Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1470 / 353 / 0

Mi się wgl wydaje iż to że po tylu latach doszedłem tylko do 3mg dziennie ( a obecnie wgl zredukowałem to do dwóch Mg ) jednak niestety zawdzięczam temu że równolegle się od opio uzależniłem. Często wgl nie jem po 24 h a jak juz jem to max 1 .5mg mi starcza bo im mniej czuje klona w sobie tym opiaty efektywniej działają. Wiec kiedy mam okresy ze je biore zmniejszam
zuzycie benzo prawie do minimum. Ostatnio biorąc po uwagę redukcję jest to 1mg na dobę i jest spoko nie mam żadnych głodów ( w tym zakresie ;P) Bo głód opiatowy to inna para kaloszy.
  • 83 / 23 / 0

Ja już niestety brak klona odczuwałem przed upłynięciem 24h. Jak opóźniłem dawkę wieczorną to już mi sztywniały mięśnie, drżenie, bieg myśli.

Pamiętam jak kiedyś wracałem 400km samochodem z wyjazdu gdzie zapomniałem 'zapasu' a się przedłużyło. W połowie drogi czułem się jakbym siedział na siedzeniu obok. Czułem jakbym miał nogę z betonu taka spięta. Mroczki przed oczami. Jedynie to jak najszybciej dojechać na chatę. Udało się bez szwanku ale wielki chuj mi za to w dupe. NIE MA WYTŁUMACZENIA DLA GŁUPOTY I NIEODOWIEDZIALNOŚCI!!!!

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Policyjna akcja na parkingu. Dilerzy wpadli podczas transakcji

Funkcjonariusze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali na gorącym uczynku dwóch 50-latków podejrzanych o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Podczas działań kryminalni zabezpieczyli ponad 23 kilogramy substancji psychotropowych o czarnorynkowej wartości miliona złotych.
  • 128 / 12 / 0

Dziś rano zjadłem 1,5 mg alpry, bo wczoraj 2 mg mnie zmuliło i poszedłem lulu, ale nie chcę się wpiepszać znowu w klona i zarzuciłem 4 mg, czuję niedosyt podobny do alkoholowego niedochlania i chyba zarzucę jeszcze 2 mg, ale nie chce sobie tolerki wyrabiać, wczoraj rano zarzuciłem 4 mg klona a, o godz 18:00 kolejne 4 mg i już poczułem tę moc, tą potęgę w sobie, ale nie tędy droga zbyt się nacierpiałem by na nowo wrócić do kosmicznych dawek tego leku %-D
Jakby ktoś pytał to wziąłem od magika alprę i klony, alprę ze względu na tą magię, którą czułem w 2009 %-D niestety nic już po niej nie zostało, zostawię se ją na czarną godzinę :extasy:
  • 688 / 36 / 0

Mi tolerka się powiększyła też do 6mg ale od jutra wchodzę znowu na swoją dawkę 2mg rano i 2mg wieczorem. Będę miał dodatkowo kwete 100mg na sen to dam rade. Ze sniffowałem do 10mg i zjadłem jeszcze 2 paczki tchio %-D
  • 246 / 40 / 0

04 maja 2021Mordarg pisze:
Mi się wgl wydaje iż to że po tylu latach doszedłem tylko do 3mg dziennie ( a obecnie wgl zredukowałem to do dwóch Mg ) jednak niestety zawdzięczam temu że równolegle się od opio uzależniłem.
Szczęście w nieszczęściu jest takie, że wyczekujesz na działanie opio i "dzięki" temu nie ładujesz benzo w jakichś kosmicznych dawkach, podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że większa ilość uspokajaczy ubije trampka i jemu pochodne.
Jeśli się zostaje na samej benzynie, to dawki konieczne do przespania opio-skręta, zaczynają niepokojąco windować w górę.
  • 688 / 36 / 0

Dziś wpadło parę paczek klona 2mg i nie mogłem się powstrzymać z ostatniej starej paki gdzie było 10 klonów sniffnać maksymalna dobową klona 20mg :korposzczur:. Jak pisałem post up to od jutra zaczynam normalne dawkowanie %-D
  • 2067 / 330 / 0

Ta maksymalna dawka dobowa jest wg mnie gorsza od 'zwykłej'.
  • 688 / 36 / 0

Może jest gorsza ale jak na spokojnie bierzesz to może wystąpić reakcja paradoksalna. Ja wczoraj 20mg dziś 10mg i od jutrzejszego weekendu próbuję zjechać do jednego klonika dziennie (max 2 1-0-1) oczekuje tylko tego żeby działał przeciwdrgawkowo o efekcie przeciwlękowym po tylu latach mogę zapomnieć. Alpra dawno przestała działać nawet jak wrzucę 10mg w rcki benzo się nie bawię.
  • 1470 / 353 / 0

Krótkie pytanie - Klon Jest na RPW?
  • 2691 / 864 / 0

nigdy nie dostałeś recepty na klony? wszystkie leki benzodiazepinowe w polsce są dostępne na zwykłą receptę (Rp.), czyli potocznie mówiąc tą białą. jednak, aby taka bibuła była poprawnie wypisana, to musi zawierać adnotację o potwierdzonej ilości substancji czynnej.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata