Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1585 / 202 / 2

09 lutego 2019MDMAsters pisze:
Czytałem o tym że kodeina jest 10× słabsza od majki. Czyli analogicznie 350mg kody powinno odpowiadać 35mg majki. Natomiast majka zarzucona p.o. w dawce 20mg grzeje mnie bardziej niż 350mg kody. Zastanawiam się o co z tym chodzi.
P.s mam słabą tolerkę na opio i zażywam raz na 1-2 miesiace
Albo jesteś słabym metabolizerem, albo za mało "kombinowałeś" z kodeiną, która czasem zadziała lepiej, czasem słabiej; zależy po części od całej otoczki brania, czyli w miarę pusty brzuch przed zarzuceniem, zapicie napojem, dopiero później zagryzienie czymś lekkim, włączenie muzyki, wygospodarowanie sobie tych 3h spokoju dla siebie etc, a po części od tego, jak ją zmetabolizuje nasz organizm danego dnia. Hmmm no ale z drugiej strony, równie dobrze kodeina może lepiej zadziałać robiąc wszystko na odwrót, taki to jest właśnie nasz kochany opiat. A majka jest już na starcie w aktywnej formie zapodawana do organizmu, tutaj już nie trzeba tak pilnować całej tej otoczki.

Tak czy inaczej, ja stawiam na to, że jednak kombinowałeś różne wariacje zapodawania kodeiny, ogólnie masz z nią doświadczenie i obiektywnie rozróżniłeś większą moc majki w teoretycznie mniejszym ekwiwalencie dawki - jesteś dość słabym metabolizerem kodeiny. Uważaj jednak na majkę, bo to już "wyższa półka" - mimo, że się nie kłujesz.
  • 106 / 9 / 0

@Ivival no mówię, zależy jaka dawka i jaka tolerancja. Ostatnio przy tolerancji ok. 100mg strzeliłam (jakkolwiek to zabrzmi - przez pomyłkę) jakoś 150 i miałam spore problemy z oddychaniem przez 3h. Ale psychika robi swoje, zaczęłam sobie wkręcać, że jak zasnę to zapadnę śpiączkę.

Dziś zadrapię się chyba do krwi %-D

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Po raz czwarty nie udało się rozpocząć procesu szóstki przemytników

Z powodu choroby jednego z obrońców nie udało się rozpocząć procesu w sprawie przemytu kokainy z Ekwadoru i Brazylii.
  • 314 / 15 / 0

kanda juz sie wje.... :D ratunku co to sie dzieje :P ja po zbyt niemilych przezyciach zwiekszylam sobie tak tolerke ze szok... zeszlam sobie ladnia, i znow... teraz zalatwiony trampek, bede kombinowac i schodzic zowu z tej majki przeokropnej... nie wiem jak to jest ale lepiej robi mnie 2 AMP, niz 7 sevre w takiej samej dawce... szczegolnie wjazd, wiem ze czyste szkielko i wogole, ale dobrze przerabiam tabsy nie ma zbytniej straty....ale no calkiem inny wjazd pins and needles przy AMP sa bardziej oczywiste, przy sevre mi poprostu cieplo....
  • 826 / 144 / 2

Zawsze będą straty przy przerabianiu, nie da się tego uniknąć choćby robić to całe macerowanie przez wiele godzin to nigdy nie wyciśnie się 100% z tabletek. Dlatego jak się przechodzi tabsów na ampułki to warto jednak zmniejszyć dawkę, żeby nie przedawkować.
Poza tym, w ampułkach jest też chyba inna konsystencja (?) tego roztworu, dlatego wejście jest lepsze.
  • 250 / 24 / 0

Hello mam pytanie, racze się kodą raz w tygodniu weekend, nie czuję ani uzależnienia psychicznego ani tym bardziej fizycznego, zwykle robię się 300mg kody i jest si, jakbym chciał przeżucic się na morfe raz w tygodniu od dawki 30 mg, jak szybko mogę się wjebac by pojawiło się uzależnienie psychiczne i fizyczne??
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Taka dawka będzie za mała, sprawdź BA majki doustnie. To tylko 30%, 50 przy regularnym stosowaniu. Pewnie szybciej się wjebiesz bo im mocniejsze opio tym łatwiej.
  • 35 / 1 / 0

12 lutego 2019Migomat pisze:
[...] nie czuję ani uzależnienia psychicznego ani tym bardziej fizycznego
12 lutego 2019Migomat pisze:
[...] jakbym chciał przeżucic się na morfe
XD
Skoro nie czujesz i jest spoczi to po co zmieniać na coś znacznie mocniejszego?

Ale już odpowiadając - znowu ZALEŻY OD OSOBY. Uśredniając z własnym doświadczeniem - w takiej częstotliwości psychicznie ok. 2 miesiące, fizycznie ok. pół roku. Chyba że skręt mylimy z uzależnieniem fizycznym - wtedy już na pierwszych poczujesz chęć choćby lekkiego przedłużenia tego weekendowego ekscesu %-D
  • 106 / 9 / 0

@Migomat wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak bardzo Ci się spodoba i jak bardzo jesteś podatny na uzależnienia. Poczytaj na forum posty osób, które się wjebały i żałują, że kiedykolwiek wzięły.
A jak już chcesz koniecznie pukać iv to proponuję na pierwszy raz 15-20mg.
Jeśli chodzi o mnie, to gdzieś tu czytałam i napiszę podobnie - nie czuję się uzależniona chyba ze strachu przed wjebaniem, przed zawaleniem obowiązków i stoczeniem się. Ćpanie czy niećpanie, lubię to i tyle, tak samo jak ktoś lubi usiąść w piątek po pracy i napić się browara, ewentualnie pięciu. No i tak sobie balansuję między ćpaniem a niećpaniem, staram się to kontrolować a biorę od lipca zeszłego roku.
  • 826 / 144 / 2

Jak ktoś stara się kontrolować ćpanie to znaczy, że już jest wjebany psychicznie.
  • 1162 / 90 / 0

07 lutego 2019Ivival pisze:
Chcesz majkę podskórnie podawać? Masz ją w ampułkach? Nawet jeśli, w co szczerze wątpię, to chyba nawet nie wiesz ile mililitrów wyszłoby ci przy tych 400mg.
Tak czy inaczej mega, MEGA kiepski pomysł i wybij go sobie z głowy.
Narazie nie podskórnie tylko doustnie 400mg ale to za jakiś czas bo odczuwam działanie 200mg oral i niech tak zostanie jak najdłużej bo majkę biorę sporadycznie bazuję na oksydonie i DHC Majka jednak jest o jeden poziom lepsza od oksy jeśli chodzi o działanie anksjolityczne i sedatywne nawet DHC jest lepszy. Zastanawiam się nad przejściem z oksy na majkę, przez jakiś czas, potem tramal z DHC a potem znowu oksy jak się robi tolerka u mnie to 3buszki mj podbijają działanie opoidów.

Do czego zmierzam chcę bazować na jak najmniejszych dawkach , raczej dodawać mj czy pregabalinę niż walić po kablach zresztą doustnie też bioręmałe dawki, branie opio to ma być przyjemność nie ciężkie skręty wymioty, czy np zaśnięcie z igłą w żyle. Nie piszę że mi się tu uda, natomiast próbuje , nie dorzucać i brać jak najmniejsze dawki z odczuwalnym subtelnym działaniem .
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata