Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 7372 / 872 / 0

Zapomnij, że weźmiesz L4 i ot tak odstawisz klonazepam. TYLKO i wyłącznie powolna redukcja dawki, potem zamiana na diazepam i również redukcja. Jak będziesz na 2 mg Relanium na dobę, to wtedy możesz brać L4 i zerować.
  • 4183 / 558 / 11

Pisałem już o ty.
Pokruszony klonazepam można wcierać w dziąsła.
Sprawdzone na sobie !
Najebany tak robiłem, aż mi film urwało.
Wystarczy już 1mg zamiast dwóch.
Będę badał dalej, nalej.
Bawmy się dalej.
(On to zrobił po to, żeby twoja stara nie musiała).

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Rządowe wsparcie dla medycznej marihuany

Australijskie Ministerstwo Zdrowia przeznaczy ponad 3 mln dolarów na badania kliniczne nad stosowaniem konopi indyjskich u pacjentów z chorobami nowotworowymi.
  • 1139 / 174 / 7

Mnie raz przy dzieleniu tabletki zostało trochę pyłu i mała grudka (łącznie pewnie ok. 0,25 mg klona), więc walnąłem wszystko w klamę xd Uczucie jakbym wyzerował browara/setę na hejnał, coś a'la obuchem w łeb. Szybko poczułem działanie, niestety przez następne pare minut paskudnie kichałem. Więcej takich prób nie przeprowadzałem bo szkoda mi materiału skoro zjedzony ma praktycznie pełną biodostępność i nie ma kichania.
  • 4 / 2 / 0

Imo. Najbardziej uzależnieniająca i najgorsza apteczna benzodiazepina. Zdecydowanie odradzam. Grozi nałogiem i odstawieniem porównywalnym z helem.
  • 1129 / 322 / 0

Jedynie z triazolamem i midazolamem takie coś ma sens. Na resztę szkoda nosa. Porównaj ilość substancji aktywnej do masy całej tabletki.
  • 4183 / 558 / 11

Przecież w nos nie działa.
Xanax jedynie wchodzi.
  • 1129 / 322 / 0

Sprawdź wchłanialnosc benzo które wymieniłem. Xanax donosowo to gimby walą wierząc że wszystkie narkotyki można/trzeba wciągać. Poza tym placebo to potężny efekt.
  • 1139 / 174 / 7

Może rzeczywiście tylko wydawało mi się, że zadziałało, bo razem z tym zjadłem 1 mg. Nie mniej jednak więcej takich prób nie będę przeprowadzał, na szczęście nie mam fetyszu walenia wszystkiego w klamę. Nos jest u mnie zarezerwowany dla tabaki.
  • 171 / 13 / 0

Chciałem zapytać czy rivotril różni się w jaki kolwiek sposób w działaniu od Clonazepamum tzf? Ta sama ilość klonazepamu powinna działać tak samo ale pytam na wszelki wypadek (wypełniacze, itd?)
  • 1129 / 322 / 0

Jak nie walisz dozylnie ani nie masz uczulenia na wypełniacze to nie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata