Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2186 / 747 / 1

Maceracja ma na celu rozpuszczenie większej ilości substancji w odpowiedniej ilości rozpuszczalnika w stosunku do zwykłej metody opisane w FAQ.
Można ją zastosować zarówno do i.v. jak i do p.o. Jak kto woli.

Odpowiadając userce, błędnie zrozumiałem kontekst wypowiedzi i wyjaśniłem że maceracja nie zwiększa stopnia absorpcji przy p.o. Dalej będzie te +- 30 kilkaa procent. Natomiast samej substancji która ma być zaabsorbowana będzie więcej niż w przypadku zwykłej metody.

Także maceracja bardziej podpasowuje do i.v. niż do p.o.

Co do opisu szczegółowego. Postaram się coś napisać... ale nie wiem kiedy;P
  • 817 / 17 / 0

Pachnie na kilometr pirogenem taka maceracja do iv imo. Naprawdę trzeba się mocno postarać by go uniknąć, ale może i się da.
Tabletka świeżo wyciągnięta ze sterylnego blistra, rozdrabnianie w sterylnym moździerzu, sterylna buteleczka, sól fizjologiczna, farba z mst zmywana IPA, w rękawiczkach, z maseczką na mordzie, z czepkiem na głowie. Temp. kaloryfera minimum 50^oC. A przed samym szczałem jeszcze przegotować chwilkę. Niegłupie w sumie.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

21-latek chcąc uniknąć kary połknął woreczki z narkotykami

Nie uchroniło go to jednak przed odpowiedzialnością. Usłyszał już zarzuty posiadanie substancji odurzających i dobrowolnie poddał karze.
  • 70 / 3 / 0

Mocno tolerka spada po 11 dniach na czysto? Szło 100 mg iv majki albo 80 mg Oxy oralnie. Nie chcę przesadzić, poza tym im mniej zużyje tym lepiej :D
  • 186 / 13 / 0

14 stycznia 2019BlueGrey pisze:
Mocno tolerka spada po 11 dniach na czysto?
Śmiem twierdzić, że po 11 dniach w ogóle nie spada. Jedynie wjazd jest lepiej odczuwalny po takiej przerwie imo.

Po 3 miesiącach tolerka spadła mi z 80 na 40, ale i tak w przerażającym tempie (bo 2 tygodnie) wróciłam do 80mg.
  • 730 / 167 / 0

Możesz spróbować o 20mg mniej i będzie fajnie, ale przy następnym razie już poczujesz że to za mało. Za to przy iv serio czuć różnice, ale też nie na długo.
  • 799 / 98 / 0

Jak byś była po 11 dniach na jeszcze-skręcie to będzie przy 50 mega.
Tak to imo nawet ta 100 iv nie zabije, ale już 70 będzie wystarczająca.
  • 966 / 177 / 2

U mnie po 10 dniach wystarczyła połowa ostatniej dawki, żebym znowu miał grubo. Tylko, że ja często robiłem przerwy, właśnie po to, żeby tolerkę obniżyć, więc to też zależy w jak długim ciągu się było.
  • 1642 / 269 / 154

@eth0 U mnie nieco słabiej - żeby połowa ostatniej dawki starczyła do zgrzania się, muszą minąć 3-4 tygodnie.
  • 730 / 167 / 0

Zdarza się po wielu opio, to jest ciekawa sprawa. Na początku po opio wiadomo, rzyganie, jeść się nie chce, ogólnie problemy z kichami poskręcanymi, a jak już się wjebiesz to pacman jak po zielsku. Najbardziej tak miałem po oxy, ale po majce tez sie zdarzało.
  • 1773 / 258 / 2

Opiaty obniżają cukier we krwi, więc może wystąpić coś ala głód jak się kończy działanie (chociaż nie tylko, zależy od opio i dawki), szczególnie na słodkie.

@up, ja właśnie po oxy mam blokadę apetytu, ale po kodzie i DHC to wpierdalam jak głupi :)
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata