Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 10602 • Strona 1055 z 1061
  • 1797 / 157 / 0
Awatar użytkownika
LiquidStranger
Kompetentny
Kompetentny

Ja w sumie byłem miesiąc-dwa na ciągu na różnych dawkach i nie odczułem skręta. Czasami redukowałem, 2 dni 1mg potem 3 0.5mg i siema. No ale w tym czasie też nieraz leciałem na GBL'u albo Baclofenie. Paradoksalnie Amfetamina jest dobra bo lecisz 3 dni i zupełnie się nie przejmujesz
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 10 / 2 / 0

16 września 2021Tekneek pisze:
zapas klona mam alpry też cos jeszcze zostało, diazepamu też ale będe musiał "dobrać"(under) na schodzenie z dawek. To najlepszą opcją mówisz będzie przejście na sam diazepam ?
Diazepam jest idealnym lekiem na schodzenie z dawek, ewentualnie można by można było popróbować coś z rc'kami(tymi delikatniejszymi jak diclazepam).
  • 1 / / 0

Witam.Chłop 24 lata tramadol (100,150,200mg)dziennnie 400 mg od 6lat(wczesniej zarzucałem 2lata płyn po 15-30setek)staz 8 lat może parę dni detoksu.Pytanie dotyczy clonozepamu koleżka od 3 lat dawał po 2paczki za darmo co miesiąc,kontakt się urwał.Moje pytanie:czy odstawienie klona z dnia na dzień będzie bolesne w myśl skręt,psycha siądzie wiadomo ale czy wystąpi jakiś efekt odstawienia nagły typu "depresja oddechowa"bo zostały 3sztuki dla mnie to teraz 3dni.Po 3latach na benzo razem z tranem codziennie trzymane dawki 400mg oraz 2mg.Nie mam jak z rodzinnym zagadać mała miescina.Nie ma żadnego pługa na benzo. cut, wycięto treść niezgodną z regulaminem {Demis}
  • 726 / 151 / 0

grozi ci atak padaczki, pomijając już inne akcje, zapieprzałbym do psychiatry i mówił prawdę
  • 85 / 13 / 0

Jak nigdy wcześniej nie brałem w ciągu żadnego Benzo w ciągu to miesiąc na klonach da już objawy jakiegoś męczącego skreta? Muszę brać teraz klony maskując objawy niepożądane po neuroleptykach
  • 85 / 13 / 0

Ale działanie rekreacyjne 6mg klona plus mocna kawa i szlug i jesteś w niebie, jeszcze ta jesienna aura idziesz sobie chłodny wiaterek i tylko ten BESKAZITELNY spokój w głowie. Coś pięknego
  • 10 / 2 / 0

@velociraptor12
Tak, zależy jaka dawka dzienna ale oczekuj skrętu tak z 1-2 po zakończeniu kuracji. Jak bierzesz to zgodnie z lekarskimi wytycznymi(lmao) to dostaniesz pewnie relanium na schodzenie z dawki czy coś.
  • 95 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Biore klony od kilky lat ok 5 ale z bardzo dlugimi przerwami i zawsze to mnie ratowało od skretów, aż do niedawna.Przezylem swojego pierwszego skreta od klonow, od tamtej o pory jestem jakiś miesiąc w ciągu od dawek 4-6mg.Wczoraj rano wzialem ostatnie 4mg i wydaje mi sie ze mam skreta psychicznego, myslicie ze mam racje czy sobie wkrecam ? Po jakim czasie skret powinien sie zaczac w moim przypadku ? W koncu klony dzialaja bardo dlugo.Dodam tylko wazna rzecz ze od 5 lat jestem na metadonie.
Ćpun wierzy w to, co mówi, tylko za minutę myśli już całkiem coś innego, bo osaczyło go pragnienie narkotyku, które wszystko niweczy. :strzykawka: :* :ziew:
  • 874 / 190 / 1
Awatar użytkownika
dajmon
Kompetentny
Kompetentny

"ostatnie 4 mg", "skręt psychiczny"?!
Człowieku, odstawiłeś 4 mg klonazepamu, zbliżasz się być może do stanu zagrożenia życia.
Masz jeszcze szansę, zrób to z głową. Odstawiaj stopniową redukcją dawek pod opieką lekarza.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 95 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Ale po co te żarty o stanie zagrozeniu życia itd ?
Masz jeszcze szansę, zrób to z głową. Odstawiaj stopniową redukcją dawek pod opieką lekarza.
Właśnie tak zamierzam zrobić, nawet jestem zapisany na detoks ale za słabo się zabezpieczyłem na cały tydzień i zabrakło na dwa dni.
Ćpun wierzy w to, co mówi, tylko za minutę myśli już całkiem coś innego, bo osaczyło go pragnienie narkotyku, które wszystko niweczy. :strzykawka: :* :ziew:
ODPOWIEDZ
Posty: 10602 • Strona 1055 z 1061
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.