Kodeina - podbijanie działania za pomocą DXM

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 993 / 13 / 0

Czy jest to ktoś naand kogo koda sama nie działa praktycznie w żadnym stopniu a z deksem tak?
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Efekt uboczny tolerancji albo mocna autosugestia. Po prostu dochodzisz do momentu gdzie ta dawka nic nie robi, a deks w tym wypadku dobrze podbija, stąd ta różnica. Niektórzy po latach tak mają że np. opio bez benzo nie potrafią poczuć w pełni, kwestia przyzwyczajenia.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Robbie Williams „edukował” młodzież. Radził, jaki alkohol łączyć z ecstasy

"Pijecie Drambuie? Nie twierdzę, że kiedykolwiek będziecie brali ecstasy, ale to bardzo dobrze wchodzi z ecstasy..."
  • 993 / 13 / 0

Nie no dobra wszystko fajnie z tym że ja nigdy dexa z kodą nie łączyłem xD
I stąd te pytanie czy jest dla mnie jeszcze jakaś szansa :d
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Jeżeli o to chodziło to tak, dołożenie dexa ma spore szanse na przywrócenie trochę mocy kodeinie (i dowolnemu opio tak btw), niekoniecznie to zadziała za każdym razem i na każdego, ale co masz do stracenia. Zacznij od bardzo małej dawki dexa (30mg?), za duża może zmienić profil działania albo za mocno podbić. Uciąlbym też minimalnie dawkę kody np. jak bierzesz 600 to weź 540. Po pierwszym razie albo dwóch już sobie sam dostosujesz i poeksperymentujesz dalej jak ci pasuje najlepiej.
  • 993 / 13 / 0

No I właśnie w tym problem że po samej kodzie też nigdy żadnego konkretnego działania nie czułem. Jedynie po 300 że coś tam w tle sie chyba inaczej dzieje. To tyle : P

Po 150 kompletnie nic, CHYBA, bo juz nie pamietam.

Może na mnie będą działać tylko dawki powyzej 400 kto wie... Z tramadolem to wgl jeszcze smieszniej bylo ale tutaj pisac o tym nie bd
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata