Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 13 / / 0

Cześć wszystkim jestem uzależniony clonazepam 3 x 0.5 mg codziennie.
Ostatnio czuję się źle a nie chce zwiększać dawek. Psychiatra przepisał mi Pregabalin 75mg. Czy zazywał ktoś z Was i clonazepam i Pregabalin? Mam się czegoś obawiać?
  • 5494 / 406 / 0

@markal4
Widać lekarz chce odstawić przy pomocy pregabaliny klonazepam.Bardzo dobra opcja.Tylko poproś niech Tobie rozpisze odstawkę klona przy pomocy pregaby.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Zapalił "skręta" przy policjantach. Grozi mu 10 lat więzienia

O sporym pechu może mówić 20-letni mieszkaniec Kłodzka, który w sobotę bawił się w pobliżu jednego z klubów we Wrocławiu...
  • 13 / / 0

@UJebany Mam zamiast wieczornej dawki 0.5mg zażyć prebaglabine pregabalinę.

Poprawiłam nazwę substancji i wycięłam cytat - nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 415 / 81 / 0

Lekarzem nie jestem, ale słabo widzę ucięcie dziennej dawki o 1/3 zwłaszcza przy długim ciągu, nawet jeżeli zastąpimy to pregabą. Ja bym jakoś wolniej schodził, co 0.25mg na tydzien na przykład, biorac pregabe cały czas.
  • 720 / 78 / 0

Ja rzucałam z 12mg po około pół roku z dnia na dzień na 0 i żyję.
Ale nie biorę odpowiedzialności jak zadziała to na kogoś z was, tak tylko, informuję.
  • 5163 / 488 / 0

Dawkowanie klonazepamu 3 x na dobę jest bez sensu... przecież ten lek działa ponad 24 h...
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 31 / 0

Tak prawdopodobnie wygląda ustawianie sobie leków bez konsultacji z lekarzem.
Od siebie dodam, że 2 mg klonazepamu odczuwałem przez ponad dobę.
  • 1362 / 115 / 0

Potrzebuje rozpuścić klona i dodać do picia.
Rozpuszcza się w wodzie, czy trzeba uprzednio rozpuścić w alkoholu ?
  • 415 / 81 / 0

W wodzie ciężko, trzeba alkoholu. Swoją drogą to bardzo ciekawe po co to robisz, no ale nie wnikam. Twoje życie, twoje ewentualne konsekwencje prawne. W ślinie się rozpuszcza bo ślina to nie to samo co zwykła woda/napój.
  • 720 / 78 / 0

Ja klony rozpuszczałam w wodzie i działczyło idealnie z hexem iv. klon znosił schizkę, hex dawał kopa.
Tylko trochę z tym zachodu, ale da się bez alko. Nie zniechęcać się glutem/masą mączną.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata