Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Ja wale zawsze bez zaciskania, bez stazy. Każdy raz ładnie, celnie. Po prostu na początku pod bardziej pionowym kątem, gdy wejdzie już igła pod skórę zaciągam lekko tłoczek, żeby było podciśnienie w pukawce. I wsuwam igłę. Gdy tylko pojawi się krew w kontrolce, to wtedy strzykawkę daje prawie że poziomo do ręki i wsuwam igłę jeszcze z 2-3 mm do środka. I jeszcze raz zaciągam do upewnienia się czy jestem w żyle. Tyle. Co wy macie z tym za bóle porodowe i komplikacje ?
Ale umie to tylko tymi strzykawkami 3 częściowymi z Romedu, co mają gumę umiem robić. Te zwykłe za ciężko porostu chodzą. Naprawdę rzadko mi się zdążę nie celnąć.

Powiedzcie mi kochaniutkie czy tą farbę z tych mst 200 należy zmywać ? Przecież zabarwiony, ale klarowny roztwór chyba niczemu nie szkodzi ? Nigdy z żadnych tabletek nie zmywam i jakoś nic mi nie jest. Po co się dodatkowo z tym cackać ?
Powodzenia, kochani nie zawsze dogrzani ;*
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 198 / 2

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Skłonność do marihuany jest dziedziczna

Dzieci osób palących marihuanę w wieku kilkunastu lat są bardziej narażone na pójście w ślady rodziców, nawet jeśli już dawno przestali używać popularnej „trawki” – informują naukowcy na łamach pisma „Psychology of Addictive Behaviors”.
  • 268 / 45 / 0

Są tętnice. Przy zgięciu nadgarstka jest jedna dobrze widoczna, trzeba uważać.

Btw mam pytanie, zauważyłam, że mój roztwór po zaciągnięciu do strzykawki jest przejrzysty przez max 20 minut, potem w nim pojawiają się malutkie białe cosie, widzę je gdy potrząsam pompką. Dlaczego tak szybko to się dzieje? Bezpośrednio po zaciągnięciu roztwór jest idealnie klarowny (w końcu sie nauczylam), a poszłam się wykąpać i już syf. Ktoś mi to wyjasni?

Pompka jest nowa. Bardzo rzadko używam drugi raz tego samego sprzętu.
  • 346 / 60 / 0

zaciągasz wystudzony roztwór? bo jeśli nie, to masz odpowiedź, po ostygnięciu roztworu w strzykawce wytrącają się wypełniacze, które w wyższej temperaturze były rozpuszczalne
w sumie to przez zwykły filtr nigdy nie odfiltrujesz do zera, ale zaciąganie na zimno jednak zmniejsza ilośc syfu w pompce
  • 268 / 45 / 0

Zawsze jest wystudzony. Nie wiem co jest grane :/
  • 1 / / 0

Cześć,
Mam bardzo glupie pytanie jeśli chodzi o iniekcje, ale w jaki sposób usunę powietrze ze strzykawki?
  • 1742 / 406 / 0

@chybanieumre - Twój nick bardzo pasuje do pytania. ;) A po co chcesz je usuwać? Jak masz zaciągnięty roztwór i nałożoną igłę, to puszczasz z niej kropelkę i potem COFASZ roztwór tłokiem, igłą delikatnie wciągając powietrze do kontrolki [ergo zostawiając w niej miejsce], tak, by krew mogła do niej wpaść i wtedy wiesz, że jesteś w żyle. Jak zasysasz roztwór i masz bąble powietrza na dole i na boku, to przed założeniem igły postukaj w ściankę strzykawki paznokciem aż pójdą do góry, kilka małych może zostać na dole, wtedy wręcz wypychają towar w stronę żyły.

Generalnie było sporo mitów o tym, że komuś tam bąbelek powietrza dostał się do żyły i zaszkodził, doszło do zatoru, umarł, bla bla, ale nic takiego nigdy mi się nie zdarzyło... A uwierz, że powietrza zostawiam w kontrolce sporo, bo dopiero od niedawna biorę leki na rozrzedzenie krwi, które ułatwiają jej wpłynięcie, a iniekcje spokojnie mogę liczyć w trzycyfrowych liczbach, jak nie więcej.

Nie ma się co martwić, poza tym krew wypełni część - lub całą, wtedy zacznie mieszać się z towarem - kontrolki, więc nie wtłoczysz powietrza czy powietrza z krwią/towarem sobie tak, by w jakikolwiek sposób zaszkodzić... Chyba, że nie trafisz w żyłę, ale to inna sprawa.
  • 37 / 5 / 0

Wreszcie nareszcie są, 6 AMP
http://i66.tinypic.com/sp8ahj.jpg

mialem dosyć zabawy z moimi tabletkami, tych niespodzianek gdy pozornie klarowny płyn zamieniał się w galaretkę a po chwili wytrącał się biały osad. Strach to bylo sobie aplikować IV, oczyma wyobraźni widzialem zator, udar niedokrwienny, to jak uczę sie ponownie mówić podczas zmiany pampersa.

By the way czemu piszą w internetach że niby IV jest bezpieczniejsze od podania domięśniowego? jesli podajesz sok z draży to chyba bezpieczniej jest podać doniesniowo niz obciążać serce albo ryzykować zator glutem z tabletek retard.
  • 1129 / 328 / 0

Przy podaniu domiesniowym zwlaszcza brudnego towaru albo tabsow powikłania są gorsze niż przy iv i trudniej się z nimi uporać.
  • 54 / 11 / 0

@opioszmata chyba nie ma na tym forum wiekszego od ciebie debila. to ze poki co nic ci sie nie dzeieje to nei znaczy ze to co robisz nie szkodzi. od palenia tez powiklania pojawiaja sie po dlugich latach palenia po kilka paczek dizennie, ale jednak nikt nie twierdzi ze palenie nie jest szkodliwe bo poki co nic mu sie nie stalo.
@TripSwitch przy podaniu iv ten roztwor szybko jest rozpdorwadzony po ciele i w koncu przefiltrowany przez nerki a jak dajesz domiesniowo lub podskornie to zalega w jednym miejscu i robi spore problemy
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata