Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 73 / 11 / 0

@Up za pierwszym razem straszne, później już wiesz o co chodzi, ale i tak nie przyjemne. Zawsze się zastanawiałem jak to wygląda dla osoby która cię wtedy obserwuje, bo ty chcesz krzyczeć żeby ktoś cię wybudził, a nie możesz. No i kiedyś mnie zlapal przy ex dziewczynie to mówiła że zacząłem dziwnie piszczeć i pojekiekiwac😯
  • 1443 / 135 / 0

ja tak w busie zasnąłem, busiarz gdzies poszedł w pizdu zostawił kase na widoku, ja siedze głowa zwieszona patrze na nogi i się nie moge ruszyć.. przejebane myslalem ze mnie sparalizowalo na amen,
ale wtedy byłem pod wpływem wielu subst, niejedzenia i niespania

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Dla kobiet w ciąży nie ma bezpiecznego poziomu spożycia alkoholu

Uczeni, których praca ukazała się w piśmie "Chaos", wykorzystali teorię chaosu do zbadania długoterminowych następstw spożywania alkoholu przez ciężarną kobietę.
  • 5 / / 0

Na występowanie paraliżu sennego też ma wpływ pozycja w jakiej śpimy. Paraliż senny łapał mnie przeważnie gdy spałem na plecach, wtedy też łatwo o opadnięcie głowy i utrudnione oddychanie. Zgodzę się z przedmówcą, że po jakimś czasie idzie się połapać o co chodzi, ale i tak człowiek chce wołać żeby go ktoś ,,dobudził". Gdy miewałem już świadome paraliże to jedyne co mogłem zrobić to oddychać co raz szybciej, dzięki temu paraliż trwał krócej. Mimo to za każdym razem jest uczucie, że muszę ,,walczyć aby przetrwać" :/

nie róbmy offtopu. posty powinny nawiązywać do tematu wątku - 04pain
  • 601 / 81 / 0

Czy jeśli przez pare miesięcy będę przyjmował 1-2 mg klonazepamu tygodniowo to może to spowodować jakieś długotrwałe zaburzenia funkcji poznawczych, osłabienie intelektu czy powodować trudności w uczeniu się? Co w przypadku takiego brania raz na 7-10 dni przez lata?Od jakiegoś czasu biorę 1-2 mg klona raz na kilkanaście dni i nic takiego nie odczułem, ale zastanawiam się czy jeśli będę robił to dalej albo częściej to zniszczę sobie intelekt. Są jakieś badania na temat wpływu doraźnego stosowania benzodiazepin na funkcje poznawcze i myślenie? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i linki :)
  • 1007 / 141 / 0

na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że doraźne przyjmowanie benzodiazepin, nawet przez dłuższy okres czasu nie wpłynęło negatywnie na zdolności intelektualne. czym innym jest kwestia, że załatwiając wszystko tabletką oduczamy się rozwiązywania problemów na trzeźwo i to może być zgubne. jeśli chodzi ci po prostu o konsekwencje doraźnego zażywania, to ich nie ma. trzeba jedynie umieć się kontrolować.
  • 22 / / 0

Waszym zdaniem - do uwalenia się lepsza alpra czy klon?
  • 1007 / 141 / 0

odurzająco zdecydowanie klonazepam, wytłumia wszystko i dobrze relaksuje. alprazolam też jest dobry, ale bardziej leczniczo do tłumienia samego lęku. jego działanie jest mniej otumaniające i bardziej prospołeczne. dlatego mi rekreacyjnie bardziej podchodzi klon, bo jest silniejszy i taki "ciężki".
  • 5830 / 617 / 0

Miks jednego z drugim (serio - "polecam")
  • 6811 / 623 / 0

16 maja 2019dgnted pisze:
Waszym zdaniem - do uwalenia się lepsza alpra czy klon?
Najlepiej klonazepam.alpry w ogóle nie polecam - chujowo na mnie działa...podkreślam na mnie, ale na Ciebie może zadziałać fajnie aktywizująco w dawce 0,25 mg - 0,5 mg. :tabletki:
  • 601 / 81 / 0

@przodownik benzodiazepiny przyjmuję tylko w wyjątkowo stresujących sytuacjach oraz jako środek nasenny po psychodelikach/dysocjantach. Czysto rekreacyjnie brałem klonazepam jedynie kilka razy w życiu. Traktuję benzodiazepiny mimo wszystko jako lek a nie substancję rekreacyjną. Mam nadzieję, że u mnie będzie tak jak w Twoim przypadku, czyli że doraźne i rzadkie branie benzodiazepin nie przytępi mojego intelektu ani nie pogorszy żadnych funkcji kognitywnych czy zdolności do uczenia się.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata