Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1177 / 92 / 0

kanda wrzucam rano dajmy na to plus, minus 8- 9 godzina rano nie czuję jakiegoś specjalnego spadku sam sobie wrzucam solo DHC lub DHC z Tramalem w godzinach około 17 czasami 18 .
Natomiast oxy jak rozgryzę to działa około 3h bez rozgryzania dłużej, natomiast zdecydowanie krócej niż DHC czy majka.
  • 897 / 164 / 2

Ja robiłem tak, że czasem pierwszą dawkę morfiny brałem iv, żeby poczuć wejście, a potem za parę godzin drugą dawkę p.o. żeby już się w ciągu dnia nie musieć kłuć poza domem i to było dla mnie idealne rozwiązanie, bo morfina działała przez cały dzień i nawet rano nie miałem jeszcze takiego mocnego skręta.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

1,5 roku więzienia dla miłośnika marihuany. Plantację założył w rezerwacie przyrody koło Chełmna

Był już karany za uprawianie marihuany w domu. Ponieważ dostał wyrok "w zawiasach", szybko zabrał się do działania. Tym razem plantację urządził poza domem, w rezerwacie przyrody koło Chełmna.
  • 775 / 95 / 0

Nie dobieram dawek jak chce bo dziennie robię tak jak ma być, a to że sobie pierwszy raz odkąd biorę dorzuciłam dziś 0,5mg alpry, a jutro mam zamiar wziąć te dwie dawki (poranną i wieczorną) złączone w jedno nie uważam za zbrodnię przeciwko mnie. Lekarz wie, że czasem dorzucam do tego klona, ale b.rzadko (od stycznia mam pakę klonów, a dalej mam ponad 20 tabletek) i na dodatek w dawkach 0,25mg.
I wiem, że mi się uda. Mam za dużo do stracenia, jak nigdy, a nigdy nie byłam tak daleko jak teraz. I nigdy nie wykazał tak szczerej chęci pomocy i nie obdarzył mnie tak wielkim zaufaniem.
Ale najprościej człowieka przekreślić, nie, @eth0?

Odnośnie tej alpry to mały EDIT : bardzo wzmaga odczucia przy seksie, jest o wiele bardziej zmysłowy. Trochę działaniem przypomina metylofenidat z majką w jednej pompce. Chociaż metylo lepszy od alpry do celów łóżkowych.
  • 471 / 109 / 0

Jak dla mnie @eth0 po prostu mierzył swoją miarą. Skoro każdy ma za sobą jakieś porażki, i widział porażki innych (hej, właśnie udało mi się porobić makiem który miał ocenę 1/10, a miała być redukcja dawek...) to trudno oczekiwać wiary w to, że jesteś absolutnie wyjątkowa. Oczywiście mam nadzieję że ci się uda, i inni z pewnością tak samo.
  • 897 / 164 / 2

No dokładnie, ja mam po prostu już swoje zdanie na ten temat i go nie zmienię, nie chciałem nikogo urazić, po prostu mówię jak ja to widzę. Jak ktoś twierdzi, że nie może sobie pozwolić na pobyt w szpitalu czy w ośrodku to znaczy, że nie może sobie pozwolić na trzeźwość.

Życzę powodzenia @Ivival i mimo wszystko radzę iść jednak na detox.
  • 471 / 109 / 0

Prawienie kazań o trzeźwości to takie średnie jest. Poza tym nawet jeżli wszystko co z tego wyjdzie to przystopowanie trochę, to jednak moim zdaniem lepiej tak, niż ćpać jakby jutro miało nie nadejść. Myślę że lepiej skupić się na swoich celach lub ich braku, to mniejsza szansa urażenia kogoś. Serio.

Rany, fajnie jest. W sensie na tym maku. Zadziałał z czterogodzinnym (!) opóźnieniem, ale zadziałał. Sorry że w wątku o morfinie piszę, nieudolnie próbuję zmienić temat :P
  • 342 / 42 / 0

mst 2x 100 , 26x60mg zostało, r na kolejne mst smutna lezy niekochana XD, a ja metadon pije... kurwa osiagniecie, medal od prezydenta powinnam dostac. z cyklu, gdy juz majka nie klepie...

chociaz mialam zapytac ale czasu nie bylo, dlaczego 100 mniej kopie niz pol 200? szary tabs jakby delikatniejszy byl czy to moje zludzenie?... oddalam w dobre rece twierdzac- nie klepie jak trzeba, lewe jakieś, potem znalazlam jedna, DOBRZE ROZGNIOTLAM, podgrzalam troche wciagnelam wode, zalalam znowu wygotowalam i wciagnelam, no i lepiej... chyba sobie mozdzierz kupie bo moj legendarny zostal wyjebany. pozostale mst sa mniejsze od 200..teraz nie mam dwusetek zeby porownac, ale moze w tym tkwi problem, ze lepiej substancje mozna wyciagnac z wiekszej masy, lepsza dostepnosc?..
  • 471 / 109 / 0

Zapewne z tych 100mg masz większe straty. Pewnie więcej wypełniaczy.
  • 42 / 2 / 0

21 marca 2019Kometha pisze:
chyba sobie mozdzierz kupie bo moj legendarny zostal wyjebany.
Wybacz, że wyciągnę tylko to z wypowiedzi i powtórzę zapewne już poruszany tu wątek ale nadal nie wiem jaki sposób najlepszy na właśnie rozgniatanie mst-ków po pozbyciu się otoczki.
Mówią kombinerki, mówią karta, teraz widzę moździerz. Czy nie za dużo się traci przy takim moździerzu? Fakt, zależy też jaka powierzchnia ale nadal sounds fishy for me. Bardzo byłbym wdzięczny za Wasze proste sposoby i uzasadnienie. Dzięki z góry!
  • 137 / 12 / 0

Ja tam zawsze kładę cukierka na łyżkę i rozgniatam drugą, potem traktuję nożykiem te większe kawałeczki no i zalewam wodą.

Szybki sposób, tylko tabletka nie jest całkowitym pyłem i dłużej się rozpuszcza.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata