Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 10160 Strona 1013 z 1016
Rejestracja: 2014
  • 3086 / 434 / 0

@TMq Dokładnie, o tym samym też kminiłem, że 1mg codziennie, a 2mg spokojnie co dwa dni.

Tak a jak już działanie słabnie mocno pod noc to bez kitu nie ma co dorzucać, tylko np. w moim przypadku wrzucić 100mg kwetiapiny na sen, a rano już ochota na miętusa jest i wtedy powinno się brać.
Rejestracja: 2016
  • 919 / 161 / 0

21 lutego 2021Luzing pisze:
Czy też odczuwacie wkurwienie jak wrzucicie za mało klonazepamu.Nerwy, jakiś taki roztrzęsiony, do tego brak ochoty na np : słuchanie muzy, czatowanie etc.
Ja miałem mega wkurwa, musiałem dojebać do porannej dawki (2 mg) + 4 mg po jakiejś godzinie.
Tak. W sumie nie jestem pewien, czy akurat konkretnie po klonach, czy po niektórych/wszystkich benzo, ale mam podobnie, a im bardziej napalisz się przed na fazę i nie będzie satysfakcjonująca, tym większy wkurw. I dokładnie tak jak napisałeś, nie jest to po prostu zwykłe wkurwienie, rozczarowanie, tylko taka niechęć do wszystkiego, że od razu idę spać.

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Patty Schemel: nie ma niczego romantycznego ani ekscytującego w byciu uzależnionym od heroiny

Perkusistka kultowego zespołu Hole zdecydowała się opowiedzieć o swoich uzależnieniach od alkoholu i narkotyków, które doprowadziły ją niemal do śmierci. W wydanej w 2017 roku książce “Hit So Hard” Patty Schemel szczerze opowiada o wpływie narkotyków na muzyczną scenę Seattle w latach 90., swojej osobistej podróży oraz muzyce, dzięki której wyszła z nałogu.
Rejestracja: 2021
Użytkownik zbanowany
  • 3 / / 0

coś w tym jest, benzo działają "subtelnie", dlatego wrzucanie dawek większych, niż na ulotce troszkę nie ma sensu
Rejestracja: 2019
  • 678 / 37 / 0

@perlachmielowa
Wrzuć na zerowej tolerancji 6mg klona i napisz to jeszcze raz.
Rejestracja: 2020
  • 74 / 4 / 0

Witam zwracam się z prośbą o poradę dla starych benzowiczów:
Otóż leciałem ładnie na baklo i pregabie kilka miesięcy ale przestało klepać i wlazłem w klona
(kiedyś przerabiałem i odstawki benzo ale raczej alpry itd), najpierw 1,5 - 2 -3 mg i tak czułem się jak król euforia, power (do tego cały czas pregaba i baklo przepisane od lekarza) i energetyki, kawy i tak pare miechów (potem 6 mg itd) potem zacząlem mieszać z alprą 1,5 - 2,5 mg dodawane ale alpra muli za bardzo, jest idealna na sen dlatego nie lubiałem alpry ale czasem dodawałem ją do klona żeby zmiast 6 mg wziąc 4,5 reszte alpry itd.
No i lece na klonie drugi meisięac jakoś i nie ma już powera, speeda energii mimo energoli, kawy itd, z lekami to samo jest (doszedł convulex ale wcześnie też klepał z klonem), czasem łącznie dochodziło do 12 mg na dobe łącznie klon i alpra. ogolem raczej power ale w komunikacji przysypianko i odplywalem ale jak sie budzilem klon trzymal.
No i dzisiaj poszło z 8 mg klona i mimo że wszystko tak samo to nie ma klonowej mocy tylko zmuła i nie wiem czy mam odstawiać czy co robić
leki jakie biore wedle zaleceń lekarza (na dobe)
pregabalina 600 mg / czasem idzie 750
baclofen 25 ng - 50 mg / 75-100 mg idzie raczej
convulex (kwas walproinowy) 1200 mg - idzie 1500 mg raczej
ketrel (kwetiapina) 75 mg na noc

no i co mam na własną ręke:
2 x Clonazepamum 2 mg
1,5 x Alprazolam 1 mg
2 blistry Sedamu (bromozepam) 6 mg
2 x Relanium (diazepam) 5 mg
1 x Nitrazepam 5 mg
1 x Frisium (clobazam) 10 mg
2 x ApoDream (zopiclone) 7,5 mg
+ w chuj pregabaliny, baklofenu, ketrelu, kwasu walproionwego, troche zolpidemu

co począć ? Chodzi mi o funkcjonowanie dzień w pracy by nie być zmulonym itd, moim zdaniem najlepiej ograniczyć klona do 2 mg ale nie wiem czy to wypali? Może włączyć diazepam? Leki typu alpra, sedam, nitra odpadają,chyba że na na noc ale i tak nie bo na noc starcza ketrel czasem troche niebenzo.
Proszę o porady
Rejestracja: 2010
  • 1462 / 216 / 0

Subtelnie to działa Relanium. Klony albo lorek to silnie fazotwórcze cukierki, więc osobiście wolę alprę, bo nie siada tak na banię i nie robię pojebanych rzeczy z uśmiechem na twarzy %-D
Rejestracja: 2020
  • 74 / 4 / 0

mnie alpra mocno muli. klon było ideolo i działa w chuj długo ale ostatnio działanie bardziej mulące niż napędzajacego jak na początku
i niewiem czy jest sens schodzić z klona rano brać 2mg i 10/15/20 ? mg diazepam?
Rejestracja: 2020
  • 74 / 4 / 0

czytałem że ten clobazam działą ciekawie, bo jest i przeciwpadaczkowy,drgawkowy, miorelaksacyjny, uspokajający i co najważniejsze nie ma działanie sedatywnego co jest dobre do pracy. szkoda ze mam jedną paczke tylko a trzeba dużo jeść bo dwie tabsy czyli 20 mg to 0,5 mg klona chyba. albo jakby go mieszać 2 mg klona + 30/40 mg clobazam, chyba wypróbuje. chociaż jak mieszałem klona ze słabszym benzo (bromek) to nawet po blistrze bromka wogle go nie poczułem.
Rejestracja: 2021
  • 3 / / 0

witam czy jak teraz ( wtorek 12:30) bez tolerki zjadlem 1mg klona to w czwartek okolo 16:30 bede mogl sie mocno najebac? wiem ze moge wyjsc na przyslowiowa pizde ale nie chce ryzykowac w zaden sposob
Rejestracja: 2018
  • 850 / 173 / 0

Najebuj sie ostrożnie bo fakt: możesz okazać sie królem i bonzo popijawy ale może ci sie urwać film szybciej niż reszcie i beda jaja. Tzn. urwal nie oznacza, że zaśniesz. O to to nie - jest szansa, że będziesz szałał jak natchniony bez pamieci operacyjnej i żadnych hamulców. Zacznij najebanie na mocno od spokojnego popijania, żeby nie było że pizda to powiedz że flaki cię bolą.
Posty: 10160 Strona 1013 z 1016
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2115 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: worek36 i 1 gość