Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9841 Strona 983 z 985
Rejestracja: 2018
  • 263 / 41 / 0

Czy jest sens miksować klony z rolkami? Czy nie poczuje się rolkowego rozluźnienia przy klonie?
Rejestracja: 2018
  • 159 / 15 / 0

ja mixuje ostatnio klony z alprą i jest jakby troszkę lepiej tylko musi być też podkład ze stima jakiegoś

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Depresja i ból. Pandemiczny boom na marihuanę i sprzęt do produkcji

Dostawcy urządzeń do palenia zielonych listków notują rekordy obrotów i to od startupów po duże firmy. Nigdy jeszcze nie były tak pożądanym produktem.
Rejestracja: 2019
  • 216 / 51 / 0

Miksy benzosów są raczej bez sensu. Albo jedno, albo wcale. Akurat klonazepam i diazepam są podobne w cziałaniu.
Rejestracja: 2020
  • 222 / 9 / 0

Nie zgadzam się że miksy benzodiazepin są bez sensu bo Klon i Al prazol um to jest jedyne połączenie tych leków które jest według mnie sens brać tak w ogóle miałem bana i chciałem wam o powiedzieć jak minął piątek na klonie otóż poszło przez cały dzień chyba 11 mg oczywiście nie Naraz osiem mg poszło. Do tego poszło dwa piwa Książęce bardzo fajny stan no ale zgadzam się z przedmówcami że nie osiągnąłem tego co za pierwszym razem ale było podobnie a i dodam jeszcze że później jak nie mogłam zasnąć chociaż nie wiem czemu to wziąłem pięć mg alpry podjęzykowy i uśpiła mnie na. Na jakieś 6 h a i dodam że te osiem mg klona poszło jednorazowo wcześniejsze dawki poszły w ciągu dnia w sensie że rano a i to nie były dwa piwa tylko 3 piwa jeszcze zaraz wam opiszę w dziale. A wczoraj w sobotę imprezowałem jeszcze z Al prazol um am opiszę wam wątku głównym o tym leku ale było super i czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego jak bierze się Benzodiazepiny alkohol w chodzi jak woda w sensie piwo. I gdybym miał 20 piw to wypił bym je wszystkie pomimo tego że mam słabą głowę do alkoholu bo po samych czterech Max pięciu piwach jestem pijany proszę mnie nie krytykować mam nadzieję że wszystko jest czytelne to była zabawa weekendowa
Rejestracja: 2020
  • 222 / 9 / 0

Zadam jeszcze jedno pytanie bo ogólnie Klon działa bardzo długo i w dodatku w takiej wielkiej dawce powinien działać przez jakieś 30 h a następnego dnia czyli wczoraj działał mniej więcej do połowy dnia może to było spowodowane dużą ilością kofeiny nie kumam. Tak w ogóle te dwie sytuacje z Alpro wy Czoraj i klonem przedwczoraj były sytuacjami rekreacyjnymi i planuje zrobić dłuższą przerwę od substancji oddziału wującym na receptory Gaba bo chce się leczyć medyczną marihuanę która mi pomaga. Jeszcze chcę się zapytać bo mam jeszcze jedną tabletkę klona zero.pięć mg planuje sobie jutro ją wziąć żeby nie mieć żadnych takich objawów odstawiennych typu rozdrażnienie po jakim czasie Medyczna marihuana zacznie działać tak jak powinno czyli że działanie nie będzie spłycone. Bo ogólnie leciałem tak około 10 dni zaczynając od Zopiklon U potemRL Aniu Bromazepam i były też przerwy dwudniowe dwie takie przerwy były no ale w ten cały czas poszło taką cała Paczka relanium piątek cała Paczka alpry jedynek paczka zopiklonu i 30 mg broma podczas 10dni i 19mg klon %-D Więcej grzechów nie pamiętam proszę o brak krytyki mam nadzieję że moje dzisiaj się trzy posty są czytelne a trawę będę miał dopiero środa lub czwartek ktoś kto się na tym zna czy mógłby mi powiedzieć ile czasu te leki będ Będą działać wiem że to jest bardzo dużo tych wszystkich pytań ale mam nadzieję że te wszystkie pytania w trzech postach zamieściłem czytelnie chciałbym uzyskać odpowiedzi życzę miłej niedzieli %-D
Rejestracja: 2019
  • 1649 / 148 / 0

Ja z klonem miałem 2 podejścia dawki były nawet 6mg i zero więc odpuściłem sobie klona jednak on nie dla mnie .
Rejestracja: 2018
  • 132 / 8 / 0

Jak byłam zajebana ścierwem, to też klony na mnie nie działały. Wpierdalałam każde benzo, przeciwpsychotyczne, nasenne, fent, oxy, morph. Dopiero po detoxie zrozumiałam klony, zresztą tam wszyscy wpierdalali klony (oprócz mnie) więc jak dupościsk puścił i jebnęłam strzała, to w klonach odnalazłam spokój.
Rejestracja: 2018
  • 18 / / 0

ile czasu można bezpiecznie brać wspomagająco w silnym lęku nerwicy żeby się nie uzależnić
Rejestracja: 2020
  • 329 / 58 / 0

17 listopada 2020patriko88 pisze:
ile czasu można bezpiecznie brać wspomagająco w silnym lęku nerwicy żeby się nie uzależnić
3 tygodnie (2 tygodnie brania, tydzień schodzenia nimi bądź rolkami)

To najbezpieczniejszy okres żeby się nie uzależnić.
Rejestracja: 2019
  • 292 / 71 / 0

Ja dopiero teraz poznałem moc tego leku, odnośnie działania. nie rozumiałem skąd te pochwały i powszechność. Dla mnie klon dał się odczuć w fizycznym spięciu ciała, ładnie rozluźnia i daje lekkość, ale trzeba pamiętać, żeby nie brać nadrekreacyjnie, bo rekreacji w nim nie czuję jeśli dzień mam normalny. Rekreacja pojawia się w stresie.
Posty: 9841 Strona 983 z 985
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości