Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1115 / 260 / 0

07 listopada 2019Mefistofeles1945 pisze:
Kilka razy ot kolezensko po pasku osobom ktore juz to robily ale nie cpaja i nie sa wjebane.
to bardzo dobrze, kogos nie namawiasz, ale w sumie to chcialam Ci powiedziec, ze w koncu masz pasujacy avatar %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 49 / 17 / 0

Nigdy nie wolno krzywdzić drugiej osoby, i to bez względu jaka ona jest.
Kto to robi, nie będzie szczęśliwy w swoim życiu. Jeśli można, to zawsze należy się starać pomóc lub przynajmniej nie szkodzić drugiej osobie. Proponowanie narkotyków komuś kto nie miał styczności dotychczas z tym jest zwyczajnie karygodne i można takiej osobie zniszczyć życie. Jeśli chce sama spróbować, eksperymentować to przynajmniej nie powinniśmy tego ułatwiać.
Kto krzywdzi innych, sam na siebie ściąga smutek, rozpacz i bezsens życia.
Nie róbcie tego. Pomagajcie innym, bądźcie życzliwi, troszczcie się o słabszych, mniej zaradnych, a posiądziecie radość i satysfakcje z własnego życia. I ćpanie nie będzie was satysfakcjonować. Nie będzie Wam to zwyczajnie potrzebne. Taki jest sens naszego istnienia. Tylko druga osoba , i to co się dla niej zrobi. Nic innego nie ma znaczenia.
Nigdy nie wjebałem nikogo i nie zamierzam.
Siebie samego też nie wolno krzywdzić. Własna nasza dusza wyje z rozpatrzy.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Ukradł z radiowozu narkotyki. Wpadka policji i ratowanie honoru udostępnieniem nagrania

Najpierw umieszczono informację z prośbą, aby mężczyzna sam zgłosił się na policję. Gdy nie było żadnego odzewu zdecydowano się udostępnić nagranie z monitoringu, aby znaleźć sprawcę zuchwałej kradzieży.
  • 8 / / 0

Wjebać nie wjebałem, pytałem czasem czy ktoś chce spróbować, ale większość odmawiała(i dobrze).
  • 22 / 1 / 0

Jeżeli pod wjebywanie podchodzi proponowanie i częstowanie kogoś, kto wcześniej czegoś nie brał, a potem zaczął to brać to niestety tak. Z resztą kiedyś zawsze byłam typem osoby co to namawiała wszystkich do wspólnej zabawy i dla towarzystwa. Teraz już raczej unikam tematu, a z pewnością nie proponuję i nie częstuję. Chyba, że się znamy i ktoś wjebał się sam, to nie matkuję.
  • 13 / / 0

Ogólnie pokazałem z 10 osobom z mojego otoczenia palenie, a konkretnie przeprowadzałem inicjację z wiadrem, dzisiaj wiem że to za mocno na początek ale no wtedy nie wiedziałem. Z tych 10 osób poza jedną co już nie żyje to myślę że 6/9 jara nadal i można powiedzieć ze są dość mocno związani z tą używka. Dodatkowo jeden kolega jara w opór a osobiście mu pierwsza lufę w życiu nabijalem a dzisiaj jest on naprawdę zawodnikiem dużego kalibru.
  • 35 / 4 / 0

Nie. Jednego kolegę "nawróciłem" do palenia, po tym jak zbastował po okresie codziennego jarania w gimnazjum. Jakoś sobie zaczęliśmy palić wspólnie (ale to już dawno temu). Pali do dziś :D
Nie czuję się pokrzywdzony bo x mnie nauczył jarać więc analogicznie nie miałbym wyrzutów jak sam bym kogoś nauczył. Co mnie to obchodzi?
  • 159 / 11 / 0

Moze kilka osob ale nie zaluje kazdy ma swoj rozum
  • 1770 / 240 / 0

Tak wjebałem kuzyna
  • 121 / 31 / 0

Odwiert Korzenny, Antoni Kosiba w twoim awatarze wskazuje że mogłeś leczyć ludzi nielegalnie.
  • 70 / 9 / 0

Samo poczęstowanie to nie wjebanie kogoś przecież. Ja ja kogo abstynent jestem ciągle namawiany do alkoholu i zawsze odmawiam. A gdybym się napił a potem rozpił to czy by to była winna tego co proponował. No przecież nie. Nikt kto nie ma problemów w życiu sie nie uzależni niezależnie co mu dacie spróbować. No nie licząc abstrakcyjnych sytuacji typu wiąże laskę w piwnic i przez miesiąc wstrzykuje herę :)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 427 uczestników Wejdź na czata