Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 263 / 51 / 0

To muszą wystarczyć ci benzodiazepiny, przykro mi.
  • 268 / 45 / 0

Jedna użytkowniczka miała połamane żebra po reanimacji i dostala na pierwszej wizycie oxy80.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Palenie marihuany zmniejsza siłę i częstotliwość bólu głowy i migreny

Wiele osób używa marihuany, aby złagodzić bóle głowy i migreny, a naukowcy wciąż badają wspływ kannabinoidów na skuteczność leczenia tych powszechnych dolegliwości. W tym miejscu pojawia się nowe badanie
  • 810 / 39 / 4

temat klona a posty o tym jak wydębić opio.
  • 2 / / 0

Dzień dobry.

Chciałbym w celu rekreacyjnym zarzucić sobie klona, mam dostęp do klonów z apteki, 2mg, doświadczenia z benzo nie posiadam żadnego, dwa razy jedynie zarzucałem tablete Xanaxu na sen po jeździe na koko .
Ile wrzucić żeby było miło? Po jakim czasie moge spokojnie wypić alkohol od przyjecia klona? Dzień? czy lepiej odczekać dłużej, aż wszystko przestanie działać?
  • 810 / 39 / 4

@Lubiacy
to zależy ile chcesz wypić, bo benzo i alko można mieszać ale w przyzwoitych dawkach. jak machniesz 2mg klona to powinieneś coś poczuć do tego możesz wypić piwo ale nie więcej bo film utnie.
  • 2 / / 0

@cbsz
dzięki za odpowiedz,
czyli 2 mg to nie jest jakaś duża porcja jak na pierwszy raz?
  • 78 / 3 / 0

Mam pytanie. Przyjmuję dziennie 20-24mg klona - Rivotril 2mg. (czeski klon)

Jest oryginalnie zapakowany, zaplombowany, z napisem "roche" na tabsie, z podziałką na 4,
W opakowaniu jest nawet charakterystyczna dla tego leku "wata" do wyciągnięcia.

Bo szczerze te 24mg już mnie prawie wgl nie ruszają (nie na raz tylko tak po 4-5 tabletek co pare h).

Moje pytanie:
Czy jest możliwe, zeby w jakiś magiczny sposób dawka była mniejsza niż podana na opakowaniu?
  • 810 / 39 / 4

@calonex dawka się zgadza, tobie wystrzeliło tolerancję
  • 78 / 3 / 0

@cbsz czyli to nie fejk?
Właściwie to właśnie zauważyłam, że otworzyłam rano opakowanie clona 2mg, było w nim 30 tabletek.
I w sumie jakoś mi tak dzień minął, że widocznie zjadłam wszystkie, bo wieczorem próbując jeszcze przykręcić pare pod język - patrzę a została ostatnia. No to ją zjadłam.

Ale czy możliwe że tolerka AŻ tak podskoczyła? Przecież 30x2mg to 60mg w ciągu jednego dnia. Czy ktoś taką dawkę przyjmował? Czy coś się może od tego stać? Czuję się wyśmienicie i ogarniam więcej niż na trzeźwo.

Jak wrócić do momentu, że to jeszcze działało?
  • 591 / 70 / 0

18 listopada 2019calonex pisze:
Jak wrócić do momentu, że to jeszcze działało?
ZACZĄĆ POWOLI SCHODZIĆ I ODSTAWIĆ. Jak niby chcesz sprawić, żeby 10-12-krotnie wyższej dawce niż medyczna przywrócić działanie inaczej niż długą abstynencją?
18 listopada 2019calonex pisze:
Właściwie to właśnie zauważyłam, że otworzyłam rano opakowanie clona 2mg, było w nim 30 tabletek.
I w sumie jakoś mi tak dzień minął, że widocznie zjadłam wszystkie, bo wieczorem próbując jeszcze przykręcić pare pod język - patrzę a została ostatnia.
No to widocznie działa, skoro włączyła ci się abstynencja. Po dużych dawkach pojawia się najczęściej i trwa wtedy, kiedy działanie jest najmocniejsze - paradoksalnie właśnie w tym momencie wydaje się być trzeźwym i dorzuca się jeszcze więcej, stąd magicznie znikające tabletki.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 119 uczestników Wejdź na czata