Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9678 Strona 964 z 968
Rejestracja: 2017
  • 135 / 12 / 0

Po pierwsze klonazepam nie ma jakiegoś, spektakularnie silnego działania nasennego. Po drugie, po dziesięciodniowym ciągu Twój organizm będzie potrzebował trochę czasu na przywrócenie "normalnego" cyklu dobowego.
Rejestracja: 2020
  • 61 / 11 / 0

Pierwszy słupek to jeden dzień, na dole kolejny itd., następnie ilość clonow w mg zarzucona w danym dniu, druga cyfra to ilość rolek zażytych o dawce 5 mg w tym samym dniu. Został mi jeden clon 2 mg i 26 rolek 5 mg, dodam, iż to jest kolejność dni, bez dnia przerwy, aż do dnia dzisiejszego na samym dole 2- 0. Jak dysponować rolkami i co ile godzin, aby złagodzić lądowanie po odstawce clona, ostatnia przerwa od takiego maraton malutkiego to 9 dni. Bo patrząc na to, to odnoszę wrażenie że te rolki jedynie zmarnowałem, bo chciałem odstawiać clony, ale wiecie jak to jest jak są, a jeszcze jeden nie zaszkodzi i tym sposobem marnowałem rolki.

6 - 2 ( Przykład, 6 mg clona, 2x relanium 5 mg )
5 - 0
3 - 0
2 - 1
3 - 0
3 - 0
2 - 1
2 - 2
4 - 0
1 - 5
2 - 2
1 - 3
4 - 6
2 - 0

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Przyszedł na dozór z narkotykami

Mężczyzna stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. 42-latek przyszedł do jednostki policji z... amfetaminą.
Rejestracja: 2008
  • 635 / 124 / 0

15 września 2020CieplyDotykKsiedza pisze:
Wzialem 3mg klona i po 2h sie obudzilem. Co jest ze mna nie tak?
nic nie jest nie tak jak waliłeś kilka dni czy tam tyg dobrego włada to ja osobiscie nie mówię żebyś tak zrobił ale ja bym nawet do 5mg wziął ( z przewagą na 4 jednak ) ale już nie więcej bo moze paradoksalnie zadziałać i wręcz pobudzić do tego bym jeszcze zapalił mj i wypił z 3 piwa 6% broń boże wódę. zakładając że masz zwała i pełno amfy w organizimie nie powinno to zerwać filmu i zadziałać jakoś rozpierdologennie (wlasnie przez tą amfe ) to ze działa juz wiesz tylko zjadles zamało w stosunku do tego co nabalowałeś aha i pamietaj ze te 3mg juz masz w sobie i bedziesz mial przez kolejne 12h wiec je tez uwzględniaj w obliczeniach. Po datach widzę że już po ptokach ale może dla potomnych ;)

[zaznaczę że w normalnych okolicznościach dla kogoś bez tolerki - 3mg , 3 piwa i mj to przepis na kłopoty i prawie na pewno zerwany film. ]
Rejestracja: 2017
  • 1024 / 497 / 0

@NarcosSantos serio? Przecież odstawienie klonów (a tym bardziej diazepamu) po takim ciągu to czysta formalność. Nawet nie trzeba tego redukować zbytnio, długi okres półtrwania robi swoje.

Napiszę Ci jak ja schodzę z takich ciągów do 4 tygodni na długo działających benzo. Przez kilka dni zmniejszam prowizorycznie dawkę, np. jeśli szło 2mg na dzień to biorę kolejno każdego dnia o 0,5mg mniej, czyli 1,5 - 1 - 0,5, potem ewentualnie przez dzień-dwa po 0,25mg i odstawiam. Potem obserwuję reakcję organizmu, jeśli wystąpią jakieś dokuczliwe objawy absty to dobieram sobie jakąś małą ilość, zazwyczaj są to okruchy rzędu 0,25mg. Jeśli po tym objawy ustąpią do akceptowalnego poziomu to nie jem więcej i czekam na to, co będzie dalej. Jeśli następnego dnia lub jeszcze kolejnego sytuacja się powtarza to znowu dobieram tyle, żeby być w stanie normalnie funkcjonować, ale wciąż znajdować się lekko pod kreską. Nie kieruję się żadną rozpiską bo to przy takich ciągach nie ma najmniejszego sensu, po prostu jeśli czuję się bardzo źle to dopiero wtedy sobie dobieram tyle, żeby lekko ulżyło - i tyle.

Zazwyczaj taki proces odstawiania nie trwa dłużej niż kilka dni, max tydzień i kończy się jedynie na lekkim pobudzeniu i bezsenności, którą można kontrować jakimiś farmaceutykami, ewentualnie MJ jeśli pomaga Ci ona zasnąć (mi osobiście pomaga). Bez jaj, ciężej mi jest odstawić alprę po tygodniu niż klony po miesiącu, tak jak napisałem wcześniej - to czysta formalność.
Rejestracja: 2018
  • 87 / 9 / 0

Czy przy wyskokach na benzo tj. jak powiedzmy zjem całą paczkę klonów dwójek w tydzień, to mocno podskakuje wtedy tolerka, czy to tylko przy długotrwałym zażywaniu?
Rejestracja: 2015
  • 934 / 72 / 7

paka klonów dwójek w tydzień? no ładnie się bawisz, pamiętasz coś w ogóle? tolerka podskoczy znacząco tym bardziej że klon ma długi okres półtrwania. nie bierz żadnych benzo przez ok 2 tygodnie a tolerka powinna spaść znacząco, bo jeżeli dalej będzie utrzymywać benzo we krwi stałym braniem to tolerancja się wzmocni na dłużej.
Rejestracja: 2018
  • 87 / 9 / 0

No właśnie to bylo tak ze paka akurat alpry (bary) poszła w tydzień, ale to w lipcu. Swego czasu zamawiałem benzo tylko po to, zeby urwac sobie film na kilka dni, ale z tego wyroslem.
Od tamtej pory [lipca] nic nie jadlem, teraz mam znowu klony i fakt, dzialaja w tle (tj. częsty nieogar, zapominanie rzeczy itp), ale nie czuje tej niezaprzeczalnej przyjemności, póki nie zapije dwoma piwkami.
Uprzedzajac odpowiedzi - znam pojecie zludnej trzezwosci, ale z benzo zawsze umialem sie dobrze bawic, mimo tej wiedzy.

Eksperymentuje sobie. Jem raz 1 mg na cały dzien, a raz 2 mg i 2-3 piwka.
Znowu uprzedzam rzucające się osoby. Nie robię tego ciagle, po prostu akurat wpadły mi w rece.
Przeczytajcie czyjeś poprzednie posty zanim ocenicie, błagam.

17 września 2020cbsz pisze:
nie bierz żadnych benzo przez ok 2 tygodnie a tolerka powinna spaść znacząco

Czyli teoretycznie powinienem mieć tolerke praktycznie zerowa, skoro nie jem nic drugi miesiąc.

17 września 2020cbsz pisze:
bo jeżeli dalej będzie utrzymywać benzo we krwi stałym braniem to tolerancja się wzmocni na dłużej.
O to mi chodziło. Czyli jak benzo siedzi długo we krwi (im dłużej), to tolerke później tym trudniej zbić?

Załóżmy:
mamy dwie osoby, A i B.
Równocześnie rozpoczynając, osoba A zjada 100 klonów dwójek w tydzień, a osoba B zjada 100 klonow dwójek w miesiąc.
Która z osób będzie miała wyższą tolerancję?


Wydaję mi się, że odpowiedź to B. Obie zjadły tyle samo, ale tu chodzi o długość utrzymywania się substancji we krwi.
Mylę się?

Mój wniosek: jednorazowe wyskoki z DUŻYMI dawkami podbijają tolerancję mniej (lub wcale) niż dłuższe ciągi z mniejszymi.
Ostatnio zmieniony 17 września 2020 przez lady in the radiator, łącznie zmieniany 5 razy.
Rejestracja: 2020
  • 85 / 3 / 0

Takie pytanie łapie schizy po marihuanie szybsze bicie serca ucisk w kartele czy według was dwa do czterech mg klona przed paleniem zapobiegnie takim akcjom czy lepsza będzie jakaś inna benzodiazepin i co mogę się spodziewać po takim połączeniu Klon + trawa
Rejestracja: 2020
  • 22 / / 0

Czy branie klonazepamu po 3 tygodniowym ciagu na fecie, w sensie takim ze mala ilosc klona pod jezyk a potem kreska, ma to jakis sens. 3mg klona mnie usypia, a wzialbym pod jezyk 0.5mg. Po czym szcur
Rejestracja: 2016
  • 2844 / 785 / 0

Nie ma sensu.
Posty: 9678 Strona 964 z 968
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: drakan9 i 6 gości