Buprenorfina - wątek ogólny

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 8 / 2 / 0

kasiulka8555 a ty używałaś jakiej firmy plastrów? Transtec czy Melodyn? Bo Transteci są ogromne i faktycznie dość niewygodne, odklejają się, mi dodatkowo dawały reakcje alergiczną. Melodyn ma małe plastry. Są pewne miejsca na ciele, gdzie plastry trzymają się bardzo dobrze - pod obojczykami, płaskie miejsca na łopatkach (ktoś musi ci tam przyklejać i znaleźć to miejsce, gdzie łopatka się nie ''zgina''), na przedramionach gdzie jest największy mięsień tez można przykleić. Najlepiej przyklejać w górnej połowie ciała w miejscach, gdzie nie masz dużo tłuszczu.
Ja swego czasu nosiłam sporo tych plastrów i dawałam radę, dla mnie to było wygodniejsze niż tabsy, bo nie musiałam pamiętam, kiedy je łyknąć i pilnować tego wszystkiego. Kąpalam się nawet z tymi plastrami. Z nimi da się kąpac, ale nie można ich bezpośrednio szorowac mydłem/płynem, tylko lekko polać wodą, nie można ich też smarować czymś tłustym itd., bo kontakcie ze zwykłą wodą nie odkleją się, jeśli są dobrze przyklejone.

Ale co do twojego pytania to możesz brać tabsy zamiast używania plastrów, ale musisz sobie przeliczyć dawkę i pamiętać o regularnym braniu. No i nie wiem czy masz buprę w tabsach o przedłużonym uwalnianiu czy normalną (nie brałam nigdy w tabsach, więc nie wiem w jakiej formie występuje), bo ta normalna może dać inny efekt niż plastry, tzn. działać szybciej i intensywniej (i dawać też silniejsze skutki uboczne). Dlatego plastry i tabsy i przedłużonym uwalnianiu w przypadku przewlekłego bólu są znacznie bardziej polecane.
  • 71 / 4 / 0

Mam transtec, mówisz że te drugie lepsze?
Ja kleiłam na górną częśc pleców , teraz mam na przedramieniu właśnie.
Tabletek jeszcze nie mam, wizytę miałam mieć w pt ale lekarzowi się pomyrdało że teraz święta i przełożył mi na wtorek. Chciałabym bunondol 0,2 . Wolę mniejsze dawki brac, a w razie masakry wezmę 2 tabletki więc będzie jak 0,4. Plasterki też chcę mieć w domu 1 paczkę zawsze w zapasie, więc zobaczymy;/

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Jedzenie konopi bardziej niebezpieczne niż palenie?

Nowe badania wskazują, że to przede wszystkim żywność zawierająca ekstrakt z konopi powoduje większość wizyt w szpitalach związanych z objawami psychicznymi i sercowo-naczyniowymi.
  • 139 / 21 / 0

Nie wiem czy było... Ale...
Nowe paczki ;3
I są nohomo ;3
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

180

• 32 / 2 / 0

Ostatnio poległem na testach, wyszło że niby syntetyczną marihuanę brałem.
No kurwa a czysty jestem jak łza nic nie brałem. Później zacząłem kminić jak to mozliwe. Biorę antydepresant, pregabaline, chloroprotiksen, Men-mag, i jakieś witaminy z grupy b. I do tego ostatnio wyszło że trojglicerydy są w chuj za dużo i biorę lek Zahron na obniżenie cholesterolu. Pytałem się i mi lekarka na programie powiedziała że po tym nie powinny wyjść pozytywne testy. Później se przypomniałem że brałem ibuprofen bo mnie zatoki kurewsko napierdalały, okazało się że prawdopodobnie właśnie on dał pozytywne wyniki, wyczytałem gdzieś w necie.
Także uważajcie jakie leki bierzecie bo można zawalić testy.
No bo niby od czego wyszły mi testy no nie mam już kurwa pomysłów a może ten tytoń co palę biorę taki nielegalny za 50 dych za pół kilo.
  • 5386 / 528 / 0

Ibuprofen daje pozytywny wynik na testy THC?

180

• 32 / 2 / 0

https://www.duckduckgo.com/url?sa=t&source= ... 5607543306
Tu znalazłem że niby daje pozytywny na THC. Nie wiem jak skopiować link ale na stronie www.thc-detox.pl jest

180

• 32 / 2 / 0

A jak nie ibuprofen to co? Lekarka na programie uparła się na jakieś bardzo czułe testy i od momentu wprowadzenia tych testów co chwila wychodzi komuś coś. Wiadomo niektórzy biorą coś ale są też osoby bardzo zaskoczone wynikami testów.
  • 71 / 4 / 0

Większość tu chyba facetów, ale napiszę, co mi tam...
Choruję na taką babską przypadłość związanąz zaburzeniami hormonalnymi.
Jak zaczęłam stosować buprenorfinę oczywiście bóle brzucha zniknęły ale co mnie mega zaskoczyło.... Okres dostałam czego w nijaki inny sposób wytłumaczyć nie umiem, jak tylko tak że ten lek na to wpłynął.
Generalnie przy moim schorzeniu to albo tabletki antykoncepcyjne mogą unormować sprawę, albo takie na wywołanie okresu. Ja z obu opcji zrezygnowałam i pogodziłam się z tym, że "trudne dni" miewam 2-3 razy w roku.
Dlatego ostatnio byłam tak zaskoczona w nocy że musiałam po korki jechać do nocnej apteki, bo któż by się spodziewał..
Zaczął dzień wcześniej pobolewać mnie kręgosłup w dole(tak miałam 15 lat temu jak jeszcze było normalnie z moimi hormonami) i lekko podbrzusze i tak sobie wtedy pomyślałam- boli jak na okres, ale pewnie 2-3 dni i tak przejdzie (jak zwykle) , a tu proszę!! Dodatkowo (jak za małolata) pojawiły się jakieś małe pryszcze przed..Czego też od lat nie miewam nawet jak mnie ciocia nawiedzi te kilka razy w roku .
I teraz tak myślę, może powinnam załapać się do jakiejś grupy co testują leki na różne przypadłości i przypadkiem odkryją, że buprenorfina działa też stabilizująco na sprawy zaburzeń hormonalnych u kobiet :mniam: :mniam:
Oczywiście żartuję, ale mąż mnie dzisiaj nastraszył i mówi, czy to aby na pewno "trudne dni", a nie jakieś krwawienie będące efektem ubocznym leku :zły:

Normalnie odkąd te plastry kleję czuję się, jakbym dostała nowe życie..-nie jakoś nadmiernie euforycznie, ale życie bez bólu jest takie fajne..Można wreszcie skupić się na innych rzeczach, jak tylko tym, kiedy znowu zacznie boleć i tym, żeby zawsze mieć przy sobie tramal i picie, co w pewnym momencie w pracy mi przeszkadzało..
To taki mały off top.....
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata