Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2203 / 695 / 0

Prawko zabiorą ale co dalej w sądzie zależy od opinii biegłych i stężenia jakie wyszło w pomiarze.
  • 50 / 2 / 0

23 stycznia 2020OpenYourMind pisze:
No po klonach bezwzględnie nie wolno. Zresztą moim zdaniem dość słusznie.
Dajmy na to dziś jechałem do lekarza o 8 rano a o 24 wzialem 3mg klona i podczas jazdy byłem skoncentrowany, opanowany.. wątpię żebym stwarzał zagrożenie na drodze.

Konopie indyjskie, kokaina, ecstasy – oto ile, od 1 września, płaci się za ich posiadanie

Francja wprowadziła od 1 września karanie mandatami konsumentów narkotyków. W stołecznym regionie Ile-de-France wysokość grzywny może być jednak różna za różne narkotyki.
  • 672 / 117 / 1

Właśnie ta wątpliwość to działanie klonazepamu. Już rozumiesz w czym rzecz?
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

Nie raz było pisane, że benzo daje ci złudne poczucie normalności. Na klonach możesz tego nie zauważać, ale masz spowolniony czas reakcji, po jakimś czasie zaczniesz bełkotać, aż w końcu dojdziesz do takich dawek, że nie będziesz pamiętał gdzie zaparkowałeś i co się odjebało. Te 3mg za jakiś czas zamieni się w 10mg.
Ale rób jak uważasz. Jak ci to pomaga, to niech ci służy jak najdłużej.
  • 50 / 2 / 0

23 stycznia 2020thermogrippp pisze:
Nie raz było pisane, że benzo daje ci złudne poczucie normalności. Na klonach możesz tego nie zauważać, ale masz spowolniony czas reakcji, po jakimś czasie zaczniesz bełkotać, aż w końcu dojdziesz do takich dawek, że nie będziesz pamiętał gdzie zaparkowałeś i co się odjebało. Te 3mg za jakiś czas zamieni się w 10mg.
Ale rób jak uważasz. Jak ci to pomaga, to niech ci służy jak najdłużej.
Dałeś mi do myślenia, wiem że to debilne ale myślę że dokończę tą ostatnią blachę.. dziś zrealizowałem dwie recepty na Relanium i jakoś z tego zejdę... ale cały czas z tyłu głowy mam że przecież po tym nie jest tak jak po tygodniowych ciągach wódy, rzyganiu po cichu w kiblu w pracy, nie jedzeniu nic po 2-3 dni, spuchniętej twarzy i tych lękach. Ja wiem że jestem chory ale jakoś wiem że ta praca to jedyny sposób na w miarę normalne życie. Trochę przewidując przyszłość wiem ze skończą się rolki. Zacznie się palenie mj... i później ''kontrolowane picie'' i w końcu boom.. apokalipsa. Schemat się powtarza co kilka miesięcy. Nie wiem czy powinienem pisać o tym w tym w innym temacie na forum.

---------------------------

i jeszcze tak napisze bo sam nie wiem czy lepiej zmniejszyc do 1 mg klona dziennie i dodac do tego jedna rolke?

Scalono. taurinnn
  • 1 / / 0

Wczoraj zjadelm 5 klonow i przepilem 5 piwami. Moja laska zrobila to samo. Mi nic nie bylo. Ona spala jak zabita do teraz. Mozemy dzis zwiekszyc dawke?
  • 263 / 12 / 0

2mg 8 rano jakos. Zaraz kolejne 2mg. Mdma mozna po tym? Spodziewac sie wiekszej sedacji czy moze zmniejszeniq efektow? A no i te klony to na podklad do fety.
  • 364 / 52 / 0

klony na odstawkę morfiny, próbował ktoś przetrwać ten najgorszy rzut 3-4 doby z obstawą klonową? czy to tylko pogorszy depresyjność która towarzyszy skrętowi
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

@xantiago

Wg mnie klony, a najlepiej klony + rolki są najlepsze do odstawki opio. Na średnich skrętach pozwalały mi chodzić do roboty.
Raz że są wspaniałe jako miorelaksant, dwa że poprawiają nastrój. Jednak nie jest to środek idealny. Swoje i tak będziesz musiał przejść.
Kup sobie też ketonal i bierze 3 x 100 mg. Przydałby się jeszcze jeden miorelaksant mydocalm forte lub sirdalud. Ale jak nie masz to trudno.
  • 50 / 2 / 0

czy macie tak ze po kucach branych ok 2 tygodni na zmianę w dużych i małych ilościach nie idzie usnąć lub sen trwa 2-3 godziny ?
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1503 uczestników Wejdź na czata