Buprenorfina - wątek ogólny

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 12 / / 0

Pytanie: Po kilkumiesięcznym ciągu na helu dziś na skręcie wziąłem 3razu 2mg plus 4mg iv co będzie jak teraz czując się w miarę dobrze wezmę hel? Z góry dzięki bo to ważne a mnie ciągnie...
  • 2203 / 693 / 0

Gówno. Zmarnujesz i towar i bupre.

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Używanie marihuany po pracy nie wpływa negatywnie na wydajność pracownika

Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Stanowym w San Diego wykazało, że używanie konopi indyjskich po godzinach pracy nie ma negatywnego wpływu na wydajność w miejscu pracy, ale wykazało negatywną korelację między osobami, które używały konopi indyjskich przed i podczas pracy.
  • 12 / / 0

Dzięki za podpowiedź, w końcu zostałem w domu nie biorąc helu. Co prawda nie spałem w nocy ale i tak jest dobrze w porównaniu do skręta.. Zaraz wezme kolejne 4 mg bo wczoraj poszło jakieś 16 w sumie. Docelowo chce zostać na 8mg.
  • 443 / 55 / 0

Wiem ze prawopodobnie bede sie w piekle smazyc za pytanie ktore zadam, ale zakladam ze 90% z was na tym forum by zrobila identycznie. Zmarła mi pare dni temu kicia na zator ramienny i zostało mi kilka strzykawek od weterynarza wypełnionych srodkiem bupaq multidose - w srodku bupra 0.3mg/ml i chcialem sie tylko spytac czy nie ma zadnych przeciwwskazan w postaci wypelniaczy (?) byc moze nieprzystosowanych dla ludzi, czy czegos innego
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata