Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 5382 / 527 / 0

Zapomnij, że weźmiesz L4 i ot tak odstawisz klonazepam. TYLKO i wyłącznie powolna redukcja dawki, potem zamiana na diazepam i również redukcja. Jak będziesz na 2 mg Relanium na dobę, to wtedy możesz brać L4 i zerować.
  • 3902 / 443 / 11

Pisałem już o ty.
Pokruszony klonazepam można wcierać w dziąsła.
Sprawdzone na sobie !
Najebany tak robiłem, aż mi film urwało.
Wystarczy już 1mg zamiast dwóch.
Będę badał dalej, nalej.
Bawmy się dalej.
(On to zrobił po to, żeby twoja stara nie musiała).

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Polskie leki przerabiane w Czechach na narkotyki. 5 osób zatrzymanych za produkcję metamfetaminy

Pięć osób, obywateli czeskich, zatrzymała na początku lutego policja z Jesenika. Są zamieszani w proceder sprowadzania i przerabiania leków z pseudoefedryną z Polski. To efekt długotrwałej pracy operacyjnej policjantów kryminalnych.
  • 456 / 52 / 0

Mnie raz przy dzieleniu tabletki zostało trochę pyłu i mała grudka (łącznie pewnie ok. 0,25 mg klona), więc walnąłem wszystko w klamę xd Uczucie jakbym wyzerował browara/setę na hejnał, coś a'la obuchem w łeb. Szybko poczułem działanie, niestety przez następne pare minut paskudnie kichałem. Więcej takich prób nie przeprowadzałem bo szkoda mi materiału skoro zjedzony ma praktycznie pełną biodostępność i nie ma kichania.
  • 2 / / 0

Imo. Najbardziej uzależnieniająca i najgorsza apteczna benzodiazepina. Zdecydowanie odradzam. Grozi nałogiem i odstawieniem porównywalnym z helem.
Użytkownik zbanowany
  • 547 / 115 / 0

Jedynie z triazolamem i midazolamem takie coś ma sens. Na resztę szkoda nosa. Porównaj ilość substancji aktywnej do masy całej tabletki.
  • 3902 / 443 / 11

Przecież w nos nie działa.
Xanax jedynie wchodzi.
Użytkownik zbanowany
  • 547 / 115 / 0

Sprawdź wchłanialnosc benzo które wymieniłem. Xanax donosowo to gimby walą wierząc że wszystkie narkotyki można/trzeba wciągać. Poza tym placebo to potężny efekt.
  • 456 / 52 / 0

Może rzeczywiście tylko wydawało mi się, że zadziałało, bo razem z tym zjadłem 1 mg. Nie mniej jednak więcej takich prób nie będę przeprowadzał, na szczęście nie mam fetyszu walenia wszystkiego w klamę. Nos jest u mnie zarezerwowany dla tabaki.
  • 11 / 1 / 0

Chciałem zapytać czy rivotril różni się w jaki kolwiek sposób w działaniu od Clonazepamum tzf? Ta sama ilość klonazepamu powinna działać tak samo ale pytam na wszelki wypadek (wypełniacze, itd?)
Użytkownik zbanowany
  • 547 / 115 / 0

Jak nie walisz dozylnie ani nie masz uczulenia na wypełniacze to nie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata