Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 241 / 15 / 0

^ Znajdziesz w wątku o clonazolamie.
Mnie te klony wkurwiają, biorę na fobie społeczną, płace 5 dyszek za 30tab 2mg rivotrilu. Tolerancja skacze jak pojebana, brać codziennie zupełnie bez sensu. alprazolam jest dużo bardziej przeciw lękowy? Jeśli tak to bym wziął, ale i tak tylko do stosowania doraznego.
  • 1704 / 402 / 0

klon działa anksjolitycznie, każda benzodiazepina działa, ale są praktycznie tylko dwie substancje z tej grupy, których komponenta przeciwlękowa jest najbardziej wyraźna. chodzi mi tu o właśnie alprazolam, a także lorazepam. działanie odczuwasz po 20-30 minut od przyjęcia i żaden niepokój cię nie męczy przez najbliże kilka godzin. osobiście wolę lorazepam, bo działa też na mnie nasennie i ma potencjał rekreacyjny. u mnie ostatnio problemy z dostępnością taniego Alpragenu spowodowały przesiadkę na Lorafen, którego op. 1 mg kosztuje niecałe dwie dychy.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Ketamina powraca

Chyba żaden dysocjant psychodeliczny nie robi tak zawrotnej wtórnej kariery jak ketamina. Prawdopodobnie też farmaceuci kojarzą tą substancję jako specyficzny lek znieczulający do znieczuleń złożonych wraz z benzodiazepinami, barbituranami i neuroleptykami. Jednak drugie życie zawdzięcza odkrywaniu coraz to nowych zastosowań jej pierwotnego mechanizmu.
  • 151 / 37 / 0

Tych benzodiazepin z dominującym działaniem przeciwlękowym jest więcej, w tym bardzo słabe, jak klorazepat, oksazepam.

A z mocniejszych to zapomniałeś o bromazepamie. Działa dużo dłużej, niż alprazolam i równie silnie przeciwlękowo. lorazepam też długo działa, jeśli dobrze pamiętam, ale robi wg mnie większy pierdolnik w głowie. Pamiętam, jak znajomi mi mówili że mówię w zwolnionym tempie. Odstawka też była bardziej piekielna
  • 1704 / 402 / 0

masz rację, bo benzodiazepin wymyślono bardzo wiele i o niektórych nazwach nawet nie słyszeliśmy. ja tu podałem dwa leki, które są łatwe do dostania i sam mam z nimi spore doświadczenie. nie wszystkich benzodiazepin próbowałem, ale z oksazepamem miałem bardzo dawno temu do czynienia i strasznie słabe to jest, oczywiście wtedy jeszcze nie znałem smaku klona czy Lorafenu. co do lorazepamu, to tu też racja - pierdolnik robi jak mało co, jeszcze jedynie zolpidem mogę przytoczyć, bo z nim miałem parę akcji.
  • 151 / 37 / 0

Pal licho oksazepam. Chodziło mi o to, że Bromazepam jest bardzo dobrą benzodiazepiną przeciwlękową. Ale nie offtopuje już, w końcu wątek jest o klonie.
  • 1886 / 264 / 0

Zawsze po grubym melanżu wszędzie się walają te tabketki i znajduje je w dziwnych miejsach.
  • 241 / 15 / 0

Ale mix 1 krzyżyk + energetyk to jest złoto. Czuję zajebista sedację i wgl fajnie się czuje a tolerancję miałem już taką, że musiałem wrzucić z 3 klony dla zadowalających efektów :)
  • 79 / 3 / 0

Po dłuższym stosowaniu zaczęły bardzo boleć mnie mięśnie oraz kości przy małych wysiłkach. Mam wrażenie , że kości mi się normalnie wyginają... Czy to jest normalne ? Jakie witaminy zdałoby się zastosować aby taki ból mięśni i kości wyeliminować?
  • 3 / / 0

klon zpierdolił mi zolpidem , brałem 10-20mg klona przez rok ,wczesniej 20-30mg zolpidem przez 1, roku - działało cały czas świetnie (głownie przed snem,tak z 3h żeby sie wyluzlowac na zolpi) ,teraz zarzuciłem po 1 roku przerwy zolpi (lecial rok klon) i chuj , nic nie dziala 5 tabletek mnie nie rusza, jak to naprawić ,zmniejszyłem dawke klona ,ale nie mogę z tego zejsc bo zolpi nic nie rusza, czy podbijac zolpi do 10-15 i schodzic z klona całkowicie?
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 676 / 0

Jak najszybciej schodzić z klonazepamu. Taka dawka zolpidemu to nic na Twoją tolerkę.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata