Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 66 • Strona 7 z 7
  • 3129 / 17 / 0
Awatar użytkownika

High, how are you?
  • 2 / / 0
Awatar użytkownika

Myślałem, że odnajdując ten temat, wydobędę z niego jakieś konkretne info, ale widzę, że bardziej przydałoby się tu wydobycie spamu, żeby inni czytający nie tracili czasu tak, jak ja. Pytanie mam do Was takie, drodzy grzybiarze: czy próbował już ktoś lub spotkał się z faktem palenia maczanki zrobionej na grzybowym wywarze? Nie każdemu pasuje dwugodzinne czekanie na długi grzybowy trip spowodowany powolnym przerabianiem grzybów do ostatecznej psylocyny poprzez drogi pokarmowe, a palenie suszonych grzybów uważam za kompletny debilizm, który nie nadaje się na żadną imprezę, żadne spotkanie, poza tym jebie paloną zgnilizną i słabo się pali. Myślę o nasączeniu jakiegoś aromatycznego ziela (lub nawet tytoniu, bo jestem palaczem) wywarem zrobionym z poszatkowanych łysiczek tak, jak robi się dopalaczowe maczanki na kannabinoidach i załadowaniu czegoś takiego w lufkę, czy nawet z zwykłą gilzę. Spodziewam się szybszego wejścia i szybszego powrotu do normalności przy zachowaniu wysokości lotu. Sezon się zbliża, jednak nie interesują mnie 8-godzinne tripy, bo mój obecny tryb życia nie pozwala mi na to ...co nie zmienia faktu, że mały grzybowy locik byłby wskazany i mógłby poprawić samopoczucie w czasie smutnej jesieni. :)
  • 158 / / 0
Awatar użytkownika

Dontes Panicos pisze:
Pytanie mam do Was takie, drodzy grzybiarze: czy próbował już ktoś lub spotkał się z faktem palenia maczanki zrobionej na grzybowym wywarze?
Podbijam temat, uwielbiam maczany a taka grzybiasta to już w ogóle kosmos by był. Tylko czy tak się da?
"Nie zapomnę tych wszystkich akcji po klonach"
  • 1392 / 6 / 0
Awatar użytkownika
dsn
Kompetentny
Kompetentny

Nie da.
  • 5 / / 0
Awatar użytkownika

Ktoś może wie jak wygląda sprawa z waporyzacją (gdyby je mocniej pokruszyć)?
  • 2558 / 666 / 5
Awatar użytkownika

Chujowo. Zamykam temat.
Twój ulubiony sodomita
Zablokowany
Posty: 66 • Strona 7 z 7
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.