Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3086 / 434 / 0

@TMq Dokładnie, o tym samym też kminiłem, że 1mg codziennie, a 2mg spokojnie co dwa dni.

Tak a jak już działanie słabnie mocno pod noc to bez kitu nie ma co dorzucać, tylko np. w moim przypadku wrzucić 100mg kwetiapiny na sen, a rano już ochota na miętusa jest i wtedy powinno się brać.
  • 919 / 161 / 0

21 lutego 2021Luzing pisze:
Czy też odczuwacie wkurwienie jak wrzucicie za mało klonazepamu.Nerwy, jakiś taki roztrzęsiony, do tego brak ochoty na np : słuchanie muzy, czatowanie etc.
Ja miałem mega wkurwa, musiałem dojebać do porannej dawki (2 mg) + 4 mg po jakiejś godzinie.
Tak. W sumie nie jestem pewien, czy akurat konkretnie po klonach, czy po niektórych/wszystkich benzo, ale mam podobnie, a im bardziej napalisz się przed na fazę i nie będzie satysfakcjonująca, tym większy wkurw. I dokładnie tak jak napisałeś, nie jest to po prostu zwykłe wkurwienie, rozczarowanie, tylko taka niechęć do wszystkiego, że od razu idę spać.

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Patty Schemel: nie ma niczego romantycznego ani ekscytującego w byciu uzależnionym od heroiny

Perkusistka kultowego zespołu Hole zdecydowała się opowiedzieć o swoich uzależnieniach od alkoholu i narkotyków, które doprowadziły ją niemal do śmierci. W wydanej w 2017 roku książce “Hit So Hard” Patty Schemel szczerze opowiada o wpływie narkotyków na muzyczną scenę Seattle w latach 90., swojej osobistej podróży oraz muzyce, dzięki której wyszła z nałogu.
Użytkownik zbanowany
  • 3 / / 0

coś w tym jest, benzo działają "subtelnie", dlatego wrzucanie dawek większych, niż na ulotce troszkę nie ma sensu
  • 678 / 37 / 0

@perlachmielowa
Wrzuć na zerowej tolerancji 6mg klona i napisz to jeszcze raz.
  • 74 / 4 / 0

Witam zwracam się z prośbą o poradę dla starych benzowiczów:
Otóż leciałem ładnie na baklo i pregabie kilka miesięcy ale przestało klepać i wlazłem w klona
(kiedyś przerabiałem i odstawki benzo ale raczej alpry itd), najpierw 1,5 - 2 -3 mg i tak czułem się jak król euforia, power (do tego cały czas pregaba i baklo przepisane od lekarza) i energetyki, kawy i tak pare miechów (potem 6 mg itd) potem zacząlem mieszać z alprą 1,5 - 2,5 mg dodawane ale alpra muli za bardzo, jest idealna na sen dlatego nie lubiałem alpry ale czasem dodawałem ją do klona żeby zmiast 6 mg wziąc 4,5 reszte alpry itd.
No i lece na klonie drugi meisięac jakoś i nie ma już powera, speeda energii mimo energoli, kawy itd, z lekami to samo jest (doszedł convulex ale wcześnie też klepał z klonem), czasem łącznie dochodziło do 12 mg na dobe łącznie klon i alpra. ogolem raczej power ale w komunikacji przysypianko i odplywalem ale jak sie budzilem klon trzymal.
No i dzisiaj poszło z 8 mg klona i mimo że wszystko tak samo to nie ma klonowej mocy tylko zmuła i nie wiem czy mam odstawiać czy co robić
leki jakie biore wedle zaleceń lekarza (na dobe)
pregabalina 600 mg / czasem idzie 750
baclofen 25 ng - 50 mg / 75-100 mg idzie raczej
convulex (kwas walproinowy) 1200 mg - idzie 1500 mg raczej
ketrel (kwetiapina) 75 mg na noc

no i co mam na własną ręke:
2 x Clonazepamum 2 mg
1,5 x Alprazolam 1 mg
2 blistry Sedamu (bromozepam) 6 mg
2 x Relanium (diazepam) 5 mg
1 x Nitrazepam 5 mg
1 x Frisium (clobazam) 10 mg
2 x ApoDream (zopiclone) 7,5 mg
+ w chuj pregabaliny, baklofenu, ketrelu, kwasu walproionwego, troche zolpidemu

co począć ? Chodzi mi o funkcjonowanie dzień w pracy by nie być zmulonym itd, moim zdaniem najlepiej ograniczyć klona do 2 mg ale nie wiem czy to wypali? Może włączyć diazepam? Leki typu alpra, sedam, nitra odpadają,chyba że na na noc ale i tak nie bo na noc starcza ketrel czasem troche niebenzo.
Proszę o porady
  • 1462 / 216 / 0

Subtelnie to działa Relanium. Klony albo lorek to silnie fazotwórcze cukierki, więc osobiście wolę alprę, bo nie siada tak na banię i nie robię pojebanych rzeczy z uśmiechem na twarzy %-D
  • 74 / 4 / 0

mnie alpra mocno muli. klon było ideolo i działa w chuj długo ale ostatnio działanie bardziej mulące niż napędzajacego jak na początku
i niewiem czy jest sens schodzić z klona rano brać 2mg i 10/15/20 ? mg diazepam?
  • 74 / 4 / 0

czytałem że ten clobazam działą ciekawie, bo jest i przeciwpadaczkowy,drgawkowy, miorelaksacyjny, uspokajający i co najważniejsze nie ma działanie sedatywnego co jest dobre do pracy. szkoda ze mam jedną paczke tylko a trzeba dużo jeść bo dwie tabsy czyli 20 mg to 0,5 mg klona chyba. albo jakby go mieszać 2 mg klona + 30/40 mg clobazam, chyba wypróbuje. chociaż jak mieszałem klona ze słabszym benzo (bromek) to nawet po blistrze bromka wogle go nie poczułem.
  • 3 / / 0

witam czy jak teraz ( wtorek 12:30) bez tolerki zjadlem 1mg klona to w czwartek okolo 16:30 bede mogl sie mocno najebac? wiem ze moge wyjsc na przyslowiowa pizde ale nie chce ryzykowac w zaden sposob
  • 850 / 173 / 0

Najebuj sie ostrożnie bo fakt: możesz okazać sie królem i bonzo popijawy ale może ci sie urwać film szybciej niż reszcie i beda jaja. Tzn. urwal nie oznacza, że zaśniesz. O to to nie - jest szansa, że będziesz szałał jak natchniony bez pamieci operacyjnej i żadnych hamulców. Zacznij najebanie na mocno od spokojnego popijania, żeby nie było że pizda to powiedz że flaki cię bolą.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2115 uczestników Wejdź na czata