Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 61 / 6 / 0

Brał ktoś z Was Rivotril z Galeniki? Jak opinie?
  • 171 / 8 / 0

Czeskie klony Rivotrilki od Rocha w słoiczkach to w większości wyjebki. Nie mają deklarowanej ilości substancji czynnej, albo cholera wie co tam siedzi. Mam porównanie z TZF. Uważajcie na nie.
Brał ktoś z Was Rivotril z Galeniki? Jak opinie?
Jeżeli to te w blistrach, to zwykle są dobre i działają. Tak jak Ksalol z Galeniki też działa.

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Żołnierze odpowiedzą za narkotyki. Akcja w Dęblinie i Puławach

Wtorkowa akcja Żandarmerii Wojskowej przeprowadzona m.in. w Dęblinie i Puławach zakończyła się zatrzymaniem piętnastu podejrzanych, w tym czwórki żołnierzy 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego. W trakcie przeszukań znaleziono niewielką ilość amfetaminy i marihuany.
  • 2 / / 0

Siemka tak czytam od paru lat o benzo,i ostatnio przepisała cardiolog mojej babci 2mg klona na uskpokojenieXD
Cierpie na zaburzenia depresyjno nerwicowe od 11 lat ale jadę na sucho, tzn alko z 2 x w tyglu lub 1x no i trawa kiedyś w ch dzisiaj od święta bo nasiliła mi zaburzenia,mam pytanko do was ,czy klon pomoże mi normalnie funkcjonować?tz wiecie ocb te zaburzenia co pisałem i fobia?
Jaką dawkę byście proponowali na początek?
Dodam że mam bezdech senny nie zawsze ale zdarzy sie ze 4 x w miesiącu i właśnie nwm czy mogę brać klona jak mam bezdech?
A jak nie mogę to jaki inny lek byście polecali???
Pozdro mordeczki :D
  • 823 / 168 / 0

Zrób sobie i swojemu młodemu życiu przysługę i kurwa nie idź tą drogą. Posłuchaj rady i nie bierz benzo a tym bardziej klona bo za 3-4 lata na pewno nie będziesz pamiętał tej przestrogi.
  • 2 / / 0

@BladziuchnyStrach
JA mam wyjebane na swoje życie i tak nie jest nic warte mam 28 lat i nie mam nic i 0 perspektyw i do tego mieszkam na zadupiu bez brawa jazdy i mam ogromne myśli samobójcze ,dlatego pytam czy moge brać ten jebany clonazepam żeby chociaż trochę sobie ulżyć
  • 240 / 40 / 0

Ładuj opór.
  • 3463 / 435 / 0

Żałuję że przez pół roku jadłem klona 1-2mg co tydzień,dzień po alko. Benzo mnie nie klepie,teraz zeby coś poczuć musiałbym jeść 4mg-6mg klona lub pół paczki rolek a to i tak już nie jest to co człowiek czuł na początku. Robie 3 miechy przerwy,i klona juz nie dotykam,sprawdzę słabsza benzo. Jak nadal słabo to znow 3 miechy przerwy. Aż do wyzerowania tolerki. Na szczescie nie mam już lęków wiec nie potrzebuje benzo, jedynie wrzucić dla chillu. Ale nie kosztem tego by wrzucać 4-6mg klon to kurwa. Kiedyś 10mg rolek starczyło.
  • 240 / 40 / 0

6 lat na forum i zdziwiony? Ja bym chciał żeby mnie te 6 mg klepało :=)
  • 3463 / 435 / 0

Wiedziałem że to nastąpi, ale to się stało nagle. Z tygodnia na tydzień mnie przestało klepać.
  • 240 / 40 / 0

Niespodzianka :-) Nie jesteś sam, chociaż ja odstawiam na lajcie i polecam takie rozwiązanie - klon, brom, rolki. Pregabaline i Bacolfen też doraźnie biorę, nie wiem czy to coś daje w sumie, ale jest to aplikuję czasem. Najważniejsze, że zjechałem z 20 mg i więcej klona plus 10 mg alpry dziennie na blister bromka dziennie. Nie mieszać z alko i każda odstawka jest do przeżycia na lekko.

Powodzenia.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata