Buprenorfina - wątek ogólny

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 216 / 23 / 0

Ostatnio testowalem sobie troche bupry w plastrach(52,5ug/h) po raz pierwszy, nie na skreta czy cos tylko po prostu zobaczyc jak ma sie moj organizm i czy zauwaze jakis potencjal rekreacyjny.
Jestem popierdolony, ale ogolnie dostalem od znajomej odciety kawalek nie mam pojecia jaka dawka i zwyczajnie odjebalem z tego taki kwadracik moze 1cmx1cm lub 1,5cmx1,5cm i wpierdolilem to sobie iv(wiem ze to nierozwazne mega), oprocz zwezonych zrenic i tego ze sie zrzygalem po fajce nie czulem zbyt wiele. Tzn moze powiem inaczej, nie wiem czy przy podaniu iv wystepuje taka pusta sedacja dosc mocna, niby cos grzalo ale nie do konca, czy to tak dziala boopra?
  • 306 / 22 / 0

1cm na 1cm to 0.8mg bupry (w Transtec).

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Transport ketaminy i kokainy o wartości 900 mln złotych w sklepach z telefonami

Po nalocie na sklep z telefonami przechwycono niemal pół tony narkotyków. Ale to nie był jeszcze koniec.
  • 1040 / 271 / 0

Tak działa bupra. Jedyne co przemawia za iv to lepsza dostępność (ale z drugiej strony krótsze działanie, więc moim zdaniem podjęzykowo wychodzi wydajniej koniec końców). Po podaniu w kanał trzeba chwilę poczekać zwykle aż zacznie działać i fajerwerków nie ma. To nie jest substancja do ćpania tylko do substytucji. Nawet jak mnie robiła parę lat temu to faza była podobna do dużych dawek benzo, takich gdzie człowiek nie ogarnia, przysypia, a jakiejś euforii nie ma, jedynie spokój.
  • 494 / 53 / 0

Pamietam jak pukałem subutex 8mg ,to nawet wejscie jakieś odczuwałem.A działanie normalne opiatowe ujebanie,może nie takie fajne jak po helu ale też mocne. Fakt że po buprze szczególnie dużych dawkach przy niskiej tolerancji często chce się rzygać,no i przysypki łapią.
  • 22 / / 0

Jeśli chodzi o zaleczenie skręta po oxy bupra to nie jest taka prosta sprawa. Nie wiem co jest w tej szatańskiej substancji ale trzeba chorych ilości bupry żeby zaleczyć skręta po oksykodonie.
Myslalem ze będzie lajtowo a leciał tabs 0,4 co chwile a skręt nie mijał...
To tylko przestroga jeśli ktoś myśli ze poleci sobie bezkarnie na oxy miesiąc i wrzuci 3x3 tabsy bunondolu i będzie ok
  • 69 / / 0

1.2mg bupry po ciągu na średnio-mocnym opioidzie to za mało... Taka dawka buprenorfiny nie zaleczy nawet ciągu po kodeinie. 1,2mg jest dobre na pobudzenie receptorów i przyszykowaniu ich pod buprę, czyli kolejną dawkę która już w pełni nasyci receptory opioidowe. Dopiero następna dawka zadziała tak jak potrzeba po 2-3 godzinach od tej pierwszej. buprenorfina tak jak metadon wymaga wysycenia organizmu(w sumie reszta też tak działa, tylko ma mniejszy okres półtrwania w organizmie). Jedna dawka nic ci nie da, a oxy znowu takim silnym opioidem nie jest. 1,2mg buprenorfiny to tyle co kot napłakał. Nie oczekuj cudów po tak małej ilości owej substancji spożytej na raz, dodatkowo kiedy w organizmie są jeszcze śladowe ilości poprzedniego opiatu nawet w śladowych ilościach. Swoją drogą, nie rozumiem jak można podawać sobie buprę dożylnie. Lepiej zrobić ekstrakcję i pod język na godzinę. Przynajmniej poczujesz wejście. Jeżeli ktoś ma fetysz igły (też przez niego przechodziłem, żeby nie było), to musi się liczyć z tym że bezpośrednie dostanie się substancji do krwioobiegu nie oznacza że dana substancja da nam wszystko co ma w 100% od siebie. Tak samo jest z innymi opiatami/opioidami. Osobiście preferuję połykanie tabletek ze względu na widoczną powolność narastających efektów. Minusem jest to że niby tracimy materiał. Kto traci, ten traci... ;)
  • 194 / 3 / 0

Stwierdzilem, ze nakleje sobie pierwszy raz w zyciu plaster Transteca 35 µg na wyjscie z miesiecznego mini ciagu na kodzie i tak teraz sie zastanawim czy to byl dobry pomysl, da sie to jakos przelozycz na kodeine? np w ciagu doby oddaje dawke rownowazna 300 kody?
  • 2504 / 852 / 1

plaster jest na pewno silniejszy niż 300 kody.
  • 194 / 3 / 0

Mowisz o stalym dzialaniu? Po parunastu godzinach? Przez pierwsze kilka godzin mnie tylko rozdraznil. I jak to sie przeklada na skreat: czy po jedzeniu 500 kody co dwa dni zabije mi skreta czy go poglebi
  • 1368 / 175 / 0

Stary, jeśli teraz na tę naklejoną buprę wrzucisz 500 mg kody albo nawet i 600 mg kody, to i tak nie poczujesz jej działania. bupra jakby "zakleja" receptory. To jest stosowane jako substytut dla opiowraków. Po buprze nie odczujesz skręta, można sobie nią pomóc w skręcie. Ja, np., schodziłam buprą z majki, a później z helupy. I tak zrobiłam to za szybko, ale najważniejsze, że nie odczułam skręta i mogłam żyć na poziomie, a nie z gilem do kolan i z osraną dupą. I nie potrafiłam się tym ućpać. Nie działa to na mnie rekreacyjnie. Możliwe, że serwowałam za małe dawki, ale nie miałam czasu i ochoty na zabawę w naćpanie się buprenorfiną.

Gdy ostatnio miałam buprę, bawiłam się z tym Transtecem w przerabianie do iv. Ile ja się nawkurwiałam przy tym, to głowa mała. A na koniec i tak jedne, co poczułam, to posmak spirolu w gębie/nozdrzach, że rzygać mi się zachciało. buprenorfina na pewno może być pomocna przy wychodzeniu z opio, ale nie można też się wygłupiać i żreć tego, gdy się schodzi z kodeiny, bo to bez sensu. Ale przy okazji można się tym naćpać. Pamiętam, że lata temu, gdy dostałam kawałek Transteca, a żarłam jak pojebana kodeinę i dopiero miałam za sobą pierwszy raz w morfiną, to bupra poklepała mnie naprawdę srogo - noddy, rzyganie. Podręcznikowe ujebanie. %-D
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata