Buprenorfina - wątek ogólny

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 189 / 27 / 0

@ Addicteed

Jakiś rok temu 2-3 krotnie acetylowałem samym nadmiarem bz-tu Majkę, odparowując w piekarniku (mam kuchenkę gazową) Za pierwszym razem wyszło coś o zapachu hery, ale mało było puknąłem i za bardzo nic nie poczułem. Kolejne moje okazje to nie wypały były bo miałem odlewany bezet, był nie dokręcony i lipa wyszła. Musiałem też czekać na dogodny moment aż nikogo w domu nie będzie, wietrzyć. Tak to kupię na miesiąc kilka MST 200 i ze 30mg fnt i można z tydzień poszaleć i jak Ty wracać do bunorfinu ;)
  • 205 / 6 / 0

Panowie, wczoraj pierwszy raz bupra w postaci bunorfinu zajebanego w nos, działanie takie se, natomiast mam pytanie - wy śpicie na tym? Ja leżałem cała noc i pomimo potężnej sedacji, „sen” był tak plytki ze wszystko słyszałem, wiec nie wiem czy to wogole snem nazywać.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Nauczycielka była zatwardziałą przeciwniczką narkotyków. Zmarła po zażyciu kokainy

Ta historia cieszy się dużą popularnością w brytyjskich mediach. Kilka portali poinformowało o nauczycielce, która dała się poznać jako przeciwniczka narkotyków. Chociaż kobieta wpajała pewne wartości swoim podopiecznym, to sama padła ofiarą używek.
  • 2118 / 572 / 0

ja również powinienem niedługo zaliczyć swój pierwszy raz z buprenorfiną, również w postaci Bunorfinu. w poniedziałek powinna dolecieć paczka i wtedy przeprowadzę pierwsze testy. research już zrobiony, mniej więcej wiem jak to wygląda i czego się spodziewać. opiszę tu działanie leku i czy spełnia swoje zadanie. jestem w trakcie załatwiania sobie legalniej substytucji, ale do tego czasu musiałem coś załatwić na czarno. Tramal mam na receptę i za półdarmo, ale już nie satysfakcjonuje i jest go zbyt mało, więc chyba przerzucę się na buprenorfinę. jeśli oczywiście spełni swoje zadanie i również wprowadzi w podobny letarg i uspokojenie. po poście wyżej przeczuwam, że da radę. niestety teraz nie odpowiem na powyższe pytanie, ale jak tylko przetestuję, to się podzielę spostrzeżeniami. jak mówiłem - najpierw paczka musi dojść. niedługo powinienem już mieć to legalnie i na papierze.
  • 189 / 27 / 0

@przodownik

bupra na początku działa sedacyjnie, później organizm się przyzwyczaja i po prostu likwiduje skręta. Jakie dawki i jakie opioidy zażywasz m, że przechodzisz na substytucje buprą?
  • 2118 / 572 / 0

opioidy zażywam długo, przerobiłem już większość dostępnych, ale nie wpadałem w ciągi i stosowałem je jako rarytasy. tak mogłem mówić przynajmniej do niedawna, bo od średno pół roku zażywam Tramal, kiedyś doraźnie, rzadko. teraz praktycznie codziennie i już mnie to męczy. zapas mam legalny i o to martwić się nie muszę, jednak przy wzroście tolerancji to już nie wystarcza. jak mówiłem w poście wyżej substytucje łatwię legalnie, być może dostanę się na program. więcej opisałem w wątku o Tramalu. na buprenofrinę przechodzę, bo po prostu muszę mieć dostęp do opioidów, da się też to łatwiej kontrolować. chodzi mi tu jej działanie terapeutyczno-rekreacyjne. gdyby było to legalne, to nie musiał bym się o nic martwić, jednak w międzyczasie, zanim pozałatwiam te sprawy, to muszę się w buprę na czarno zaopatrzyć. z opioidów próbowałem praktycznie wszystko - kodeina, Tramal, wywary makowe, oksykodon, morfina oraz heroina. od dawna tylko Tramal, który też traktowałem jako swego rodzaju substytut.

dodatkowo, powinna ona usunąć dokuczające mi obecnie objawy odstawienia Tramalu, więcej opisywałem w wątku o nim. niestety dopiero w poniedziałek będzie recepta i paczka.
  • 189 / 27 / 0

buprenorfina skutecznie likwiduje mi objawy odstawienne po fentanylu więc po Tramalu nie tylko usunie głód fizyczny, ale i pewnie da sedację w większych dawkach.
  • 522 / 39 / 0

Jak bralem tramal i dostalem swoją pierwszą paczke transtecow to walilem to i to i nie blokowalo wogole Tramalu .Stary po prostu idziesz szczebel wyzej za nie dlugo z bupry będziesz nie zadowolony i pójdziesz dalej oczko wyzej i wtedy będziesz mógł mówić o substytucji.wedlug mnie to szukasz
Fazy A nie substytucji
  • 2118 / 572 / 0

@oxy77 bo to po części prawda, ale dla mnie ta faza to działanie terapeutyczne - przeciwlękowe i antydepresyjne, czasem sobie pofolguje i załapię nodda. po to chyba się opioidy bierze. też mam nadzieję, że nie blokuje zbytnio Tramalu, ale to się okażę, pierwsze testy będę na sucho robić oczywiście. jak mówiłem tu wcześniej, trochę już te środki biorę i te oczka wyżej już pozaliczałem.
  • 522 / 39 / 0

Oczka wyzej pozaliczasz jak będziesz brał oksy w paromiesiecznym ciagu to samo tyczy się majki czy hery A jednorazowe wyskoki z tymi substancjami to tylko pokazują jak może być pięknie i człowiek łamie swoje bariery skacząc coraz wyżej A tramal to gowno i większość osób wjebanych w mocne opio w tym ja już nie traktuje go jak opioidu A wręcz mam awersje do niego .Ale próbuj ze swojego doświadczenia wiem że do tyłu cofal się nie będziesz .nie mam nic do Ciebie tylko ja tak to widzę pozdrawiam
  • 10 / / 0

Poradźcie! Już w tym tygodniu przechodzę na buprę w postaci bunorfinu(poza tabletkami 8mg które mam w zapasie ogarnąłem trzy sztuki po 2mg). To już ostatni moment kiedy mogę i chcę to zrobić. Otrzymałem już kilka rad ( dzięki @Pablesco ), napiszcie jeszcze: Czy biorąc 2 razy 0,25g helu na dobę postarać się ograniczyć tą ilość przed przejściem? Czy ta tzw. "uliczna heroina" to lżejsze opio? I ostatnie: Kiedy Waszym zdaniem najlepiej wziąć i ile bupry żeby bezpiecznie zacząć ją przyjmować? (mega się naczytałem o strasznych skrętach i innych rzeczach które wywołała bupra) Przyznam że mam cykora ale sam do tego doprowadziłem (ciąg H.) i muszę przejść na substytucje buprą. Z góry dzięki za pomoc i rady, A.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata