Buprenorfina - wątek ogólny

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 4730 Strona 473 z 473
Rejestracja: 2010
  • 1635 / 132 / 36

A sam subutex nie daje Ci haju?
Rejestracja: 2011
  • 15 / 1 / 0

Przepraszam za pytanie, bo pewnie już gdzieś się to przewinęło, ale nie mogę znaleźć.

Rozumiem, że plastry wkładamy pod język i czekamy, jak kwas, bez żadnego dosłownego żucia?
I najważniejsze - ile to tam trzymamy?

Miałam do czynienia tylko z Bunondolem, więc nie wiem, jak się zabrać za ten Transtec.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

W sklepie z deskorolkami sprzedawała także narkotyki

Ursynowscy policjanci zatrzymali 34-latkę prowadzącą sklep z deskorolkami, w którym sprzedawała marihuanę. Grozi jej do 10 lat więzienia.
Rejestracja: 2007
  • 2774 / 38 / 0

Tak sobie od kilku dni podsumowuję w głowie fakt, że jestem od 6 lat na substytucji buprenorfiną i udało mi się jakiś czas temu potwierdzić moje dwa dosyć potężne przypuszczenia także aby wiedza nie znikła razem ze mną (wypadki chodzą po ludziach ;) ) napisze tutaj, może komuś się przyda. Może też jest to coś zupełnie oczywistego i wszyscy już to od dawna wiecie, tylko ja wypadłem z obiegu i nie nadgoniłem jeszcze.


Po 1 w kwestii strzelania bupry - co tyczy się roztworu wody z dodatkiem kwasku cytrynowego, nie ma to zapewne przełożenia na metodę spirytusową ale zlitujmy się - kto z niej korzysta? Wracając - to, że jedno grzanie nie wyciąga wszystkiego zapewne domyślali się wszyscy, ale poczyniony został eksperyment gdzie surowiec (~50mg) wygrzany 3 krotnie ugrzany po raz kolejny zadziałał podany IV na osobę bez tolerancji - szacowałbym, że mogło zostać pewnie koło 2-5%. (z oczywistych powodow w eksperymencie musiała uczestniczyć osoba bez tolerancji - każdy kto jest na buprze wystarczająco długo wie, że dawkując regularnie nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy w strzykawkce było 0.5, 1 czy 3mg, no chyba, że jest się na skraju skręta, ale nawet wtedy placebo i myślenie życzenie może zaburzyc perspektywę więc ktoś 'czysty' był konieczny jako papierek lakmusowy tego przedsięwzięcia)
Po 2 w kwestii ssania / żucia plastrów - wiem, że ta technika ma swoich wielbicieli, zwłaszcza tych którzy nie chcą się kłuć lub próbują rzucić igłę, a plastry wiadomo - mg/PLN wychodzi dużo lepiej w tej formie (tzn w formie plastrów)

Otóż miałem pewne przypuszczenia, że plaster mielony w ryju nie puści 100% swojej zawartości, nawet jeśli odkrywamy materiał i mielimy samą matrycę, zawsze coś na nim zostanie nie zależnie od tego jak długo się go ssało - i nie byłem w błędzie. Plaster mielony w ryju łączną ilość ponad 48h (nie za jednym razem ofc, wrzucany pod jęzor / dziąsło na sen), a następnie przegrzany i roztwór podany osobie bez tolerancji zadziałał. Bez fajerwerków oczywiście, kawałek był duży, także ciężko oszacować ile zostało.
Mówię o tym ponieważ to jednoznacznie sugeruje, że plastry używane poprawnie - czyli transdermalnie - ściągnięte po sugerowanym na ulotce czasie wciąż zawierają jakiś % mocy. Może ta informacja komuś się przyda, może ktoś przegrzewał temat raz/dwa, a potem wypierdalał - warto gdzieś je odkładać i trzymać na czarną godzinę, mogą uratować kiedyś dupę.
Tyle na ten temat, jak ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.
@endwao - w pewnym stopniu jest to odpowiedź na Twoje pytanie, także precyzujac - do oporu :)
Rejestracja: 2018
  • 52 / 2 / 0

Coraz częściej lecę na H. Jakiś czas balansowałem to kilka dni na H by przejść na tydzień czy dłużej na buprę, przerwa i znów hel po czym bupra na skręta.
Osoby od których miałem buprę niestety nie żyją i obecnie staram się nie wpaść znowu w hel po całości.
Zastanawiam się nad znalezieniem psychiatry który wypisywałby mi normalnie buprę na stałe. Tylko jaką bajerę by tu sprzedać by stale wyciągać recki. Powiedzieć prawdę, że biorę na przemian żeby się nie wjebać, tak średnio każdy doktorek by na to zareagował raczej xD

Inna sprawa czy taki sposób z braniem na przemian na dłuższą metę ma prawo w ogóle zdać egzamin. 3 dni g hel > ok.7 dni bupra > 2 dni sucho > 3 dni h
Rejestracja: 2020
  • 193 / 57 / 0

Egzamin zdaje oczywiście, jednak cały czas w takim schemacie jest się opętanym wizją grzania. W zależności od nasycenia organizmu buprą przerwy od niej przed braniem ponownie hery muszą być na tyle dopasowane, żeby ten hel kopnął jak należy. Co może się wiązać z zalążkami buprowego gila, jak ja będziemy z siebie wypłukiwać.
Albo trzeba zwiększyć dawkę heroiny, jeśli chce się szybciej przebić. W każdym razie, to kolejne bezsensowne błędne koło, ale dzięki takim lawiracjom można załagodzić późniejszy skręt. I opóźnić ten "właściwy". I tak wszystko działa do czasu, ten kurewski gil jest i będzie nie unikniony.

roy

Rejestracja: 2009
  • 146 / 6 / 0

Czy oxy przebije się przez 2 plastry 52.5 mikrog/h, czy zupełnie szkoda materiału?
Rejestracja: 2007
  • 2774 / 38 / 0

Nawet jeśli IV i podwoisz lub potroisz nawet dawkę to się tylko wkurwisz i gówno poczujesz, a na pewno nie to, czego oczekujesz. Szkoda materiału, odpuść.
Rejestracja: 2010
  • 1006 / 85 / 0

Witam mam pytanie jak lekarze patrzą na wypisywanie plastrów buprenorfiny? Mam ogromny problem z Tramalem nadużywam go, dwa razy byłem na detoksie w szpitalu. Największym problemem jak zacznę brać jest skończenie bo trzeba funkcjonowac w pracy w rodzinie. Po teściowej która umarła na nowotwór zostało mojej partnerce 5 plastrów 20 mg jeden. Obecnie byłem na dawce dziennej Tramalu minimum 1 g i po przyklejeniu plastra bomba. Nie biorę od 3 dni Tramalu i zero skręta. Czuje się rewelacyjnie, podjadam tylko pregabaline trochę codziennie i nie ma skręta. Cudowna wręcz substancja. Jak lekarze patrzą na wypisanie takich plastrów czy są na normalne recepty ?
Rejestracja: 2017
  • 538 / 64 / 0

Tutaj nie wiem, sam odziedziczyłem po zmarłej bliskiej osobie dla mojej znajomej. Moje pytanie natomiast: można z escytalopramem?
Rejestracja: 2020
  • 193 / 57 / 0

Ja łączę, nic się nie dzieje w moim przypadku, czasem tylko pojawiają się incydenty "gaszenia"terapeutycznego działania esci, które jem na nerwicę i fobię społeczną. Czyli nadal wkurwia mnie pójście do biedronki i konieczność poruszania się pośród społeczeństwa klientów tych delikatesów.
Posty: 4730 Strona 473 z 473
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości