
Miał ktoś do czynienia z niemieckimi tabsami morfiny retard o nazwie Morphin 60mg Retardtablette von Aliud Pharma
To sie przerabia do iv jak te polskie czy inaczej?
Wystarczy zgniesc na pył zalać,pogrzać i przefiltrować czy trzeba jakieś kombinacje inne?
Racze sie czasem heroinką dożylnie więc procedure znam ale chciałem spróbować dla odmiany morfinki bo często towar jaki sie kupuje w pewnym sklepie na e jest różnej jakości
Weź niewielka dawke tabsa i spróbuj tak samo. Jak wyjdzie to znaczy ze nie trzeba kombinować.
  • 252 / 50 / 0

10 listopada 2019kanda pisze:
Szkoda mi jest ludzi, bez kitu, bo nawet juz nie chodzi o testowanie, a potem uzależnienie. Życie opiatowca nieodwracalnie sie zmienia. Przestaje sie odczuwac emocje, traci się przyjaciół. Jedyny przyjaciel to strzykawka.
Strzykawka to najlepszy przyjaciel człowieka ;) Bo przecież ona nigdy Cię nie zawiedzie i zawsze będzie przy Tobie.

Jutro pobawię się w rosyjską ruletkę z MST i Oxy - co wypadnie, to będzie ćpane. Ubolewam co prawda, że nie może wypaść jedno i drugie, bo MST + oxy jest naprawdę przezajebistym mixem, ale rzadko kiedy mam możliwość go próbować. A ostatnio szła kodeina i było bardzo milusio, naprawdę nie narzekam, muszę być widać tym hipermetabolizerem, bo np. 800mg tramadolu w ogóle nie czuję, po prostu nie ma skręta i tyle - a kodeina 800mg to już nody i takie podobne tam rzeczy. Właściwie to to się nawet tak średnio przekłada na morfinę, bo biorąc gram kody mam o wiele dłuższą fazę, niż po 100mg M IV. morfina dożylnie po prostu momentalnie ścina i oczywiście bardzo ją lubię, ale uwielbiam też to, jak milusio i cieplusio jest przy wejściu kodeiny. Nawet w ciągu na dużych dawkach morfiny nigdy tak do końca nie zrezygnowałam z kodeiny, nawet kiedy dziennie brałam IV te 400 czy 600mg morphie, to fajnie było raz za czas iść do apteki po te głupie 150 kodzi. Sentyment do niej chyba na zawsze mi już zostanie, choćby miała w ogóle nie działać.
  • 62 / / 0

Hej. Mam pytanie skierowane do dziewczyn. Spóźnia mi się okres, pierwszy raz w życiu, wcześniej brałam maje i nie miałam takich problemów. Robiłam sobie test i wyszedł negatywny. U was też się spoznial albo totalnie zanikal okres? Male są szanse żebym wpadła, tym bardziej mniejsze skoro test pokazał że nic w sobie nie noszę. Ale brałam maje wcześniej z przerwami, teraz od 2 miesięcy biorę i ani razu w tym czasie nie miałam :/
  • 2901 / 1188 / 1

Jdz do gina dziewczyno. Możliwości może być mnóstwo. Od
"bąbelka" po guz macicy wielkości piłki tenisowej. Po co się więc denerwować?
  • 62 / / 0

DexPL pisze:
Jdz do gina dziewczyno. Możliwości może być mnóstwo. Od
"bąbelka" po guz macicy wielkości piłki tenisowej. Po co się więc denerwować?
Wiadomo, ale pytam czy zazywanie opiatow może zatrzymać miesiaczkowanje oraz czy ktoś tak miał. Wiadomo że przyczyny mogą być inne
  • 8 / 4 / 0

Tak, ja tak miałam. Test też wyszedł negatywny. Zażywanie opiatów łączy się z tym, że może być opóźniona miesiączka lub jej zanik na jakiś czas.
  • 86 / 2 / 0

a ja mam wręcz przeciwnie.
opio rozrzedza krew wiec jak spóźnia mi się okres i sobie strzelę iv to się pojawia w przeciągu kilku godzin.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata