Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 160 / 5 / 0

A mi ktoś odpowie ? Chociaż jak czytam że tu niektórzy biorą dziennie tyle co ja przez 4 miesiące to chyba nie jest tak źle ;)

"Zazywam clonazepam w celach leczniczych doraznie od jakis 4 miesiecy. Z opakowania wzielem okolo 20 tabletek 0.5 mg czyli łącznie z 10 mg. Biorę czasem raz tygodniu, czasem dwa razy, czasem raz na dwa tygodnie - w zaleznosci od samopoczucia. Czasem wypije do niego jakies piwo. Generalnie piwo pije dosyć często ale nie wiecej niz 2 piwa. Na codzien biorę tez prege 1x75 na noc. Rozumiem ze o uzaleznieniu nie ma mowy ? Jak dlugo mogę tak ciągnąć zeby sie nie wjebac w to ? Jakie przerwy robic ? Mam jeszcze ze 3 paczki tego więc nie chce żeby stało sie to rutyną."
  • 1450 / 287 / 0

przy doraźnym zażywaniu nie ma szans na fizyczne uzależnienie, ale trzeba się trzymać wcześniej ustalonych postanowień. branie normalnych dawek 2-3 razy w tygodniu nie powinno zaszkodzić.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.
  • 20 / / 0

Podjadalem sobie w ciągu dnia od ok 10 rano krzyżyki tak co dwie godziny po 2mg. Sprawy urzędowe mialem i spoko mi się wszystko załatwiło bez perturbacji. No nie powiem, żeby placebo, bo troche mi się bania zluzowala. Po powrocie do domu wziąłem 4 mg Xanaxu, zdrzemnąłem się z zamysłem ze na kwadrans a obudziłem o 2 w środku nocy. Po przebudzeniu .Zarzuciłem więc zas 4 mg Xanaxu i zastanawiam się czy poprawić jezcze klonikiem. Czy to marnacja? Ciągów w życiu nie miałem jakiś ostrych, ale raz na parę miesięcy polece grubiej przykładowo że 100 mg aplry w dwa dni. Czy mogę mieć wysoka tolerancję chocia nie biorę w ciągach a raz na jakiś czas, ale ilości naprawdę potężne. 5 - 15 paczek w powiedzmy dwa tygodnie.

Czy to również podwyższa toleruje czy jedynie branie w ciągach? Myślę, że nie bo dzisiaj wziąłem między 10 a 18 klonazepam 8 mg oraz xanax 4 mg, wypiłem kawę i w pełni świadomy poszedłem na kwadrans na drzemkę. Efekt - głęboki sen 8 godzin.

Proszę mi powiedzieć jak to jest z tą tolerancja, bo może fakt że zjadlem 160 mg Xanaxu zapitego wódka dwa miechy temu mi tej tolerancji nie zawyzyl? Dodam, że nie pije od miesiąca a wcześniej trochę oliwa.. dzięki za odpowiedź. Moze ktoś przeczyta ten długi, trochę chaotycznie napisany post. Starałem się jak mogłem :)
  • 618 / 30 / 0

Tolerka wróci ale efekty już nigdy nie będą takie same , owszem będzie działanie przeciwlękowe i drgawkowe ale bez efektu łał.
  • 15 / / 0

Witajcie. Ja z taką sprawą. Biore mało (2do3mg rozłożone na 3 porcję-najmocniejsza na sen)od 4 dni wiec raczej jak zwykłe leczenie.
Spotkała mnie taka sytuacja:
Popołudniu po 2 dawce po ok 2h dopadła mnie MEEGAAAMONSTRUALNA senność. Opadły powieki pod obciążeniem 120kg każda. Ģłowa stabilna-umysł czysty. Na siłe je uniosłem ponieważ siedziałem a lepiej było sie położyć. Nagle sru, po otwarciu powiek WSZYSTKO widziałem w jednym jednakowym odcieniu zielonego! Po locie(było bardzo blisko)do lóżka odrazu odleciałem...
WTF?

Nie piłem.
Nie było mj i innych rzeczy.
Był jedynie pantaprazolum 20mg

Ktoś tak miał
Yyy reakcja paradoksalna?
  • 71 / 2 / 0

Biore clony przez około rok czasu dawki 1-2mg dziennie zalezy od samopoczucia. Pytanie czy coś mi pomoże na koncentrację i zapamiętywanie ? Mam straszne problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Jakieś nootropy mogą pomóc czy raczej tylko odstawienie clonow ?
  • 7241 / 724 / 0

@michoss
Mi po 6 latach prawie nie przerwanego ciągu, czasami brakuje slow, pamięć nawet w normie ale zapamiętywanie np: numeru telefonu to już wyzwanie.
Odstaw clono i możesz włączyć jakiś nootrop.
  • 1129 / 322 / 0

Piracetam albo inne racetamy, cholina, prl8-53 to tak na szybko co mi przychodzi do głowy.
  • 71 / 2 / 0

Tylko w tym problem , że nie mogę odstawić clonów bo pracuję, a nie mogę iść na l4 ;/ A jak odstawię to nie będę mógł funkcjonować przez 3 tygodnie ;/
UJebany heh mam to samo czasami się zatnę i brakuję mi słowa... Pracuję z ludźmi i nie mogę sobie na to pozwolić... nie ma jakiegoś sposobu aby to jakoś zminimalizować ?

Czy na clonach nootropy coś działają ? Czy to jest bezsens inwestować w nootropy. Lekarz mi mówił , że dopóki nie odstawi się clonów to nie warto inwestować w jakiekolwiek witaminy itp...

Ewentualnie ma ktoś jakiś sposób aby schodzić z klonów i normalnie funkcjonowac ?
  • 1129 / 322 / 0

Ze niby klony blokuja wchłanianie supli i witamin? Pewnie że idealnie je odstawić i sie suplementować/leczyć ale lepsze to niż nic.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata