Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7795 Strona 777 z 780
Rejestracja: 2011
  • 6811 / 623 / 0


Właśnie nie dawno wypiłem rumianek do 2 mg klonazepamu i czuje pełne działanie klona.
IMO. Co do kawy - to tylko z lorazepamem dobrze się zgrywa.Czasem do klonika dobrze wypić coca cole ( nie zawiera tyle kofeiny co kawa którą pijam a pijam najczęściej murzyna )
Rejestracja: 2018
  • 601 / 81 / 0


Do klona fajnie działa lekka yerba, likwiduje zamułkę i podbija działanie antystresowe.
Zamiast rumianku spróbuj też melisy albo pokrzywy, też dobrze zgrywają się z klonem i są bardzo zdrowe.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.
Rejestracja: 2019
  • 38 / 3 / 0


A takie pytanie, w sumie nigdzie o tym nie słyszałem, po klonie przed snem czasem słyszę jakieś głosy/dzwieki, kolega kiedyś mówił że miał tak po alprze, a jak niedawno go poczestowalem klonami to również się zgodził że ma tak samo :cojest: :extasy: (nie jest to nieprzyjemne, raczej neutralne a może nawet ciekawe)
Rejestracja: 2018
  • 125 / 11 / 0


@siostrorelanium Kumpela ma na zaświadczeniu clony za cieżką depreche po prostu i social anxiety, @Codeine420 dziwne, głosy etc... to powinno raczej, to hamować ale ja zawsze po alprze mam straszne koszmary i paraliże przysenne także coś jest na rzeczy, od clonow nie mam czegoś takiego
Rejestracja: 2014
  • 5830 / 617 / 0


^
Poważnie masz paraliże senne (czy tam przysenne)? https://pl.wikipedia.org/wiki/Pora%C5%BCenie_przysenne na pewno masz na myśli to zjawisko?
Rejestracja: 2017
  • 178 / 16 / 0


Warto miec przy sobie klonazepam nigdy nie wiadomo kiedy strach chwyci. Dobrze robi wtedy poloweczka jednego krzyzyka 2 mg i sie wyciszam. A odnosnie alpry to nie wiem.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


pancuronium po alprze również miałem paraliże przysenne. Jeszcze jak odkładałem majkę i wspomagałem się alprą to podczas noddingu i z kilka w krótkim czasie potrafiłem mieć - dokładnie to zjawisko co na Wikipedii, z tym że ja miewałem pojedyncze przypadki na długo przed tym nim zacząłem sięgać po jakiekolwiek środki psychoaktywne.
Rejestracja: 2019
  • 38 / 3 / 0


Strasznie szybko biję mi serce, czasem trochę wolniej i znów. Możliwe że to po odstawieniu klona? Ostatnio brałem w sobotę(2mg) To groźne? Minie? Może zjeść jeszcze 0.5mg i potem odstawić?
Rejestracja: 2014
  • 5830 / 617 / 0


Zawsze byłem ciekawy tego paraliżu. To jakieś straszne przeżycie, czy tylko nieprzyjemne?
Rejestracja: 2019
  • 456 / 50 / 0


Raczej straszne. Ja mialem to w mrocznym okresie mojego zycia, jak przeginalem z benzo. Zjadlem moze z 5-6 mg alprazolamu i paraliz pojawil sie w nocy (jedyny jaki w zyciu mialem). Moglem ruszac jedynie galkami ocznymi i wpadlem w panike, ze mam jakis wylew. Trwalo to z 2-3 minuty (subiektywnie: cala wiecznosc).W wielu przypadkach pojawiaja sie do tego charakterystyczne halucynacje - widac dziwne cienie / postacie w pomieszczeniu (na szczescie tej atrakcji mi oszczedzono).
Posty: 7795 Strona 777 z 780
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości