Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 193 / 15 / 0

@Ivival no mówię, zależy jaka dawka i jaka tolerancja. Ostatnio przy tolerancji ok. 100mg strzeliłam (jakkolwiek to zabrzmi - przez pomyłkę) jakoś 150 i miałam spore problemy z oddychaniem przez 3h. Ale psychika robi swoje, zaczęłam sobie wkręcać, że jak zasnę to zapadnę śpiączkę.

Dziś zadrapię się chyba do krwi %-D
  • 343 / 45 / 0

kanda juz sie wje.... :D ratunku co to sie dzieje :P ja po zbyt niemilych przezyciach zwiekszylam sobie tak tolerke ze szok... zeszlam sobie ladnia, i znow... teraz zalatwiony trampek, bede kombinowac i schodzic zowu z tej majki przeokropnej... nie wiem jak to jest ale lepiej robi mnie 2 AMP, niz 7 sevre w takiej samej dawce... szczegolnie wjazd, wiem ze czyste szkielko i wogole, ale dobrze przerabiam tabsy nie ma zbytniej straty....ale no calkiem inny wjazd pins and needles przy AMP sa bardziej oczywiste, przy sevre mi poprostu cieplo....

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Gruzińska ciężarówka z 670 kilogramami heroiny – zatrzymanie z okolic Świecka to niemiecki rekord

Tuż za granicą w Świecku zatrzymano największy przemyt heroiny, jaki kiedykolwiek trafił w ręce niemieckiej służby celnej.
  • 991 / 185 / 2

Zawsze będą straty przy przerabianiu, nie da się tego uniknąć choćby robić to całe macerowanie przez wiele godzin to nigdy nie wyciśnie się 100% z tabletek. Dlatego jak się przechodzi tabsów na ampułki to warto jednak zmniejszyć dawkę, żeby nie przedawkować.
Poza tym, w ampułkach jest też chyba inna konsystencja (?) tego roztworu, dlatego wejście jest lepsze.
  • 334 / 50 / 0

Hello mam pytanie, racze się kodą raz w tygodniu weekend, nie czuję ani uzależnienia psychicznego ani tym bardziej fizycznego, zwykle robię się 300mg kody i jest si, jakbym chciał przeżucic się na morfe raz w tygodniu od dawki 30 mg, jak szybko mogę się wjebac by pojawiło się uzależnienie psychiczne i fizyczne??
  • 843 / 185 / 0

Taka dawka będzie za mała, sprawdź BA majki doustnie. To tylko 30%, 50 przy regularnym stosowaniu. Pewnie szybciej się wjebiesz bo im mocniejsze opio tym łatwiej.
  • 57 / 5 / 0

12 lutego 2019Migomat pisze:
[...] nie czuję ani uzależnienia psychicznego ani tym bardziej fizycznego
12 lutego 2019Migomat pisze:
[...] jakbym chciał przeżucic się na morfe
XD
Skoro nie czujesz i jest spoczi to po co zmieniać na coś znacznie mocniejszego?

Ale już odpowiadając - znowu ZALEŻY OD OSOBY. Uśredniając z własnym doświadczeniem - w takiej częstotliwości psychicznie ok. 2 miesiące, fizycznie ok. pół roku. Chyba że skręt mylimy z uzależnieniem fizycznym - wtedy już na pierwszych poczujesz chęć choćby lekkiego przedłużenia tego weekendowego ekscesu %-D
  • 193 / 15 / 0

@Migomat wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak bardzo Ci się spodoba i jak bardzo jesteś podatny na uzależnienia. Poczytaj na forum posty osób, które się wjebały i żałują, że kiedykolwiek wzięły.
A jak już chcesz koniecznie pukać iv to proponuję na pierwszy raz 15-20mg.
Jeśli chodzi o mnie, to gdzieś tu czytałam i napiszę podobnie - nie czuję się uzależniona chyba ze strachu przed wjebaniem, przed zawaleniem obowiązków i stoczeniem się. Ćpanie czy niećpanie, lubię to i tyle, tak samo jak ktoś lubi usiąść w piątek po pracy i napić się browara, ewentualnie pięciu. No i tak sobie balansuję między ćpaniem a niećpaniem, staram się to kontrolować a biorę od lipca zeszłego roku.
  • 991 / 185 / 2

Jak ktoś stara się kontrolować ćpanie to znaczy, że już jest wjebany psychicznie.
  • 1181 / 92 / 0

07 lutego 2019Ivival pisze:
Chcesz majkę podskórnie podawać? Masz ją w ampułkach? Nawet jeśli, w co szczerze wątpię, to chyba nawet nie wiesz ile mililitrów wyszłoby ci przy tych 400mg.
Tak czy inaczej mega, MEGA kiepski pomysł i wybij go sobie z głowy.
Narazie nie podskórnie tylko doustnie 400mg ale to za jakiś czas bo odczuwam działanie 200mg oral i niech tak zostanie jak najdłużej bo majkę biorę sporadycznie bazuję na oksydonie i DHC Majka jednak jest o jeden poziom lepsza od oksy jeśli chodzi o działanie anksjolityczne i sedatywne nawet DHC jest lepszy. Zastanawiam się nad przejściem z oksy na majkę, przez jakiś czas, potem tramal z DHC a potem znowu oksy jak się robi tolerka u mnie to 3buszki mj podbijają działanie opoidów.

Do czego zmierzam chcę bazować na jak najmniejszych dawkach , raczej dodawać mj czy pregabalinę niż walić po kablach zresztą doustnie też bioręmałe dawki, branie opio to ma być przyjemność nie ciężkie skręty wymioty, czy np zaśnięcie z igłą w żyle. Nie piszę że mi się tu uda, natomiast próbuje , nie dorzucać i brać jak najmniejsze dawki z odczuwalnym subtelnym działaniem .
  • 57 / 5 / 0

Co do majki...
Wiele razy zostało to powiedziane i nic odkrywczego nie będzie jak powtórzę, że branie majki doustnie to straszne marnowanie i tak już trudno dostępnego towaru.
(IMHO!) Nawet dożylnie da się brać substelnie, można ograniczyć szkody i będą one porównywalne jakbyś cały czas doprowadzał swój żołądek, wątrobę etc. do ciągłego kontaktu ze znacznie większą ilością którą ciągle trzeba 'przerabiać' byś czuł się porównywalnie do tego kiedy strzelasz tą malutką ilość od razu do krwi.
Ludzie się boją iv i fakt może coś w tym jest, nie wykluczam. Ale moim zdaniem to siedzi w głowie i da się siedzieć w tym jedną nogą przy odpowiedniej sile woli i utrzymywaniu twardo tego postanowienia "odczuwalnego subtelnego działania".
Nie zachęcam do tego oczywiście, społecznie lepiej na tym wyjdziesz, ludzie mimo tej samej substancji będą Cię widzieć jako lekomana (co jest bardziej tolerowane) niż jako ćpuna ale gdy chcesz tak robić dłużej to... Mówię Ci co wg. mnie mniej nadwyręży Twoje wydatki i czas na załatwianie tego.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata