Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3204 / 363 / 0

Też polecam nie palić. Ja zrezygnowałem całkowicie z zioła,a kiedyś palilem codziennie i kochałam te fazę. Nie ma sensu sie męczyć,jak Ci coś nie służy i masz po tym lęki to odpuść a nie szukaj jakichs złotych środków typu benzo.
  • 100 / 6 / 0

To nie ma sensu, zastanow sie. Jarasz i sie zle po tym czujesz, a potem wrzucasz klon o duzym potencjale uzalezniajacym zeby sie czuc wzglednie dobrze. Nie wiem ile masz lat i czy to kwestia presji ze strony towarzystwa, czy moze uzaleznienie ale zadaj sobie pytanie - kurwa po co?

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Trawka w pluszaku

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy zatrzymali we wtorkowe przedpołudnie 24- letnią mieszkankę miasta. Nienotowana w przeszłości kobieta posiadała w swoim mieszkaniu 61 gramów suszu, wstępnie określonego jako marihuana.
  • 2 / / 0

01 czerwca 2020g4cm4n pisze:
Klon to dlugodziajace benzo, wiec jesli nie masz wyrobionej tolerki to jeden talerz, poznym wieczorem wystarczy.
  • :tabletki:
Właśnie ja klona traktuje jak zabawke na posiadówe, ew. chillowanie bomby z kumplami więc zdarza mi się jeść po 4-6mg myśle z raz-dwa miesięcznie (jakaś tolerka jest jak rozumiem). Po prostu dorzucając nie czuje żadnej zmiany stanu stąd chciałbym się dowiedzieć ile czasu odczekać żeby był sens dorzucić coś :)
  • 100 / 6 / 0

Z klonem bywa tak, ze dorzucajac nic nie czuc co bywa zdradzieckie niczym metakwalon w Wilku z Wall Street. Zupelnie inaczej to wyglada np. w przypadku alprazolamu. Mi spokojnie by wystarczylo wrzucic to 2-4 mg i miec czill przez cala noc.
  • 106 / 8 / 0

Czy wie ktoś coś może na temat tego, czy zażycie w rekreacyjnej ilości klona dzisiaj będzie miało znaczenie u okulisty następnego dnia rano?
  • 811 / 120 / 0

Tak ale nieistotne. Chyba że zjesz jakąś kosmiczną dawkę. 1 mg będzie ok, z 2 już lepiej nie ale da radę. Więcej nie warto bo ci złe okulary dobiorą. Jakie masz badanie wzroku? bo przy astygmatyzmie i stożku rogówki sytuacji nie znam. tylko plus lub minus.
  • 106 / 8 / 0

02 czerwca 2020endother pisze:
Tak ale nieistotne. Chyba że zjesz jakąś kosmiczną dawkę. 1 mg będzie ok, z 2 już lepiej nie ale da radę. Więcej nie warto bo ci złe okulary dobiorą. Jakie masz badanie wzroku? bo przy astygmatyzmie i stożku rogówki sytuacji nie znam. tylko plus lub minus.
Wziąłem jakieś 8 mg dziś rano. Skonsultuję to z okulistą, bo mam z pracy darmowe eporady xD Później zedytuję.
  • 811 / 120 / 0

Nie to za dużo, jeśli masz możliwość to przełóż. klon rozluźnia mięśnie. Jeśli dobierzesz okulary to mogą potem okazać się złe, zwłaszcza jeśli masz +. Jeśli nie masz takiej możliwości to powiedz po prostu co zażyłeś. Powiedź też jakie to badanie bo np. przy mapowaniu siatkówki nie będzie to przeszkadzało .
Użytkownik zbanowany
  • 142 / 14 / 0

Biorę dziennie nałogowo 2mg-4mg czasem więcej.Z takimi pytaniami ile mam lat to do kolegów,żadna presja po prostu chce spróbować jeżeli powiedzmy 2mg klona i 2 mg alpry zlikwiduje lęki to git.Moja codzienna porcja. Dzięki za odpowiedźi.
Jeszcze to przemyśle.
  • 100 / 6 / 0

Wyluzuj, po pierwsze nie padlo zadne takie pytanie. Po drugie malo mnie to interesuje. Kazdy tylko stara Ci sie pomoc jak moze w tym temacie. Pozdro.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1229 uczestników Wejdź na czata